Pro dnešek máme tedy dobojováno a mě nezbývá než vám poděkovat na sledování online přenosu a popřát klidnou noc. (22:21:13)

První zápasy jsou na programu 1.prosince, odvety se hrají o týden později.

22:17
    Cesta tria Sparta, Liberec a Litvínov po statečných výkonech končí v osmifinále. Dnes odpoledne bylo ve hře ještě 16 týmů ze 6 zemí. Nyní to je jen 8 týmu ze tří zemí a to Švýcarsko (Davos), Finsko ( Rauma, Oulu, TPS Turku a Espoo), Švédsko ( Frölunda, Skelleftea a Lulea)

22:13
    Dobojováno je i na půdě Frölundy, která rozstřílela Litvínov 6:0 a taktéž postupuje.

22:12
    Utkání HV 71 – Espoo končí za stavu 1:1. Jelikož Espoo doma zvítězilo 3:1 tak postupuje do čtvrtfinále.

22:10
    Frölunda mohla vést už 7:0, Abbott poslal puk do tyče.

22:07
    Litvínov inkasuje v 55.minutě šestou branku! V přesilové hře se prosazuje Ryan Lasch.

22:04
    Liberec právě prohrál utkání s Davosem 4:3 a také ze soutěže vypadává.

21:56
    Liberec hrál přesilovou hru a ještě bez brankáře, jenže se jim vůbec nepodařilo soupeře dostat pod tlak a tak přišel trest. Wieser získal u mantinelu puk, který vyhodil přes celé hřiště až do odkryté branky. Davos vede necelé čtyři minuty před koncem 4:3.

21:53
    Abbott zvyšuje vedení Frölundy už na 5:0. Do konce utkání zbývá ještě jedenáct minut.

21:52
    Liberec to zkouší v šesti a bude mít početní výhodu ještě tři minuty.

21:49
    Liberci utíká čas. Nyní má už jen pět minut a nyní si zahraje přesilovou hru.

21:44
    Litvínov prohrává ve 44.minutě už 0:4 a po postupujícím je zřejmě již rozhodnuto. Čtvrtou branku domácích vstřelil Bengtsson.

21:38
    Liberec má na vstřelení dvou branek už jen deset minut. Litvínov musí také vstřelit dvě branky, ale ten to má proti rozjeté Frölundě o dost těžší.

21:24
    Nyní na všech třech hrajících stadionech probíhají druhé přestávky. Za malou chvilku by měla začít třetí třetina v utkání Davos – Liberec.

21:19
    Litvínov prohrává už 0:3, když Stålberg zachytil přihrávku od Lasu a svůj samostatný únik zakončil přesnou střelou pod břevno.

21:13
    Lulea a TPS Turku jsou dalšími postupujícími týmy.

21:12
    Norský Stohamar potřeboval k prodloužení vstřelit TPS Turku ještě jednu branku, takže minutu před koncem odvolali brankáře, ale Tallinder půl minuty před koncem pečetil postup TPS.

21:07
    Tappara se v Lulee snažila za stavu 0:3 něco se stavem ještě něco udělat, ale místo snížení přišli dvě inkasované branky a Lulea vede tři minuty před koncem 5:0 a celkově 6:2.