Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Ottawa Senators
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 22.11.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

59:50
    Stone se pustil do Manninga, který mu to stejnou měrou oplatil. Pro oba dva dnešní zápas končí.

59:00
    Probíhá poslední minuta 3. třetiny!

47:55
    Claude Giroux našel úplně volného Simmondse, který se s pukem ještě tlačil do lepší pozice. Anderson udržel svůj beton pevně u tyče a připsal si skvělý zákrok!

47:25
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Cody Ceci.
    41:36 Kyle TURRIS - 4:0

41:36
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa využívá přesilovou hru! Karlsson si vyměnil kotouč s Ryan, který našel KYLA TURRISE a ten z jasné pozice bez problémů propálil Masona! Asistence: Bobby Ryan, Erik Karlsson

39:36
    Ottawa bude hrát přesilovou hru. Radko Gudas v souboji s Lazarem zahrál vysokou holí a odchází si odpočinout.
    37:25 Milan MICHÁLEK - 3:0

37:25
    Ottawa využívá další rychlý protiútok! Luke Schenn neudělal krok vpřed, MILAN MICHÁLEK si jej snadno obhodil a svůj samostatný únik zakončil střelou mezi Masonovy betony! Asistence: Zack Smith, Curtis Lazar

35:31
    Oba bitkaři dostávají za svůj pěstní souboj pětiminutový trest! Tentokrát se přesilová hra hrát nebude.

35:31
    Je tady třetí bitka! Borowiecki se pustil do pěstního souboje se Simmondsem a byl úspěšnější!

32:38
    Oba zúčastnění dostávají za bitku pětiminutový trest. Neil navíc dostává dalších pět minut. Flyers si zahrají přesilovku.

32:38
    Je tady další bitka! Tentokrát odhodili rukavice Manning a Neil. V bitce si lépe vedl Manning! Neil přesto odchází ze šarvátky spokojen.

28:08
    Smith se z ničeho nic zjevil zcela sám před Masonem. Mason reflexivním zákrokem vyrazil střelu do rohu kluziště!

23:08
    Skvělý Anderson! Domácí brankář nenaletěl Luku Schennovi na blafák a podržel svůj tým!
    21:22 Mike HOFFMAN - 2:0

21:22
    Ottawa využívá rychlý protiútok. Domácí se ocitli v přečíslení, přihrávku před prázdnou branku dostal MIKE HOFFMAN, který nabídnutou šancí nepohrdl. Asistence: Bobby Ryan
    19:17 Mika ZIBANEJAD - 1:0

19:17
    Ottawa se ujímá vedení! Hoffman nabil na modrou čáru Cecimu, který okamžitě vypálil. Jeho střelu bez přípravy ještě stačil před Masonem tečovat MIKA ZIBANEJAD, který posílá svůj tým do vedení! Asistence: Cody Ceci, Mike Hoffman

18:30
    Obrovská šance Ottawy! Kotouč se od mantinelu odrazil před branku, kde stál volný Stone, ale Mason se zázračně dokázal přemístit a udržel kotouč před brankovou čarou.

16:52
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají Senátoři. Matt Read přidržel v souboji u mantinelu Methota a dostává dvě minuty.

12:45
    Philadelphia si zahraje další přesilovku! Dvě minuty dostává Wideman, který za brankou držel Jakuba Voráčka!

11:47
    Mason se parádně natáhl proti Hoffmanově ráně z otočky a zachránil svůj tým parádním zákrokem betonem!

09:12
    Simmonds byl úplně osamocený před brankou Ottawy, ale v poslední chvíli mu puk odskočil od hokejky. Do puku se ještě opřel Luke Schenn a svou střelou donutil Andersona k dobrému zákroku!

08:56
    Philadelphia si zahraje svou první přesilovku. Dvouminutový oddech za sekání si dopřeje Hoffman.

08:15
    Neskutečný zákrok Masona! Smith našel úplně volného Neila, který z bezprostřední blízkosti napálil kotouč jen do lapačky brankáře Flyers!

02:08
    Sam Gagner dostává dvě minuty za vyprovokování šarvátky! Domácí si zahrají přesilovku.

02:08
    Máme tady bitku! Do sebe se pustili Chiasson a Gagner. Hráč Flyers byl v bitce úspěšnější! Chiasson skončil na ledě.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 20. Zibanejad (Ceci, Hoffman), 22. Hoffman (Ryan), 38. Michálek (Smith, Lazar), 42. Turris (Ryan, Karlsson)

Ottawa Senators: Anderson (O´Connor) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Wideman, Borowiecki – Ryan, Turris, Hoffman – Stone, Zibanejad, Puempel – Chiasson, Pageau, Michálek – Neil, Smith, Lazar
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto, Schenn L., Schultz, Gostisbehere, Manning – Voráček, Giroux, Schenn B. – Simmonds, Couturier, Read – Gagner, Laughton, Leier – VandeVelde, Bellemare, Raffl

Rozhodčí: Skilliter, Hebert – Murphy, Racicot

Diváci: 18 578