Monaco – Caen 1:1 (kon.) | Guingamp – Remeš 1:2 (kon.) | Troyes – Toulouse 0:3 (kon.)
Montpellier – GFC Ajaccio 0:2 (kon.) | Bastia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Lille – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
ESTAC Troyes
0:3 (0:1)
Toulouse FC
Středa 02.12.2015, 19:00 • Stade de l'Aube • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Já se s vámi loučím a přeji krásný večer. (21:00:29)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:9.
    Střely mimo: 11:4.
    Rohy: 10:6.
    Ofsajdy: 1:2.
    Fauly: 11:14.

Je konec! Souboj posledního s předposledním končí zcela jednoznačným výsledkem. Stav 0:0 vydržel jen pár sekund, ve druhé minutě se totiž po hlavičce prosadil Issa Diop. Druhou branku přidával na začátku druhého poločasu Jean-Daniel Akpa-Akpro, který byl i u třetí branky, která padla až v závěru a dal jí po slušném ťukecu Aleksandar Pešič. Toulouse si tedy ze Stade de l'Aube odvází všechny tři body a dostává se na dostřel celkům nad nima. Bude to ještě velký boj o přežití.

90+3

90+2
    A pokoušel se ho na čestnou branku využít jeden z domácích, který se po pravé straně dostal do vápna hodně elegantně, ale nakonec mu byl míč přecijen odebrán.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl domácí celek trápit ještě tři minuty. Přesně takovýhle čas se bude nad rámec devadesáti minut totiž nastavovat.

90
    Nabídnuta je ještě jedna šance také pro domácí, kteří budou po zblokovaném centru zahrávat rohový kop z levé strany.

89
    Po krásné kombinaci, když je jasné, kdo vyhraje a když domácí lehce rezignovali, vybojovali hosté ještě jeden rohový kop.

88
    I utkání posledního s předposledním dopadá hodně jednoznačně. Troyes nejspíše není připraveno na nejvyšší soutěž.

87
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Zinédine Machach, přichází Alexis Blin.
    86. Aleksandar PEŠIĆ - 0:3

86
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    A nakonec jen tu je další branka! ALEKSANDAR PEŠIČ posunul míč na Akpa-Akpra a naběhl si do vápna, kam ihned dostával míč. Srbský fotbalista nezpanikařil a míč poslal k pravé tyčce. Bernardoni byl bez šance.

84
    Nyní už jde na obou celcích vidět, že se utkání jen dohrává.. Troyes už neví, co směrem dopředu vymyslet a hosté se také nikam zbytečně neženou.

82
    Jean-Daniel Akpa-Akrpo na pravé straně fauloval Jeana, který vybojoval pro svůj tým další kartónek.

81
    Hosté kombinují na útočné polovině a závěr utkání si jen užívají. Toulouse přidá vítězství a nejspíše se dostane z červených příček.
    79. Červená karta po 2. žluté

79
    Stéphane Darbion vyrovnává síly na hřišti. Domácí záložník se trošku naivně prodíral skrz čtveřici hostů a když veděl, že je situace ztracená, šlápl na nohu jednoho z bráncích hráčů hodně ošklivě.

77
    Po centru z pravé strany se k míči dostal jeden z domácích. Ten svojí hlavičku namířil na zem, aby se míč odrážel pod víko, ale i tam byla ruka Lafonta, noční můry domácích střelců.

75
    Cabot se pokoušel trefit padající míč, ale ten mu místo zásahu padl na levou nohu, od které se odrazil za obranu, kam si ovšem naběhl brankář Lafont. Ten byl dokonce faulován, a tak může odkopávat od své branky.

David Panuška

Branky: 2. Diop (Trejo), 50. Akpa-Akpro (Ben Yedder), 86. Pešić (Akpa-Akpro)

Karty:   72. Darbion (TRY) – 31. Tisserand (TOU), 82. Akpa-Akpro (TOU)   79. Darbion (TRY) – 67. Tisserand (TOU)

Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 11:4. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:14.
    ESTAC Troyes: Bernardoni – Martins Pereira, Martial, Saunier, Dabo – Ayasse, Pi (75. Bienvenu) – Karaboué (54. Nivet), Camus (68. Cabot), Darbion – Jean.
    Náhradníci: Petrić – Mavinga, Court, Nivet, Bienvenu, Cabot, Ngongca.

Toulouse FC: Lafont – Somália, Diop, Tisserand, Matheus – Akpa-Akpro, Bodiger, Machach (87. Blin) – Trejo – Braithwaite (68. Pešić), Ben Yedder (69. Spajić).
    Náhradníci: Goicoechea – Didot, Pešić, Spajić, Regattin, Yago, Blin.

Rozhodčí: Moreira – Ocak, Jeanne