Olomouc – Vítkovice | 2:3 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 4:0 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Zlín – Liberec | 1:3 (kon.) | | | K. Vary – Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 2:4 (kon.) |
NY Islanders – Nashville | 4:3 (kon.) | | | Washington – Chicago | 4:1 (kon.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 2:0 (kon.) |
Montreal – NY Rangers | 3:0 (kon.) | | | Tampa – Dallas | 3:5 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 3:2 (kon.) |
Edmonton – St. Louis | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Minnesota | 3:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Ufa | 4:6 (kon.) | | | Jaroslavl – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) | | | Petrohrad – Kazaň | 1:3 (kon.) |
Soči – Čeljabinsk | 2:3 (2:3 po s.n.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:2 (po pr.) |
Olomouc – Sparta | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Jihlava | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Vítkovice – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 9:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 5:7 (kon.) |
Třinec – Pardubice | 4:3 (po pr.) | | | HC Litvínov – Kometa Brno | 6:3 (kon.) |
Vsetín – Opava | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Č. Budějovice | 7:2 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 4:0 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 0:4 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 1:5 (kon.) |
Poruba – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Letňany – Liberec | 2:9 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 1:7 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 4:3 (po pr.) |
Poprad – Skalica | 4:3 (po pr.) | | | Žilina – Martin | 3:6 (kon.) | | | Košice – Nitra | 3:2 (kon.) |
Zvolen – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Piešťany – Banská Bystrica | 1:3 (kon.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 2:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Topoľčany | 2:1 (kon.) | | | Humenné – Prešov | 2:0 (pře.) |
Bardejov – Nové Zámky | 4:2 (kon.) | | | Senica – Detva | 2:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Michalovce | 2:4 (kon.) |
Tachov – Třemošná | 4:3 (kon.) | | | Most – Karlovy Vary B | 4:2 (kon.) |
Krnov – Uničov | 3:2 (kon.) | | | Pubec Plzeň – Kaznějov | 4:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Písek | 0:5 (kon.) | | | Třebíč – V.Popovice | 6:1 (kon.) | | | Klatovy – Most | 11:4 (kon.) |
Ústí n/L – Letňany | 7:2 (kon.) | | | Kobra – Hvězda Praha | 4:3 (kon.) | | | Litoměřice – PZ Kladno | 1:5 (kon.) |
Havířov – Opava | 7:2 (kon.) | | | Karlovy Vary B – Klášterec nO | 4:2 (kon.) | | | HC Boskovice – Jindř. Hradec | 2:7 (kon.) |
Vsetín – Poruba | 1:5 (kon.) | | | SK Karviná – Frýdek-M. | 0:10 (kon.) | | | Chrudim – Kolín | 3:1 (kon.) |
Krkonoše – Tábor | 1:3 (kon.) |
po s.n. (2:3)
HK Soči
2:3
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Lukáš Jasoněk
Branky a nahrávky:
27. Žerděv (Maxwell, Pajgin), 32. Skačkov – 33. Popov (Klimontov), 40. Borodkin (Čistov), rozh. náj. Růžička
Rozhodčí: Gamalej, Ščenjov – Koršak, Černyšjov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Ljudučin (SOC)
1:1 Glinkin (CLJ)
2. série:
2:1 Maxwell (SOC)
2:2 Čistov (CLJ)
3. série:
2:2 Andrej Kosticyn (SOC)
2:3 Růžička (CLJ)
HK Soči:
Gavrilov (Barulin) – Wilson, Pajgin, Bernackij, Jalasvaara, Semjonov, Malevič, Mamašev – A. Kosticyn, Ignatuškin, Krikunov – Ljudučin, Žerděv, Maxwell – Sčastlivyj, Warn, Morozov – Denis Kazionov, Dmitryj Kazionov, Skačkov
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Davydov, Borodkin, Quint, Žuldikov, Klimontov, Petrov, Chlystov – Pestunov, Glinkin, Popov – Kokujov, Gubarev, Rybakov – Pěnkovskij, Kručinin, Čistov – Glovackij, Růžička, Osnovin, Mokin
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Davydov, Borodkin, Quint, Žuldikov, Klimontov, Petrov, Chlystov – Pestunov, Glinkin, Popov – Kokujov, Gubarev, Rybakov – Pěnkovskij, Kručinin, Čistov – Glovackij, Růžička, Osnovin, Mokin
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Ščenjov – Koršak, Černyšjov
Diváci:
HK Soči
1. Petersson (SWE) – 10 (6+4)
2. Ignaťuškin (RUS) – 9 (4+5)
3. Krikunov (RUS) – 9 (4+5)
Traktor Čeljabinsk
1. Rybakov (RUS) – 12 (4+8)
2. Kokujov (RUS) – 11 (6+5)
3. Popov (RUS) – 8 (3+5)
Na soupisce HK Soči nenalezneme žádné české ani slovenské jméno. Naopak za čeljabinský Traktor startují brankář Pavel Francouz a útočník Martin Růžička.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
HK Soči: Gavrilov (Barulin) – Wilson, Pajgin, Bernackij, Jalasvaara, Semjonov, Malevič, Mamašev – A. Kosticyn, Ignatuškin, Krikunov – Ljuduchun, Žerděv, Maxwell – Sčastlivyj, Warn, Morozov – Denis Kazionov, Dmitryj Kazionov, Skačkov
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Davydov, Borodkin, Quint, Žuldikov, Klimontov, Petrov, Chlystov – Pestunov, Glinkin, Popov – Kokujov, Gubarev, Rybakov – Pěnkovskij, Kručinin, Čistov – Glovackij, Růžička, Osnovin, Mokin
Rozhodčí: Gamalej, Ščenjov – Koršak, Černyšjov.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
Autorem vítězné branky je MARTIN RŮŽIČKA.