Dolný Kubín – Vídeň 4:1 (kon.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 8:1 (kon.) | Studénka Sledge – SOHO Olomouc 5:1 (kon.)
SHK Mustangové – Litvínov 7:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Sledge Studénka
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 22.11.2015, 10:15 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Česká para hokejová liga • 17. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, na počtenou za hodinku u onlajnu z ligy juniorů AZ Havířov – HC Uherský Brod. (11:57:54)

V poslední třetině sice hosté nejprve snížili, ale pak se dvakrát opět prosadil domácí kanonýr Fils a Studénka tak nakonec vítězí s přehledem 5:1.

44:50
    V poslední šanci zápasu najížděl zcela sám Novák na domácího brankáře Kudelu, ale ten mu skórovat nedovolil.

44:20
    Domácí i v závěru tlačí, Fils v další šanci nepřekonal Črnocha, hosté vyhazují na icing.

43:14
    Studénka právě vstřelila branku!
    A už je to 5:1 pro sledge hokejisty Studénky. SYLWESTER FILS to vzal tentokrát středem kluziště, nic si nedělal z toho, že jede tzv do plných, projel jako nůž máslem a pak poslal puk přesně do šibenice. Asistence Sebastian Kartosz.

42:35
    Nakonec vhazování před Černochem.

42:26
    Nepřesná rozehra Studénky, ale icing se nepíská.

41:44
    SYLWESTER FILS pronikl za zády obránců po levém křídle, najel si do mezikruží, položil si gólmana a s přehledem jej překonal – 4:1. Hattrick pro domácího borce!

41:30
    Studénka zakládá další útočnou akci.

40:10
    Fils po průniku našel Hornicha, Černoch v brance Kohoutů pozorný a vyráží.

39:50
    Domácí byli pod tlakem ve své třetině, ale nyní vyrážejí do útoku.

39:00
    Icing Studénky.

38:42
    Pasáž plnou nepřesností na obou stranách ukončuje střela Pabsta z pravého křídla. Kudela chytá a hned rozehrává.

37:12

36:55
    Stejně tak nyní likviduje olomoucký gólman jedovatou střelu Filse.

36:36
    Fils našel v mezikruží přesně Hornicha, Černoch vyráží.

36:12
    Vhazování před Kudelou.

35:45
    Hostům se podařilo vytěsnit puk do středního pásma, následně hra přerušena. Domácí Kudrna se bolestivě narazil po srážce se svým spoluhráčem.

35:12
    Novák (OLS) 2 min. za zdržovány hry – vhození kotouče.

33:59
    Fils dostal přihrávku do úniku po křídle, natlačil se i do zakončení, ale na Černocha tentokrát nevyzrál.

33:16
    Rychlá akce Kohoutů, Pabst zavezl puk do útočné třetiny, našel Nováka, ale jeho střela míří vedle.

32:20
    Fantastický zákrok Černocha hranou lapačky proti střele Kudrny z levého kruhu.

31:30
    Studénka zamkla svého soupeře v obranném pásmu a ohrožuje Černochovu branku.

30:16
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kohouti se radují z prvního gólu a snížení na 1:3. MARTIN BRIX dostal přihrávku z poza branky a po zemi překonává Kudelu. Asistence Robert Pabst a Martin Keller.

30:01

Ve druhé třetině se hra opticky i na šance vyrovnala, ale jediný gól vstřelili opět domácí a tak vedou před závěrečnou patnáctiminutovkou 3:0.

30:00

29:18
    Fils zkusil zakončit chytře a šikovně po objetí branky hned na první tyč, ale Černoch byl na místě a pokryl i následnou dorážku.

28:33
    A přišel rychlý kontr Kohoutů, Pabsta však vychytal lapačkou Kudela.

28:20
    Pěkný Filsův průnik, ale pak nepřesná přihrávka.

27:29
    Výborný zákrok Kudely, proti střele Nováka.

26:50
    Stejně tak po střele Filse, který jen o kousek minul horní růžek.

26:26
    Závar před olomouckou brankou, puk nakonec letí ze skrumáže mimo tři tyče.

25:52
    Icing hostů.

24:55
    Vhazování na domácí modré čáře, následně po dalekonosné střele spolehlivý zákrok Kudely.

24:19
    Pěkná akce Filse a neméně povedený zákrok Černocha.

23:59
    Zákrok Černocha, hra přerušena.

23:26
    Puk za brankou Studénky, Novák napadá domácí rozehrávku.

22:43
    Domácí jsou po třetí vstřelené brance v tlaku.

21:10
    Parádní akce a střela SYLWESTERA FILSE zanamená vedení 3:0 pro Studénku. Domácí hráč se kličkováním zbavil protihráčů, našel si tu správnou pozici a pak nekompromisně zavěsil.Asistence Martin Hornich.

