Hokejová liga mistrů – osmifinále (kon.)
Hokejová liga mistrů – osmifinále

Úterý 10.11.2015, 13:00Hokejová Liga mistrů

22:07
    Litvínov inkasuje v 55.minutě šestou branku! V přesilové hře se prosazuje Ryan Lasch.

21:56
    Liberec hrál přesilovou hru a ještě bez brankáře, jenže se jim vůbec nepodařilo soupeře dostat pod tlak a tak přišel trest. Wieser získal u mantinelu puk, který vyhodil přes celé hřiště až do odkryté branky. Davos vede necelé čtyři minuty před koncem 4:3.

21:53
    Abbott zvyšuje vedení Frölundy už na 5:0. Do konce utkání zbývá ještě jedenáct minut.

21:44
    Litvínov prohrává ve 44.minutě už 0:4 a po postupujícím je zřejmě již rozhodnuto. Čtvrtou branku domácích vstřelil Bengtsson.

21:19
    Litvínov prohrává už 0:3, když Stålberg zachytil přihrávku od Lasu a svůj samostatný únik zakončil přesnou střelou pod břevno.

21:04
    Litvínov v polovině utkání prohrává již o dvě branky, když se střelecky prosadil Artturi Lehkonen.

21:02
    Litvínov ve 28.minutě prohrává s Frölundou 0:1, když Abbott v přesilové hře prostřelil vše co mu stálo v cestě.

20:57
    Liberec vyrovnává ve 33.minutě na 3:3. Michal Plutnar dostal přesnou přihrávku před odkrytou branku a přesnou střelou vrací tygry do hry.

20:43
    Liberecký Petr Jelínek se ve 25.minutě probojoval až před brankáře a z otočky zamířil přesně mezi nohy a snižuje na 2:3. Trenér Davosu reaguje na vstřelenou branku oddechovým časem.

20:07
    Liberec ve 13.minutě inkasuje třetí branku, kterou vstřelil Jorg.

20:06
    O minutu později hrál Liberec přesilovou hru, ve které ale přišla další chyba a samostatní nájezd pro Davos. Dino Wieser se toho ujal a Lašák si hokejkou srazil puk do vlastní branky. Davos tedy se opět ujímá vedení.

20:02
    Liberec v 9.minutě vyrovnává zásluho Petra Jelínka, kterému se podařilo přes tři bránící hráče dopravit puk do branky.

19:57
    Liberec se v šesté minutě dopustil hrubé chyby ve středním pásmu a Samuel Walser dokonale potrestal. Davos tak vede 1:0 a celkově 6:3.

19:48
    49.vteřin scházelo aby se v Oulu prodlužovalo, jenže Mika Pyorala unikl podél mantinelu a střelou mezi betony zvyšuje už na 4:1.

19:13
    Sparta ve 43.minutě snižuje na 1:2, když se střelecky prosadil Michal Čajkovský.