Qäbälä – Dortmund 1:3 (kon.) | Lazio – Rosenborg 3:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (kon.) | Sporting – Skënderbeu 5:1 (kon.) | Basilej – Belenenses 1:2 (kon.)
Fiorentina – Lech Poznaň 1:2 (kon.) | Monaco – Karabach 1:0 (kon.) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (kon.)
Schalke – Sparta 2:2 (kon.) | APOEL – Asteras 2:1 (kon.) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Molde – Celtic 3:1 (kon.) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (kon.)
Liverpool – Kazaň 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sion 0:1 (kon.) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Legia – Club Bruggy 1:1 (kon.) | Midtjylland – Neapol 1:4 (kon.) | Villarreal – Dinamo Minsk 4:0 (kon.)
Rapid – Plzeň 3:2 (kon.) | Braga – Marseille 3:2 (kon.) | Liberec – Groningen 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
FC Groningen
Čtvrtek 22.10.2015, 21:05 • U Nisy, Liberec • Evropská liga • Skupina F

To je od nás již úplně vše. Děkuji za pozornost a těším se s Vámi na další online přenos! Karel Milec. (23:06:49)

Fauly: 11:19.

Domácí šli ve druhém poločase do vedení po gólu Luckassena, který rozradostnil domácí publikum v 87. minutě, ovšem Liberec nabídl Groningenu penaltu v 96. minutě, který nabídnutou situaci využil sice až z dorážky, ale i tak si odváží z Liberce cenný bod.

90+6

90+6
    Groningen právě vstřelil branku!
    Koubek sice penaltu chytil, ale proti následné dorážce DANNYHO HOESENA neměl nárok. Bez asistence.

90+5
    Danny Hoesen (FC Groningen) neproměňuje pokutový kop.

90+5
    Žlutou kartu dostává Kevin Luckassen (FC Slovan Liberec).

90+5
    Bohužel uvidíme penaltu Groningenu. Rozhodčímu se nelíbil obraný zákrok jednoho z bránících hráčů Liberce.

90+4
    Běží nám poslední minuta nastavení!

90+3
    Hostující fanoušci to nezvládají emočně a v hledišti se objevují výtržnosti. Kterým zatím vzdoruje domácí securitka, ale nejspíše bude potřeba pomoc Policie ČR.

90+2
    Koubek se dostal do vzdušného souboje s hostujícím útočníkem, po kterém zůstává ležet na zemi a potřebuje ošetření.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Josef Šural, přichází Isaac Sackey.

88
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Kasper Larsen, přichází Jarchinio Antonia.
    87. Kevin LUCKASSEN - 1:0

87
    Liberec právě vstřelil branku!
    Obrovská radost U Nisy! Domácí zahrávali rohový kop, který hosté nedokázali vyhlavičkovat do bezpečí a KEVIN LUCKASSEN efektivní patičkou posílá Liberec do vedení! Asistence: Lukáš Pokorný.

87
    Domácí zahrávali standardní situace, ale všechny střely, které domácí vyslali, tak neprošli přes bránící obránce.

85
    Coufal poslal do vápna přízemní centr, ale ten nenašel žádného spoluhráče.

Karel Milec

Branky: 87. Luckassen (Pokorný) – 90+6. Hoesen

Karty:   25. Pokorný (LIB), 90+5. Luckassen (LIB) – 57. Tibbling (GRO), 74. Hateboer (GRO)   83. de Leeuw (GRO)

Neproměněná penalta: 90+5. Hoesen (GRO), brankář Koubek zneškodnil

Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 11:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:19.
    FC Slovan Liberec: Koubek – Coufal, Švejdík, Pokorný, Bartošák – Pavelka (C) – Jefremov, Shala (84. Bartl), Folprecht, Josef Šural (89. Sackey) – Bakoš (61. Luckassen).
    Náhradníci: Hladký – Sýkora, Rabušic, Sackey, Mudra, Luckassen, Bartl.

FC Groningen: Padt – Hateboer, Kappelhof, Larsen (88. Antonia), Tamata – Maduro (C) (77. de Leeuw), Reijnen, Tibbling – Linssen (70. Hoesen), Mahi, Rusnák.
    Náhradníci: van der Vlag – Burnet, Antonia, de Leeuw, Hoesen, J. Drost, Hiariej.

Rozhodčí: Dingert – Pickel, Bornhorst (všichni Německo)