Olomouc – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Jihlava 3:0 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.)
Vítkovice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 9:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:7 (kon.)
Třinec – Pardubice 4:3 (po pr.) | HC Litvínov – Kometa Brno 6:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 16.10.2015, 18:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů • 13. kolo

61:04
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté už jsou sice kompletní, zároveň ale končí také toto utkání. Do odkryté klece dorazil kotouč MICHAL ROMAN. Asistence: Ondřej Kovařčík, Matej Murín.

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    A další nedovolený zákrok ze strany hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Horynu.

55:18
    A budou to Pardubice, kdo se bude muset bránit po faulu Benýška, jenž se provinil podražením.

49:04
    A domácí budou hrát znovu v oslabení. Čtyři minuty za vysokou holí si odpyká Stránský.

41:57
    Heider se vrací na ledovou plochu a domácí už jsou ve čtyřech, před jedním z hostů poté zívala odkrytá branka, kotouč v síti ale nekončí.

41:05
    A Oceláři půjdou na necelou minutu do tří. Hlaváč se provinil krosčekem, trest za třineckého gólmana odpyká Bartko.

39:57
    Heider si odpyká dvě minuty za sekání.

38:16
    Hrehorčák se dostal do brejku, svůj premiérový start za juniorský tým Třince ale zatím gólem oslavit nemůže.

34:50
    Nakonec ale tato početní výhoda končí gólem. Miloš Roman našel přesným pasem nehlídaného ONDŘEJE KOVAŘČÍKA u levé tyče a domácí útočník už neměl problém zakončit do odkryté části branky. Asistence: Miloš Roman.

33:45
    Další trest pro Dynamo. Beran se provinil podražením, za což od rozhodčího vyfasoval dvě minuty.

29:47
    Kučera se provinil podražením a posílá tak svůj tým do čtyř.

27:55
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo jde znovu do vedení. Střelu Pipka ještě Hlaváč vyrazil, kotouč do jeho sítě ale dostal MARTIN KRAJŇÁK. Asistence: Tomáš Pipek, Václav Beran.

14:40
    Znovu se otevírají dvířka na trestné lavici, kde si dvě minuty za hákování odpyká Horyna.

12:07
    A také tato početní výhoda končí gólem. Červený se snažil přikrýt kotouč pod lapačku, to se mu ale nepovedlo a pod horní tyč puk usměrnil MATEJ MURÍN. Asistence: Marian Adámek.

11:31
    A podruhé půjdou do čtyř také hosté. Velinský si odpyká dvě minuty za sekání.

07:38
    Hosté otáčejí vývoj utkání. Střela ONDŘEJE PANNY od modré prošla až do třinecké sítě. Asistence: Josef Horyna, Martin Krajňák.

07:00
    Flok opouští trestnou lavici, ale Oceláři půjdou znovu do čtyř. Zahradníček si míří odpykat dvě minuty za podražení.

05:00
    A početní výhodu si zkusí také Dynamo, Flok je vyloučen na dvě minuty za hákování.

04:24
    A je vyrovnáno. Po vyhraném vhazování se kotouč dostal na hůl RADKA VELINSKÉHO, Hlaváč na jeho pokus téměř nereagoval a ten tak skončil v síti. Asistence: Martin Hlaváček.

03:44
    Střela Ondřeje Kovařčíka ještě v síti neskončila, kotouč se ale po odrazu dostal na hůl MATEJE MURÍNA, který jej uklidil do odkryté sítě. Asistence: Ondřej Kovařčík.

03:06
    Dynamo hrálo v šesti, což neuniklo pozornosti čárového rozhodčího a hosté tak půjdou do čtyř. Trest pro hráčskou lavici odpyká Pipek.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 4. Murín (O. Kovařčík), 13. Murín (Miloš Roman, Adámek), 35. Kovařčík. (Roman), 62. Michal Roman (Kovařčík, Murín) – 5. Velinský (Hlaváček), 8. Panna (Horyna, Krajňák), 28. Krajňák (Pipek, Beran)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Fendrich) – Pisarik, Zahradníček, Bartko, Michal Roman, Stránský, Heider, Adámek – Polak, Stuchlík, Kaukič, Petrák, Flok, Hrehorčák, O. Kovařčík, Sztwiertnia, Miloš Roman, Murín, Lorek
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Faltys, Rudy – Benýšek, Panna, Hlaváček, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Zadina, Pipek, Ružička, Kusý, Rohlík

Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Moravec