Omsk – Jokerit 0:1 (kon.) | Barys – Riga 5:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzněck 6:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 1:7 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 5:3 (kon.)
Minsk – Záhřeb 1:4 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Spartak Moskva – Viťaz 2:0 (kon.)
Avangard Omsk
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Jokerit Helsinky
Úterý 10.11.2015, 14:00 • Omsk Arena • KHL

Čekali jsme asi hodně scénářů, ale takovýto fotbalový výsledek mezi nimi nebyl. Jokerit dokázal potvrdit své postavení v tabulce, získal další tři body díky brance Philipa Larsena z první třetiny. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (16:19:47)

59:47
    Hosté se ale brání ze všech sil a vyhazují kotouč mimo obranné pásmo...

59:20
    Už, Dominik Furch míří na střídačku a domácí zkusí štěstí v šesti.

59:00
    Poslední minuta, domácí jsou v útočném pásmu, stále ale hrají v pěti.

58:36
    Erat se Sobotkou operovali v útočném pásmu, obránci Jokeritu ale dokázali získat kotouč a vyvézt ho až ke Karlssonovi.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty, dle výkonu na hřišti to vypadá i na poslední dvě minuty zápasu.

57:01
    Jako by ani domácí v tu vstřelenou branku nedoufali, působí trochu zvadle, fanoušci je také zrovna dvakrát neženou.

56:10
    Hraje se spíše ve středu hřiště, puk mají domácí, ale nemohou se dostat přes dobře bráněnou modrou čáru do obranného pásma Jokeritu.

55:12
    Hosté velmi takticky co nejvíce drží puk na holích, nikam se s ním neženou, stáhnou se a když jde do tuhého, tak ho vyhodí.

54:19
    Čas letí jako blázen, domácí už musí být značně nervózní. Jokerit je sice silný tým, dnes ale měl Omsk dost šancí na to vstřelit hned několik gólů.

53:16
    Hosté se dostali do brejku a už to vypadalo nadějně, když se ozval hvizd rozhodčího, opět je v akci zastavil ofsajd.

52:55
    Avangard je stále u puku, snaží se o zakončení, nemohou se ale dostat do vyložené pozice, z těch ostatních štěstí nemají, Karlsson chytá dobře.

51:48
    Domácí se tak dlouho chystali ke střele, až celou akci zbytečně překombinovali a zcela se dostali ze všech možných střeleckých pozic.

50:31
    Třetí perioda se nám velmi rychle dostala do své druhé části, hosté stále vedou o jednu jedinou branku. Oba celky mají šancí dost, avšak nějak je zapomínají využívat.

49:11
    Jokerit hraj v plném počtu, Olimb je zpátky na ledě a hned se zapojuje do útočné akce.

48:37
    Následně se ale hosté osvobozují, domácí musí pro kotouč až za svou bránu.

48:08
    Na modré čáře se do puku opřel Kuljaš a svou pumelicí trefil tyč, Karlsson se jen ohlédl!

47:36
    Lajunen vyvezl kotouč z obranného pásma, tam jej výborně podržel a ušetřil téměř půl minuty.