Trnava – Spišská N. Ves 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 2:1 (kon.) | Humenné – Prešov 2:0 (pře.)
Bardejov – Nové Zámky 4:2 (kon.) | Senica – Detva 2:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 2:4 (kon.)
HK Bardejov
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pátek 16.10.2015, 17:301. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť, Bardejov zaslúžene vyhral nad Novými Zámkami 4:2. (19:41:22)

59:51
    Bardejov dal gól!

Je rozhodnuté, Bardejov dnes porazí Nové Zámky. Do prázdnej brány rozhoduje domáci JAKUB LINET.

59:46
    Bude to gól!

59:24
    Prázdna brána hostí. Domáci sa bránia zubami – nechtami.

Blíži sa koniec riadneho hracieho času. Nové Zámky v útoku, Sabol čaruje.

58:10
    Tak teraz mali hostia 2 veľké príležitosti. Sabol podržal.

57:30
    Nové Zámky začínajú premýšľať nad odvolaním Kristína. Čas sa kráti, usporiadateľskému tímu to vyhovuje.

56:35
    Aj keď na štadióne mrzne, atmosféra je na veľmi dobrej úrovni. Kiež by toľko ľudí chodila na každý zápas. Odhadom je na štadióne vyše tisíc fanúšikov.

56:05
    Striedanie na oboch stranách, sily sa míňajú. Do tohto stretnutia obe mužstvá išli na maximum, výsledok pôjde do sveta a veľa napovie aj o ďalšom priebehu súťaže.

55:26
    Hostia hrajú podstatne tvrdšie ako domáci, našťastie zatiaľ bez zranení. Bardejov sa musí ubrániť.

54:53
    Takže vhadzuje sa pred Sabolom, po jeho ľavici. Bardejov vyráža do útoku, no ďaleko nedošiel a obrancovia hostí dali stopku na modrej čiare. Posledných 300 sekúnd riadnej hracej doby.

54:23
    Tempo mierne opadlo, na rade sú Nové Zámky. Bardejov vyhrával, prehrával, znova vyhráva... ale do konca je ešte ďaleho, teraz sa hrá prevažne v strednom pásme. No čo sa to deje? Postavenie mimo hru? Divákom sa to rozhodne nepáči a na arbitrov hlasno pískajú.

53:25
    Hosťom sa už čas bude krátiť veľmi rýchlo.

52:42
    Maaaaaaacejko macejko.... Diváci sa bavia a to je základ. Kvôli tomu dnes prišli na zimný štadión v hojnom počte.

52:05

A je to tu! Bardejov po tlaku sa zaslúžene dostáva do vedenia. Osem minút pred záverom je to veľmi dôležitý gól. Gólmana prekonal ONDREJ GMITTER. Asistencia: Kalináč

51:49
    Takže agresivita Nových Zámkov naberá na obrátkach. Tak toto na štadión rozhodne nepatrí. Ďalší hráč Bardejova po škaredom narazení ostáva ležať na ľade. Konkrétne to bol Valjent.

51:17
    Hostia v plnom počte.

50:10
    Už še budu bic, to dzivočina toto – takýto názor na stranu hostí počuť z tribúny.

49:18
    Ďalší škaredý faul zo strany hostí. Mamonovs dostáva trest za držanie.

48:36
    Teraz sa mohlo vylučovať, no rozhodcovia sú opačného názoru. Jeden z domácich hráčov ostáva ležať na ľade, no vylučovať sa nebude. Veľká nevôľa na strane fanúšikov. Dnes to ešte bude zaujímavé.

48:26
    Šimčák teraz mal strieľať! Mohol to byť gól. Namiesto toho prihrával a ako sa ukázalo, nebolo to najideálnejšie riešenie.

47:40
    Bardejov dajce im gola! Aj toto momentálne znie na štadióne Bemaca 46.

46:34
    Domáci pohrozili, Kristín nebezpečne vykorčuľoval z brány, no všetko so spoluhráčmi napokon vyriešili podľa predstáv.

45:36
    Nové Zámky sú zatiaľ v posledných minútach lepším tímom.

44:45
    Ak by chcel Bardejov postúpiť, určite by potreboval rekonštrukciou prejsť aj štadión. Potrebné by bolo aj lepšie miesto pre novinárov, nakoľko v blízkosti ľadu je poriadna zima, o ozvučení ani nehovoríme. Domáceho hlásateľa nie je rozumieť, čo hlási. Aj pri písaní tohto onlajnu s tým máme problém.

