Trenčín – Piešťany 2:3 (kon.) | Zvolen – Banská Bystrica 3:4 (0:1 po s.n.) | Žilina – Nitra 3:4 (kon.)
Skalica – Košice 1:0 (kon.) | Poprad – Martin 4:0 (kon.)
HK Poprad
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HK VITAR Martin
sk Neděle 01.11.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:12
    Tak predsa len tu ešte máme vylúčenie. Ján Ťavoda dostáva menší trest za nedovolené bránenie.

57:42
    Poprad sa bude brániť. Jaroslav Kasík dostáva 5 minút za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

53:57
    Poprad si zahrá presilovku. Michalovi Murčekovi patria dve minúty za hákovanie protihráča.

49:39
    Vidíme obojstranné vylúčenie. Ondrej Briják dostáva dve minúty za nedovolené bránenie a Oliver Jokeľ rovnaký trest, ale za filmovanie.

45:19
    Martinská presilovka sa končí. Hráčska lavica Martina sa previnila trestom za príliš veľa hráčov na ľade. Odsedí si ho kapitán Tibor Varga.

43:59
    A brániť sa bude Poprad. Radomír Heizer je odmenený dvomi minútami za držanie.

41:18
    Následne hosťujúci Michal Kokavec dostáva aj trest. Odsedí si dve minúty za hrubosť.

36:39
    Sme svedkami obojstranného vylúčenie. Lukáš Paukovček (Poprad) za hrubosť a Patrik Bačik (Martin) za seknutie.

30:08
    Poprad bude hrať 12 sekúnd v trojici. Lukáš Paukovček dostáva dve minúty za podrazenie.

28:20
    Poprad sa bude brániť. Strelec posledného popradského gólu Branislav Rapáč je dvomi minútami potrestaný za napadnutie.

25:58
    Poprad bude hrať presilovku. Lukáš Matejka dostáva menší trest za podrazenie.

17:50
    A Poprad sa bude v závere tretiny brániť. Branislav Rapáč dostáva dve minúty za držanie hokejky.

14:14
    Martin si zahrá druhú presilovku v zápase. Hráčska lavica Popradu dostáva menší trest za príliš veľa hráčov na ľade. Odsedí si ho Števuliak.

08:36
    Pre zmenu si Podtatranci zahrajú presilovku. Michal Kabáč dostáva dve minúty za podrazenie.

05:58
    Poprad sa bude musieť brániť vo štvorici. Patrik Števuliak dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 9. Hvila (Suchý, Paukovček), 28. B. Rapáč (Kroták, Heizer), 46. R. Rapáč (Malina), 56. B. Rapáč (Heizer)

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Suchý, Gáborčík, Briják, Fabian (A), Malina, Ťavoda, Kasík – Bartečko (A), Paukovček, R. Rapáč – Kroták (C), Rusnák, Hvila – Bajaruns, Heizer, B. Rapáč – Štrauch, Števuliak
    HK VITAR Martin: Dzubina (Orčík) – Tabaček (A), Matejka, Dlouhý (A), Dvořák, Bačik, Jáchym, Trávniček, Rusina – T. Varga (C), Surovka, Skladaný – Kokavec, Murček, Pokrivčák – Jokeľ, Dírer, R. Varga – Uhrík, Jurášek, Kabáč

Rozhodčí: Lokšík, Novák – Jobbágy, Korba