Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí celek však pokračoval ve svém náporu v útočném pásmu, a dokázal se prosadit! V rohu kluziště se zmocnil kotouč SERGEJ ANDRONOV, který si vybruslil až před branku, a přesně mířenou střelou poslal kotouč přesně k tyči! Ruský útočník svou branku oslavil opět velmi emotivně! Asistence: Nikita Zajcev, Geoff Platt
    Denis KOKAREV - 2:2

25:35
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno! Dinamo potvrdilo svůj výborný vstup do do druhé třetiny, a srovnává stav na 2:2! Od modré velmi vystřelil Konstantin Volkov, který chytře poslal kotouč o mantinel, a ten se odrazil přímo na hůl DENISE KOKAREVA, který pohotově poslal kotouč do branky! Asistence: Gleb Korjagin, Alexander Osipov
    Ansel GALIMOV - 2:1

23:19
    Dinamo vstoupilo do druhé třetiny velmi aktivně, a zaslouženě snižuje na rozdíl jediné branky! Nikita Filatov dostal kotouč na modrou čáru, kde se nacházel Ilja Nikulin. Jeho střelu tečoval ANSEL GALIMOV, a Sorokin nedokázal na změnu letu puku zareagovat! Asistence: Ilja Nikulin, Nikita Filatov
    Igor OŽIGANOV - 2:0

13:40
    Domácí celek zatím svému soupeři nedává "čuchnout", a zaslouženě vede již dvoubrankovým rozdílem! Nejdříve nebezpečně vypálil z hranice levého kruhu domácí Roman Ljubimov, jehož střelu však vyrazil Lazušin betonem. Kotouč se dostal přímo do jízdy IGORA OŽIGANOVA, který přesně mířenou střelou překonal Lazušina! Asistence: Jevgenij Korotkov, Roman Ljubimov
    Sergej ANDRONOV - 1:0

10:23
    Na první branku jsme čekali necelých jedenáct minut, a do vedení jde domácí favizovaný celek! SERGEJ ANDRONOV dostal kotouč do vlastního pásma, najel s ním do pásma, a jeho nenápadná střela zamířila přesně pod břevno! Myslím, že Lazušin nemá čisté svědomí ...Asistence: Bogdan Kiselevič, Denis Denisov

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 11. Andronov (Kiselevič, Denisov), 14. Ožiganov (Ljubimov, Korotkov), 37. Andronov (Platt, Zajcev) – 24. Galimov (Nikulin, Filatov), 26. Kokarev (Korjagin, Osipov)

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Kiselevič, Zajvcev (A), Ožiganov, Denisov (C), Bondarev, Kutuzov, Vorobjov, Kortkov – Radulov (A), Stoljarov, Hjalmarsson – Kugryšev, Platt, Andronov – Pihlström, Junkov, Mamin – Kvartalnov, Ljubimov, Svetlakov
    Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Hietanen, Nikulin, Višněvskij, Robinson, Osipov, Korjagin, Barancev, Igummov – Pestuško, Těreščenko, Brjukvin – Karsums, Cvetkov (A), Kokarev – Avcin, Volkov, Babenko (C) – Filatov, Tarasov (A), Galimov

Rozhodčí: Anisimov, Kaval – Zacharenkov, Sadovnikov