43:49
    Tlak hostí stále pokračuje. Dnes pricestovali na východ v pozícii lídra tabuľky, očakávania sú preto na mieste. Domáci Bardejov v lige dominuje už niekoľko sezón po sebe, a aj tento rok pod vedením trénera Tomka má ambície najvyššie. Bardejov by chcel postúpiť do extraligy.

43:34
    Bielo-červení sa musia brániť. Hostia teraz zatlačili.

43:02

42:45
    Nové Zámky sa ubránia, puk posielajú ďaleko dopredu.

42:15
    Bemaco sa usadilo v útočnom pásme, no gól neprichádza.

41:02
    Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Koutník.

41:02
    Škaredý faul na domáceho brankára Sabola, bude sa vylučovať.

40:44
    Bardejovčania by dnes potrebovali plný počet bodov, taplnený štadión okrem výhry takisto nič neberie.

40:30
    Odštartovala tretia tretina zápasu medzi druhým Bardejovom a prvými Novými Zámkami. Stav po dvoch tretinách je 2:2. O víťazovi dnes môže rozhodnúť jediný gól. V druhej časti hry bol mierne lepším tímom Bardejov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:12
    Ďalšie prerušenie. Bardejovčania dnes hrajú opäť iba na tri formácie, hostia majú väčšie možnosti pri striedaniach.

38:37
    Ďalšie prerušene hry, treba však povedať, že sa dnes hrá bez faulov a oba celky hrajú poctivý hokej, nenechávajú sa zbytočne vylučovať.

37:37
    Gól však neprichádza, stav 2:2 stále platí.

36:43
    Domáci hokejisti sú v týchto minútach lepším tímom.

35:49
    Vhadzovať sa bude pred Kristínom, ktorý je zatiaľ oporou. Za góly nemohol, hlavne za ten druhý, kde sa domáci dostali do prečíslenia.

35:06
    Päť minút do konca prostrednej časti hry. Na štadióne sa nič zaujímavé nedeje, teraz radšej oba celky striedajú.

33:38
    Bardejov sa usadil v útočnom pásme. Zdá sa, že by mohol prevziať iniciatívu.

33:05
    Okrem domáceho fanklubu, ktorý domácich ženie vpred, tribúny nežijú. Práve v tejto chvíli by bolo potrebné svoj tím hnať dopredu.

32:15
    Chyba v strede a Nové Zánky sa už rútia na Sabola.

31:16
    Veľa šancí na jednej či druhej strane diváci nevidia, napriek tomu sa hrá rýchly hokej z jednej strany na druhú.

30:34
    Hra je opäť prerušená, oba celky prestriedali, vhadzuje sa pred Sabolom. Domáci už vyrážajú dopredu.

29:36
    Domáci v plnom počte.

28:49
    Bardejov skóruje v oslabení. Domáci sa dostali do prečíslenia dvaja na jedného, Valjent posunul DOMINIKOVI ŠIMČÁKOVI a ten gólmanovi nedal šancu. Asistencia: Vaško, Valjent

27:36
    Domáci Česelka odchádza na trestnú lavicu – odsedí si 2 minúty. Ibažeby hostia skórovali...

27:36
    Vyrovnaný hokej sledujeme aj v druhej tretine. Raz sa hrá pred Sabolom, inokedy pred Kristínom. Tentokrát sa bude vhadzovať pred domácim gólmanom a Česelka pôjde na trestnú lavicu.

26:34
    Domáci sa usadili pred Kristínom, no hostia už vyrážajú dopredu.

26:05
    Domáci diváci pískajú, hostia majú opäť o jedného hráča na ľade viac.

25:37
    Jeden z hosťujúcich hráčov ostáva ležať na ľade, hrá sa ďalej.

24:50
    Veľká príležitosť Bardejova, no Kristín sa vyznamenal.

24:05

23:34
    Domácim presilovka nevychádza podľa predstáv.

22:53
    Výpadok internetu pokračuje, ospravedlňujeme sa.

22:05
    Vôbec prvé vylúčenie v zápase, za veľa hráčov na ľadovej ploche budú mať domáci dvojminútovú výhodu.

