Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 12.11.2015, 17:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 19. kolo

53:22
    Jakub Moník (HKR) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

50:39
    Patrik Mašín (HKR) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

49:40
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubičtí si své vedení berou zpět, puk se dostal do mezikruží k MATĚJI ŠTEFKOVI, který ho bekhendovým pokusem dopravil až do sítě. Asistence: Ondrej Paliesek a Viliam Šeliga.

43:59
    Patrik Hidveghy (HKR) posílá svůj celekm do tří, když obdržel dvouminutový trest za zdržování hry-vyhození puku.

42:36
    Útočný faul Hradce, dvě minuty za sekání dostává Václav Maršík.

35:28
    Nejprve bylo signalizované vyloučení Michala Machače za vražení na hrazení, jenže poté když Vomáčka mířil na střídačku, podrazil ho Filip Roubal, který za svůj přestupek vidí taktéž dvě minuty.

34:16
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Postaral se o to povedenou tečí střely Gaspara JAKUB HAŠEK. Asistence: Michael Gaspar.

30:24
    Maršík z dobré střelecké pozice minul branku.

27:48
    Počet hráčů na ledové ploše se vyrovná, dvě minuty za nebezpečnou výstroj si odsedí Štěpán Matějček(HKR).

26:10
    Michal Machač (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

18:20
    Hradečtí snižují v závěru první třetiny ve vlastním oslabení, když rychlý útok proměnil v gól RADIM ŠALDA. Bez asistence.

17:41
    Po Hidveghyho střela dorážel důrazně Patrik Mašín, který dostává za sekání do gólmana dvě trestné minuty.

10:26
    Tentokrát vyloučení na straně Pardubic, dvě minuty za podražení dostává Michal Žouželka.

08:05
    Nejpříjemná situace pro hosty, dvouminutový trest za držení protihráče si musí odsedět Patrik Hidveghy, čímž posílá svůj celek do třech.

06:31
    Jakub Muška (HKR) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

05:32
    Ondřej Matýs (PCE) dostává dvě minuty za sekání.

01:11
    Dynamu se povedl vstup do utkání na výbornou, po přihrávce od Pochobradského zamířil mezi tři tyče z levé strany ONDŘEJ MATÝS. Asistence: Michal Pochobradský.

00:52
    VIKTOR MARTÍNEK sice padal k ledu, ale ani to mu nezabránilo ke vstřelení branky, z mezikruží vypálil přesně nad rameno Vomáčky. Bez asistence.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 1. Martínek, 2. Matýs (Pochobradský), 50. Štefka (Paliesek, Šeliga) – 19. Šalda, 35. Hašek (Gaspar)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Boček, Bureš, Javůrek, Matýs, Mert, Trejbal, Žouželka – Kubišta, Machač, Machala, Martínek, Paliesek, Petrus, Pochobradský, Roubal, Šeliga, Štefka, Syrovec.
    Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Brádel, Gaspar, Kynčl, Lelek, J. Moník, Muška, Pohl, Šalda – Dvořák, Hašek, Hidveghy, Jirásek, Maršík, Mašín, Matějček, Matouš, F. Moník, Pažourek, Štohanzl.

Rozhodčí: Kratochvíl – Budínský, Holeček