Žilina – Košice 0:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:4 (kon.) | Banská Bystrica – Nitra 4:2 (kon.)
Trenčín – Martin 3:2 (kon.) | Skalica – Piešťany 2:3 (kon.)
HK Poprad
3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
HKM Zvolen
sk Úterý 10.11.2015, 17:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

V tretej tretine hostia rozhodli o svojom víťazstve pod Tatrami gólom z hokejky Škvaridla v 54. minúte.

Ďakujeme vám za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:51:33)

59:47
    Domáci sa pokúsili o hybridný icing, no znamenalo to aj ozajstný icing. Hra sa sťahuje do obranného pásma Popradu, Kostúr ide do brány a Poprad už má iba minimálne šance na vyrovnanie.

59:36
    Škvaridlo dostal puk do stredného pásma. Poprad sa následne dopustil ofsajdu, stále však domáci ostávajú v šestici.

59:18
    Vhadzuje sa opäť pred Barošom po zakázanom uvoľnení hostí.

59:18
    Oddychový čas pre Zvolen!

59:05
    Hvila nahodil do pásma, puk zachytil Paukovček a dával ho pred bránu, kde však nik pripravený nestál.

58:48
    Poprad sa dostal po útočnú modrú čiaru. Hostia blokujú útoky.

58:31
    Hneď po vyhratom vhadzovaní pálil Hvila. Jeho delovka skončila v Barošovej lapačke.

58:29
    Vhadzovanie v útočnom pásme Popradu. Kostúr ostáva na striedačke!

58:29
    Oddychový čas pre Poprad!

58:16
    Mráz z medzikružia jednoducho nahodil bekhendom na bránu. Kostúr nezlyhal a s ľahkosťou zachytil puk vo svojej výstroji.

57:31
    Obdržálek sa takisto pokúšal o prekvapenie domáceho gólmana. Jeho strela z pár metrov pred bránkou uviazla na Kostúrovej hokejke.

56:45
    Na opačnej strane útočil Semorád. Kostúr si do štatistík pripísal úspešný zákrok. Ak chcú ešte Popradčania pomýšľať na predĺženie, mali by v ofenzíve pridať.

56:17
    Radoslav Suchý vypálil od modrej čiary. Baroš strelu stopercentne videl, a tak ju betónom usmernil pred seba.

55:51
    Kostúr musel byť v permanencii opäť. Klíma strieľal z ľavej strany a popradský brankár vytiahol proti projektilu svoje rameno.
    ŠKVARIDLO - 3:4

53:54
    Zvolen dal gól!
    Zvolen predsa len využíva presilovú hru! TOMÁŠ ŠKVARIDLO si spracoval puk v strednom pásme a smeroval sám na brankára Kostúra. Pekne si ho položil, vymiešal a forhendom bezpečne dopravil puk do brány!
    Asistencie: Pavel Klhufek a Samuel Baroš.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 14. Paukovček (R. Rapáč, Bartečko), 16. Heizer (Malina, B. Rapáč), 34. Kroták (Heizer) – 7. Misenev (Semorád, Brabenec), 21. Brabenec (Misenev), 35. Obdržálek (J. Jurík), 54. Škvaridlo (Klhufek, Baroš)

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Suchý, Dinda, Briják, Fabian (A), Malina, Ťavoda, Gáborčík, D. Šterbák – Bartečko (A), Paukovček, Paločko – Kroták (C), Rusnák, Hvila – R. Rapáč, Heizer, B. Rapáč – Štrauch, Bajaruns, Števuliak
    HKM Zvolen: Baroš (Petrík) – Bagin, Juraško (C), D. Krejčí, Andersons, F. Fekiač, Pokovič, Majerík, Ivan – Semorád, Brabenec (A), Misenev – Obdržálek, B. Mráz, J. Jurík – Klhufek, T. Klíma, Škvaridlo (A) – Ďaloga, V. Fekiač, Žilka

Rozhodčí: Jonák, Jura – Korba, Rovenský