Barcelona – Villanovense 6:1 (kon.) | Barakaldo – Valencia 1:3 (kon.) | Logroñés – Sevilla 0:3 (kon.)
Almería – Celta Vigo 1:3 (kon.) | Llagostera – La Coruňa 1:2 (kon.) | Real Betis – Gijón 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Getafe 2:0 (kon.) | Cádiz – Real Madrid 1:3 (kon.)
FC Barcelona
6:1 (3:1)
CF Villanovense
Středa 02.12.2015, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • Španělský pohár • 4. kolo

Máme tu konec zápasu. I v druhém poločasu přidali domácí další tři gólové trefy. V 51. minutě se trefil poprvé El Haddadi, druhou branku přidal Sandro Ramirez, který tak v dnešním zápase vstřelil hattrick. Poslední šestou branku Barcelony přidal svoji druhou trefou El Haddadi. Hosté stejně jako v prvním poločase skoro nic nepředvedli, a tak si z Camp Nou odvážejí akorát ostudu, ale musíme brát v potaz to, že Barcelona a Villanovense jsou svoji kvalitou velice rozdílné týmy.
    Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na přečtenou! (21:55:08)

90+1

90
    Hlavní rozhodčí nastaví pouze jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

89
    Obránci Barcelony si teď vyměňují míč na malém prostoru, kousek od své šestnáctky a vyčkávají na správný moment k založení další útočné akce.

88
    Po ostrém faulu kousek za pokutovým územím měli k dispozici hosté nebezpečnou standardní situaci, avšak rána Pereze domácího brankáře nepřekvapila a s menšími problémy ji chytá do své náruče!

86
    Domácí drží míč na svých kopačkách a už se sním dvakrát nikam neženou. Kombinují s míčem na své polovině.

85
    Ani tento útočný faul Villanovense sudí nepřehlídl. Domácí jsou znovu u míče.

84
    Casi teď zklamal ve vyložené tutovce, když se mu nepodařilo trefit poskakující míč uvnitř pokutového území domácích!

83
    Centr, který do vápna posílal Mathieu, skončil pouze na hlavě pozorného obránce Cubiho.

81
    Hráči Barcelony si teď vyměňují krátké přihrávky přibližně ve středu hřiště a vyčkávají, až hosté udělají nějakou chybu, které budou moct využít.

80
    Nabíhajícího Casiho připravil o míč pohotovým obranným zákrokem Samper. Domácí jsou tak znovu u míče.

79
    Domácím zřejmě nestačí ani vedení o pět branek, a tak i nadále velice aktivně napadají své protihráče a chtějí si vytvořit další a další příležitosti.

77
    Hosté využívají i poslední možnost ke střídaní. Ze hřiště odchází střelec jediné branky Juanfran a přichází Casi.
    76. El HADDADI - 6:1

76
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Domácí i dále navyšují své vedení! Nabíhající Sandro Ramirez přenechal šikovně míč svému spoluhráči EL HADDADIMU, který už měl velice jednoduchý úkol, a tak se dnes podruhé trefil!

74
    Pěkný centr do pokutového území z pravé strany hřiště posílal Pajuelo, ale ani jeden z jeho spoluhráčů nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.

73
    Centr z volného přímého kopu pohotově ukořistil do svých rukavic domácí brankář Masip.

72
    Po faulu na Moragu budou mít hosté k dispozici volný přímý kop přibližně z 35 metrů.

Branky: 4. Alves, 20. Ramirez, 31. Ramirez, 51. Haddadi, 70. Ramirez, 76. Haddadi – 29. Juanfran

Karty:   44. Mascherano (BAR) – 33. Trinidad (VLLN), 41. Perez (VLLN)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:10.
    FC Barcelona: Masip – Alves, Bartra, Vermaelen, Mathieu – Samper, Mascherano, Adriano – El Haddadi, Ramirez, Cantalapiedra
    Náhradníci: Iniesta, Suárez, Neymar, Bravo, Gumbau

CF Villanovense: Fuentes – Trinidad, Cubi, Super, Tapia – Pajuelo, Gonzalez – Pose, Peréz, Juanjo – Juanfran
    Náhradníci: Peral, Pingu, Casi, Moraga, Sánchez

Rozhodčí: Prieto – García, Torre (všichni Španělsko)