20:45
    Kudela vyráží Kellerovo nahození z dálky.

19:20
    Rychlý brejk hostů, Pabst čekal za obranou na přihrávku, do zakončení se ale neprodral.

18:50
    Kudrna v dobré pozici na levém kruhu, stihl si puk i srovnat a zamířit, ale Černoch byl na místě.

18:04
    Kudela v leže na břiše zachránil svůj tým v další příležitosti Kohoutů.

17:27
    Olomoučtí v tlaku a dvou velkých šancích. Pabstovu střelu srazili obránci a pak Keller přestřelil branku.

16:26

15:52
    Hostující Pabst se už chystal zakončit zcela sám před Kudelou, ale na poslední chvíli mu puk vypích dojíždějící Fils.

15:01

V první třetině byli hráči Studénky aktivnější a vypracovali si také více šancí, takže po zásluze vedou 2:0.

Druhá třetina začne cca v 10:55.

15:00

14:44
    Domácí se osvobozují.

14:26
    Přesilovka pro hosty – Filipowski (STS) 2 min. nedovolené bránění.

14:22

14:10
    Domácí musí zakládat další útok až za vlastní brankou.

13:35
    Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

13:15
    Domácí ve velké šanci, puk zůstal ležet v brankovišti, ale nikdo jej nedokázal dorazit za brankovou čáru.

12:22
    Přesilovka pro domácí – Brix (OLS) 2 min. vražení.

11:40
    Velká šance domácího Kudrny, z levé strany ale posílá puk těsně vedle.

11:15
    Teď zazvonila za domácím gólmanem M. Kudelou tyč!

10:58
    Rychlá akce domácích přináší jejich druhou branku. Tentokrát se z mezikruží prosazuje SYLWESTER FILS, asistence Petr Kudrna.

10:15
    Hraje se převážně ve středním pásmu, vidíme nepřesnosti na obou stranách.

09:33
    Chodurek se už už dostával do úniku, ale nakonec mu puk těsně utekl.

08:56
    Opět jsou hosté zastaveni už ve středním pásmu.

08:22
    Olomoucký Novák zakládá útok od vlastní branky.

07:45
    Hosté vyhazují přes všechny čáry, ale icing to nebude.

06:39
    Střela MARTINA HORNICHA z velkého úhlu prošla až do olomoucké branky a Studénka vede 1:0. Asistence David Filipowski.

06:14
    Černoch raději pokryl nahozený puk, vhazovat se bude před jeho brankou.

05:04
    Rychlá akce hostů zakončena střelou Pabsta od modré čáry, Martin Kudela v brance Studénky pozorný a puk vyráží.

04:49

03:54
    Puk stále v olomoucké třetině, domácí hledají cestičku blíže k brance a zakončení.

02:57
    Pokus o útok ze strany Olomouce končí ve středním pásmu, hra se opět obrací na druhou stranu.

01:37
    A opět Fils v akci. Unikl po pravé straně a před trojicí bránicích hráčů stihl i zakončit. Tentokrát Černoch puk tlumí pod tělem.

00:35
    Domácí Fils v první šanci utkání, jeho střelu z levé strany vyráží olomoucký gólman Černoch ned branku.

00:01

Oba týmy již mají za sebou rozbruslení a utkání tak za malý okamžik začne.

Vítáme vás u on-line přenosu.

Sledge hokej dnes bude mít na havířovském ledě svou obnovenou premiéru. V rámci 4. dvojkola Česká sledge hokejové ligy se v K&K PNEU Aréně střetnou HC Sledge Studénka a SOHO Olomoučtí Kohouti.

Mírnými favority utkání jsou "domácí" borci z HC Sledge Studénka, kteří si v předchozích sedmi zápasech připsali dvě výhry a v tabulce jim patří 8. příčka.

Olomoučtí jsou zatím bez bodu na předposlední, tedy 9. příčce.

Oba týmy se střetly ve vzájemném duelu v sobotu ve Šternberku a z výhry 4:2 se radovala Studénka. Kdo bude spokojeněšjí po druhém vzájemném duelu uvidíme v neděli kolem poledne.

Utkání začíná v 10:15.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 7. Hornich (Filipowski), 11. Fils (Kudrna), 22. Fils (Hornich), 42. Fils, 44. Fils (Kartosz) – 31. Brix (Pabs, Keller)

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kudrna, Kartosz, Kudela V., Hornich, Flis – Filipowski, Chodurek, Prostředník, Staněk.
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Rozkopal, Prášil, Tichý, Brix, Horký, Jedlička, Mikuš Radim, Mikuš Radek, Švrček – Veselý K., Stodola, Geier, Novák, Veselý J., Keller, Pabst.