GFC Ajaccio – Guingamp 2:2 (nedohr.) | Dijon – Remeš 2:1 (kon.) | Lille – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Nice 1:2 (kon.) | Lorient – Montpellier 3:2 (kon.) | Toulouse – Auxerre 3:3 (2:1 po pen.)
FBBP 01 – Nantes 3:2 (po pr.)
po penal. (2:1)
Toulouse FC
3:3 (0:1)
AJ Auxerre
Středa 28.10.2015, 21:00 • Stadium Municipal (Toulouse) • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo

Já se s Vámi loučím a zase někdy příště napočtenou. (23:48:24)

Byli jsme svědky strhujícího utkání, ve kterém padly čtyři branky, po dvou na obou stranách. Šlo se tedy do prodloužení, kde se do vedení opět dostalo Auxxere, šest minut před koncem byl ale stav znovu nerozhodný. Při penaltách se činil hlavně Ale Ahamada, který chytil tři z pěti penalt a hlavně díky němu Toulouse vyhrálo penaltový rozstřel 2:1 a posutupuje do dalšího kola.

5. série
    2:1
    Ali Ahamada chytá i pokus Sonhy Sefila a Toulouse vítězí!

4. série
    2:1
    Spajić přestřelil!

4. série
    2:1
    Ahamada skvěle vystihl pokus Houtoundji.

3. série
    2:1
    Martin Braithwaite posílá Toulouse do vedení střelou k pravé tyči.

3. série
    1:1
    Gaëtan Courtet přestřelil!

2. série
    1:1
    Regattin zkusil vršovický dloubáček, avšak Antonín Panenka by z jeho provedení neměl radost.

2. série
    1:1
    Mouhamadou Diaw zvolil stejnou stranu jako Pierre Bouby, Ahamada chytá.

1. série
    1:1
    Wissam Ben Yedder zvolil druhou stranu, bezpečně ale proměnil.

1. série
    0:1
    Pierre Bouby ranou do pravého dolního rohu posílá svůj tým do vedení.

Střílení penalt začíná.

V prodloužení jsme viděli dvě branky. Nejprve se do vedení opět dostalo Auxxere, šest minut před koncem ale srovnal Yann BODIGER a budou se tak kopat penalty.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

120+1
    Centr z pravé strany nenašel hlavu hráče ve fialovém triku a golman Boucher byl bez práce.

120
    Hráči Auxxere už vhlíží konec utkání, neboť tlak Toulouse je neúnosný.

118
    Dvě obrovské šance teď zlikvidoval Boucher. Nejdříve vyrazil střelu Machacha a následně zlikvidoval i pokus Regattina.

Jan Malíř

Branky: 73. Ben Yedder, 88. Yedder, 114. Bodiger – 32. Kilic, 82. Sefil, 103. Courtet

Karty:   80. Ninkov (TOU), 89. Matheus (TOU) – 42. Seck (AUX), 70. Konaté (AUX), 112. Sefil (AUX)   83. Konaté (AUX)