Litvínov – Vítkovice 5:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 9:4 (kon.) | Chodov – Pardubice 7:5 (kon.)
Ostrava – Otrokovice 5:8 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
9:4 (2:1, 4:0, 3:3)
Bulldogs Brno
Úterý 17.11.2015, 16:00Livesport Superliga • 10. kolo

Gólové hody jsou u konce, devětkrát se dnes prosadil domácí tým, který tak zaslouženě získává všechny tři body. (18:07:20)

59:49
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ CHROUST. Asistence: Jiří Curney.

56:36
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Autorem branky je RADEK KRAJCIGR. Asistence: Aleš Jakůbek.

55:18
    Autorem branky je TOMÁŠ CHROUST. Bez asistence.

54:20
    Autorem branky je ALEŠ JAKŮBEK. Asistence: Jiří Juhaňák.

53:18
    Jiří Bouška a Tomáš Kadlec z domácího týmu dostávají dvě minuty, hosté si tak zahrají dvojnásobnou početní výhodu. Oba jsou potrestáni za sekání.

50:56
    Autorem branky je JOSEF PLUHAŘ. Asistence: Petr Salát.

46:50
    Autorem branky je RADEK KRAJCIGR. Asistence: David Coufal.

45:30
    Petr Novotný odsedí trest domácích za to, že špatně střídali.

40:01

40:00

36:01
    Autorem branky je TADEÁŠ CHROUST. Asistence: Jan Natov.

34:33
    Autorem branky je JIŘÍ CURNEY. Asistence: Jan Natov.

33:49
    Autorem branky je JAN JELÍNEK. Asistence: Jiří Curney.

33:08
    Další vyloučení u hostů, hned pět minut za hrubost dostává Jiří Bauer.

29:00
    Veliká nepříjemnost pro Brno, v jednu chvíli totiž dostává dvě minuty za hrubost Jiří Bauer a také Luděk Ondráček za sekání.

26:51
    Možnost pro hosty, protože domácí Radim Křenek dostává dvě minuty za vysokou hokejku.

22:42
    Autorem branky je JOSEF PLUHAŘ. Asistence: Radim Křenek.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 6. Natov (Bouška), 19. Curney (Jelínek), 23. Pluhař (Křenek), 34. Jelínek (Curney), 35. Curney (Natov), 37. Chroust (Natov), 51. Pluhař (Salát), 56. Chroust, 60. Chroust (Curney) – 7. Jalový (Jeski), 47. Krajcigr (Coufal), 55. Jakůbek (Juhaňák), 57. Krajcigr (Jakůbek)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Pech) – Bína, Novák, Novotný, Ekl, Salát, Chroust Tad., Chroust Tom., Bouška, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek, Curney, Krzyžanek, Natov, Renčín.
    Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Hauser, Brom, Kadlec, Jalový, Částek, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Koutný, Voltner, Ondráček, Mendrek, Bauer, Hronek, Krajcigr, Žižka, Jakůbek.

Rozhodčí: Gavlas – Mikula