Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:5 (5:6 po s.n.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 10:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 9:2 (kon.) | Trutnov – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Děčín – Písek 9:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
po s.n. (5:6)
HC Stadion Vrchlabí
4:5 (1:1, 3:3, 0:0 - 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 24.10.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • 10. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým SC Kolín.
    Autorem vítězné branky je JAN VESELÝ.

62:47
    Do obrovské šance se dostal Martin Filip, který byl sám před Sejpalem. Domácí forward zvolil střelu bekhendem a trefil rameno hostujícího gólmana.

50:37
    Tak nakonec je přeci jen Matějka vyloučen na dvě minuty za sekání. Přesilová hra Kolína začíná.

50:06
    Matějka střílel z první do odkryté klece, ovšem famózním zákrokem zasáhl Sejpal, který černou pryž vyrazil mimo tři tyče.

48:16
    Nyní ovšem pozor. Vrchlabí bude hrát čtyřiačtyřicet vteřin dvojnásobnou přesilovou hru. Dvě minuty za podražení vyfasoval Petr Morkes.

47:00
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává hostující Marek Voženílek. Hra bude pokračovat se čtyřmi hráči na každé straně.

46:12
    Jiří Kadlec II skončil po faulu Martina Klementa v brance. Kolín si tak zahraje v početní převaze. Klement byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

43:23
    Tomáš Oppelt nabral rychlost a dostal se za obránce. Marek Voženílek si nakonec musel pomoci faulem. Hostující obránce je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Dnešní utkání sleduje 952 diváků.

39:52
    Vylučuje se na obou stranách. Za hrubost je vyloučen domácí Šťastný, na druhé straně si jde odpočinou za stejný prohřešek Lukáš Skokan. Hra bude pokračovat se čtyřmi hráči na každé straně.

38:59
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak to je parádní koncovka druhé třetiny v podání domácího týmu. Za Sejpalova záda dokázal dostat kotouč TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, který tak vyrovnává na 4:4. Bez asistence.

38:24
    Domácí však zbraně neskládají a velmi rychle odpovídají brankou. Do kotouče se nekompromisně opřel PETR BENEŠ, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Matějka.

37:26
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Tvrdou ránu vyslal Josef Malý. Abrahám kotouč vyrazil, ovšem na dorážku JAKUBA SEMIRÁDA byl již krátký a tak si hosté berou zpět své dvougólové vedení. Asistence: Josef Malý.

35:27
    Domácím se daří snížit na rozdíl jediné branky. Přesnou ránu od modré vyslal PATRIK MAĎAR, který překvapil Sejpala. Ten na střelu nemohl vidět přes clonící hráče. Asistence: Petr Beneš, Patrik Urban.

33:54
    Oddechový čas pro SC Kolín.

28:25
    Tak to je studená sprcha pro domácí hráče. Po půlminutě jdou kolínští do dvoubrankového vedení, když se mezi betony trefil přesně JIŘÍ KADLEC. Asistence: Marek Březina.

27:54
    Nedáš – dostaneš. Tomáš Bláha jel sám na Sejpala, kterého nedokázal překonat. Následoval rychlý protiútok, který bezchybně zakončil PETR MORKES a poslal Kozli do vedení. Bez asistence.

19:36
    Přesilovou hru si zkusí také hosté. Ze strany Vrchlabí putuje na trestnou lavici Ladislav Bittner. Rozhodčí Veselý ho potrestal za sekání.

16:55
    Je vyrovnáno. Kolínští udělali velký závar před Abrahámem, který byl krátký na dorážku MARKA VOŽENÍLKA, jenž dokázal dorazit kotouč do odkryté klece. Asistence: Dominik Zumr, Václav Jankovský.

14:09
    Do samostatného úniku se dostal hostující Václav Jankovský, ten naznačil Abrahámovi a následně šel do zakončení forhendem. Domácí gólman však výborně zasáhl koncem betonu a kotouč dokázal vyrazit před brankovou čarou.

10:27
    Výbornou práci odvedl Tomáš Jirků, který z pravé strany našel volného Šťastného před brankou. Ten se pokusil přehodit beton Sejpala bekhendem, ale to se mu nepodařilo. To byla veliká šance domácího útoku.

09:49
    Je tu další přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za podražení dostává kolínský Dominik Zumr.

08:06
    Vrchlabí využívá početní výhodu. Přesnou ranou se prezentoval TOMÁŠ BLÁHA, který propálil Sejpala a poslal tak domácí Stadion do vedení. Asistence: Ladislav Bittner, Martin Klement.

06:21
    Jan Veselý si počínal nedovoleně, když podrazil jednoho z domácích hráčů. Stadion si tak vyzkouší hru v početní převaze.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 9. Bláha (Bittner, Klement), 36. Maďar (Beneš, Urban), 39. Beneš (Matějka), 39. Šťastný – 17. Voženílek (Zumr, Jankovský), 28. Morkes, 29. Kadlec (Březina), 38. Semirád (Malý), rozh. náj. Veselý