21:27
    HC Nové Zámky dali gól!
    Hostia teraz šokovali a hneď na začiatku druhej tretiny sa ujímajú vedenia. DOMINIK HEGYI prekvapujúco prekonal brankára domácich, keď sa v skrumáži najlepšie zorientoval. Asistencia: Dubec, Koutník

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:51
    Posledná šanca Bardejova na strelenie gólu, hostia vyhodili puk nedovolene.

19:36
    Bardejovčania ešte v útoku, no gól už z toho zrejme nebude.

19:27
    Pol minúty do konca prvej tretiny, vhadzovať sa bude pred Kristínom.

18:48
    Hostia v zelených dresoch sa snažia dostať pred Sabola, no obrana domácich zatiaľ pôsobí spoľahlivo.

18:15
    Oba celky v prvej tretine sú pozorné hlavne v obrane, žiadne družstvo dnes nebude chcieť riskovať.

17:02
    V posledných minútach sa hrá hokej z jednej strany na druhú, každý gól bude v tomto zápase rozhodovať.

15:53
    Vhadzovania vyhrali hostia a snažia sa dostať do útočného pásma.

15:45
    Tlak HC 46 pokračuje, avšak hra je už prerušená a bude sa vhadzovať v strednom pásme. Oba celky striedajú.

15:05
    Hostia zase pozorní, Bardejov to dnes nebude mať ľahké.

14:38
    Teraz hostia pohrozili, ale domáci gólman si dal pozor a gól po miernom tlaku neinkasoval.

13:30
    Bardejovčania musia začal od vlastnej bránky.

12:28
    Bemaco opäť v útočnom pásme.

12:05
    Hostia sa teraz ubránili tlaku domácich a už vyrážajú v pätici dopredu.

11:20
    Bude sa vhadzovať pred brankárom hostí.

10:50
    Takáč sa rútil dopredu, avšak hostia sú pozorní a o puk domáceho hráča obrali už na červenej čiare.
    Stretnutie je v plnom prúde

09:56
    Dnes do Bardejova prišlo azda najviac divákov v tejto sezóne. Niet sa ani čomu čudovať. Veď ide o šláger kola.

08:37
    Bardejov sa usadil v útočnom pásme hostí.

08:14
    Ospravedlňujeme sa za výpadok signálu internetu.

07:49
    Gól strelil PODSTAVEK. Asistencie Bašič.
    Hostia rýchlo odpovedali a v Bardejove sa hrá odznova.

07:41
    Gól strelil MARTIN KALINAČ. Asistencie Ondrej Gmitter, Milan Takač.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Vítam vás pri sledovaní zápasu medzi Bardejovom a Novými Zámkami.

HC 46 Bemaco Bardejov
    Domácemu kolektívu sa v poslednom čase darí. Po výhre 8:5 v Prešove rovnaký počet gólov (8) nastrieľali aj Spišskej Novej Vsi. Domáce prostredie bude dôležitým faktorom, Bardejov tento ťažký zápas potrebuje zvládnuť.

HC Nové Zámky
    Nováčik súťaže je po jedenástich kolách lídrom ligy, pred domácim Bardejovom má štvorbodový náskok, ktorý si bude chcieť udržať aj po tomto zápase. V prípade výhre sa môže na čele tabuľky osamostatniť.

Tento zápas sa dá nazvať aj šlágrom kola, veď druhý Bardejov privíta aktuálneho lídra z Nových Zámkov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Jozef Mačejovský

Branky a nahrávky: 8. Kalinač (Gmitter, Takač), 29. Šimčák (Vaško, Valjent), 53. Gmitter (Kalináč), 60. Linet – 8. Podstavek (Bašič), 22. Hegyi (Dubec, Koutník)

HK Bardejov: Sabol – Kalináč, Loydl, Gmitter, Takáč, Šimčák – Cútt, Valjent, Markuš, Všetečka, Solomonchak – Linet, Polaček, Vaško, Česelka, Mikolášek – Borecký
    HC MIKRON Nové Zámky: Kristín – Bašič, Ďurčo, Mamonovs, Chovan, Belovič – Gutov, Šiška, Priganc, Baron, Lokhanin – Hegyi, Gula, Dubec, Hrudík, Koutník – Štefanka, Konc, Podstavek, Rejžek