Qäbälä – Dortmund 1:3 (kon.) | Lazio – Rosenborg 3:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (kon.) | Sporting – Skënderbeu 5:1 (kon.) | Basilej – Belenenses 1:2 (kon.)
Fiorentina – Lech Poznaň 1:2 (kon.) | Monaco – Karabach 1:0 (kon.) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (kon.)
Schalke – Sparta 2:2 (kon.) | APOEL – Asteras 2:1 (kon.) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Molde – Celtic 3:1 (kon.) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (kon.)
Liverpool – Kazaň 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sion 0:1 (kon.) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Legia – Club Bruggy 1:1 (kon.) | Midtjylland – Neapol 1:4 (kon.) | Villarreal – Dinamo Minsk 4:0 (kon.)
Rapid – Plzeň 3:2 (kon.) | Braga – Marseille 3:2 (kon.) | Liberec – Groningen 1:1 (kon.)
Legia Varšava
1:1 (0:1)
Club Bruggy KV
Čtvrtek 22.10.2015, 21:05 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava (kapacita: 31.103) • Evropská liga • Skupina D

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji Vám tedy dobrou noc! (23:00:30)

Je tomu tak! Dnešní utkání končí remízou 1:1, která ani jednomu celku příliš nepomáhá. Nutno však říci, že dělba bodů je naprosto zasloužená. V prvním poločase byli lepší hosté, v druhém domácí, kteří v 51. minutě dokázali srovnat. Pak jsme sice ještě byli svědky několika šancí, avšak na obou stranách zakončení postrádala přesnost. Na druhé místo a případný postup ze skupiny tak oba celky ztrácí pět bodů.

90+2

90+2
    Kuciak centr dokázal vyboxovat a následně se na útočné polovině faulem provinil Ondrej Duda. Vypadá to na remízu.

90+1
    Izquierdo si ještě vybojoval faul a následuje možná poslední volný kop belgického týmu.

90
    Hodně jedovatý centr do skvělého prostoru lapil Kuciak! Hlavní rozhodčí nastavuje jen dvě minuty.

90
    Tak zatím nikoliv. Obrana Legie si poradila s centrem i následnou přízemní přihrávkou z pravé strany.

89
    Blíží se poslední minuta řádné hrací doby a hosté budou rozehrávat rohový kop.Po této standardní situaci dnes už jednou udeřili. Podaří se jim to podruhé?

88
    Obstřelem to po hodně dlouhé době zkoušel José Izquierdo, nicméně tomu rána příliš nesedla a Kuciak v pohodě zasahuje.

87
    Hodně nepřesný nákop na polovinu soupeře v podání domácích končí u brankáře Bruzzeseho. Oběma týmům se krátí čas na vstřelení rozhodující branky.

85
    Pazdan pálil, ale jeho rána z pokutového území přes blokujícího beka belgického týmu neprošla!

85
    Hosté se ne a ne vymanit z vlastní poloviny hřiště. Legia se blíží k Bruzzeseho svatyni.

83
    V posledních desítkách sekund se na útočné polovině drží převážně domácí tým, který byl nyní blízko velké šance. Hodně složitou střelu ale na zadní tyči nezvládl Ivan Tričkovski.

82
    Domácí se nyní propracovali až do pokutového území, ale tam už kvalitní finální přihrávku předvést nedokázali. Následně běží hlavní sudí zkontrolovat zdravotní stav domácího kapitána, který zůstává na trávníku.

80
    Po sedmém ofsajdu Bruggy střídají. Jelleho Vossena na place nahrazuje Leandro Pereira.

79
    Brzyski rozehrál standardní situaci do výborného prostoru, nicméně v šestnáctce si nedovoleně počínal Rzeźniczak, kterému je logicky pískán faul.

79
    Faul na Prijoviće přisuzuje míč varšavskému týmu. Uvidíme, jak si s volným kopem domácí poradí.

78
    Jeden z hostujících hráčů si výborně zaběhl za obranu Legie, ale při zpracování mu míč odskočil od nohy a Kuciak si už se zbytkem poradil. Blíží se posledních deset minut zápasu.

77
    Ze standardní situace kopané od rohového praporku domácí opět nic nezískali. Nic na tom nezměnil ani nově příchozí hráč, který má poměrně vysokou postavu.

Lukáš Podleśny

Branky: 51. Kucharczyk (Tričkovski) – 39. de Fauw

Karty:   50. Rzeźniczak (LEG)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:0. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 12:11.
    Legia Varšava: Kuciak – Broź, Rzeźniczak (C), Lewczuk, Brzyski – Guilherme (46. Duda), Furman (46. Tričkovski), Pazdan, Jodłowiec, Kucharczyk – Nikolić (76. Prijović).
    Náhradníci: Malarz – Bereszyński, Duda, Tričkovski, S. Vranješ, Saganowski, Prijović.

Club Bruggy KV: Bruzzese – Meunier, Denswil, Mechele, de Fauw – Bolingoli-Mbombo (68. De Bock), Vanaken, Simons (C) – Diaby (71. Dierckx), Vossen (80. Leandro Pereira), Izquierdo.
    Náhradníci: Bolat – Ó. Duarte, Cools, De Bock, Claudemir, Leandro Pereira, Dierckx.

Rozhodčí: Harald Lechner – Maximilian Kolbitsch, Andreas Heidenreich (vš. AUT)