Hurikán Bratislava – Lido Bratislava 3:5 (kon.) | Žilina – Nižná 6:4 (kon.) | Košice – Florko Košice 7:6 (kon.)

59:00
    Hurikán tlačí, tlačí, tlačí.... Na strelenie dvoch gólov majú už len minútu.

56:47
    Tréner Huirkánu, Matej Novák, si berie oddychový čas.

54:40
    Lido hrá v plnom počte.

52:40
    Vylúčenie na strane Lida. Za sekanie bol vylúčený Ondrej Pagáč.

51:54
    Máderovu strelu chytá do náručia Veninger. Domáci útočníci stáli už pred bránou na dorážku, ale stáli v malom bránkovisku, a tak loptu získali Liďáci.

50:03
    Pekný florbal môžu teraz vidieť fanúšikovia. Hrá sa v neskutočne rýchlom tempe so šancami na oboch stranách. Hurikán chce silou mocou otočiť stav zápasu.

45:23
    Tréner ŠK Lido – Gabriel Mészáros si berie oddychový čas.

45:23
    Hurikán Bratislava dal gól!

Ukázalo sa to vo víkendových zápasoch s ATU Košice aj Florkom Košice. Hurikán sa snaží otočiť skóre zápasu v tretej tretine.

44:01
    Hra sa presunula pred bránu Hurikánu. Z rohu letela loptička až pred samotné veľké bránkovisko, kde sa k strele z voleja dostal Letaší, jeho fantasticky vychytal Menczer, ktorý do strely vytiahol svoju nohu.

41:48
    Hurikán začínal tretiu tretinu opatrne z obranného pásma. Do útoku, resp. k strele sa dostal Peter Nehila, ale jeho strelu opäť zblokoval hráč Lida, Ondrej Pagáč.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:34
    ŠK Lido Prírodovedec Bratislava dal gól!

MARTIN VALAŠTÍN strieľa piaty gól Lida. Pre Hurikán v tomto zápase dokonale platí pravidlo – nedáš, dostaneš.
    Asistencia: Andrej Rieger

37:35
    Domáci skoro strelili gól, no Liďákov od inkasovaného gólu zachránila tyčka.

35:17
    Hurikánu sa strelecky absolútne nedarí. V druhej tretine ohrozili Veningerovu svätyňu len štyrikrát! Väčšina striel však mieri nad bránu.

31:59
    Benedig v stopercentnej šanci! Veninger na zemi a Dávid Benedig pred bránou s loptičkou mohol krásne vystreliť a znížiť stav, no strela letí mimo.

28:10
    Miščík a Pazdera ohrozili Veningerovu bránu, ten obe strely chytá a zatiaľ nepripúšťa žiadne zdramatizovanie zápasu.

Lukáš Chovan

Branky a nahrávky: 10. Miščík (Bučák), 45. Máder (Nehila), 46. Benedig (Pazdera) – 6. Gramblička (Santer), 17. Gűnther (Santer), 20. Gűnther (Lelák), 21. Gramblička (Santer), 39. Valaštín (Rieger)