HC Plzeň – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 2:4 (kon.) | Olomouc – Opava 9:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:4 (kon.)
Kladno – Slavia 0:4 (kon.) | Poruba – Zlín 2:5 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 20.11.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 21. kolo

41:48
    Boleslavští si opět pokazili přesilovku zbytečným faulem. Vojtěch Outrata (MBL) dostal za faul kolenem 5 minut + do konce zápasu. Nastávají tedy krušné chvíle pro domácí. Trest odsedí Karel Zich.

39:50
    Ještě jedno vyloučení na liberecké straně, čemuž se fanoušci Liberce podivují a urážejí rozhodčího Horinka. Dvě minuty za krosček dostal Adam Charvát (LIB).

34:33
    Boleslavští chvíli po buly ujeli a vynutili si faul. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Vratislav Kunst (LIB). Počet hráčů na ledové ploše je tedy znovu vyrovnaný.

34:21
    Dvě minuty za krosček dostal Jan Dvořák (MBL). Následuje další přesilovka pro Liberec.

30:12
    Bruslaři záhy o svou početní výhodu přicházejí. Hákování se dopustil kapitán Milan Dančišin (MBL), který byl taktéž vykázán na dvě minuty.

29:40
    První vyloučení na straně Liberce. Za napadení byl potrestán dvěma minutami Adam Charvát (LIB). Využijí domácí přesilovku podobně jako hosté?

16:40
    Poprvé v zápase se vylučuje. Prvním provinilcem je nejproduktivnější hráč celé extraligové skupiny Střed Kroni Musliu (MBL) – dvě minuty za podražení.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 27. Outrata (Kalus), 54. Dančišin (Uřidil) – 17. Průžek (Bednář, Jeník), 23. Kunst, 37. Burda (Jeník), 60. Korecký

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Dlabola, Petržílka, Uřidil, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dančišin "C", Dvořák
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Hrstka) – Bednář, Krejsa, Eichler, Turský, Charvát, Kunst, Korecký "C", Velechovský – Branský, Šír, Juščák, Burda, Čermák, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Průžek, Chrtek

Rozhodčí: Horinek – Grundler, Zmeškal