K. Vary – Slavia 0:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 03.12.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 25. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Hezký zbytek večera Vám přeje Krásná Naďa a zas někdy napočtenou. (20:02:33)

Během třetí třetiny se hostům opět podařilo dvakrát střelecky prosadit. Ve 48. minutě navýšil Tomáš Vildumetz a tři minuty do konce přidal další gól David Šteiner. Po zaslouženém vítězství si tak Slavia odváží domu cenné tři body.

59:48
    Tomáš Vildumetz (SLA) vyloučen za hrubost.

59:29
    Hosté jsou na kotouči stále velmi aktivní. Jejich další útok zastavuje ofsajd.

59:02
    Ujíždějící Slabý byl o puk obrán těsně před Paterou, při čemž vypíchnutý kotouč musel zastavit sám Patera.

57:58
    Bečka byl v šanci, avšak jeho střelu dokázal na poslední chvíli Patera vyrazit mimo.

56:57
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté opět navyšují! Při skrumáži před Grančarovem se podařilo DAVIDU ŠTEINEROVI dostat puk do sítě karlovarské branky. Asistence: Tomáš Duda, David Matějka.

56:43
    Sešívaní opět obsazují obranné pásmo Varů.

56:04
    Hosté skvěle zvládli hru v oslabení a již hrají v plném počtu.

55:21
    Hrůšova střela z pravého kruhu mířila mimo.

54:46
    Zakončení kombinace domácím nevyšlo a hosté opět vyhazují.

54:16
    Slávisté domácí energetiky zatím do velkých šancí nepouštějí.

53:58
    Hrát se bude 5 na 3. Vyloučen Petr Melovič (SLA) za hákování.

53:47
    Jan Kern (SLA) vyloučen za podražení.

53:14
    Domácím se nedaří dostat za modrou.

52:45
    Ujíždějícího Hoťka opět zastavuje hostující obrana.

51:58
    Vápeník zavezl puk za modrou, kde se ho však ujímají hosté.

51:39
    Grančarov má opět plné ruce práce.

Naďa Krásná

Branky a nahrávky: 15. Brož (Kern, Šergl), 30. Kern (Šergl, Brož), 32. Vildumetz (Vobořil, Šteiner), 39. Netolický (Vildumetz), 48. Vildumetz (Krásný, Vobořil), 57. Šteiner (Duda, Matějka)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (1.Kašpar) – Vápeník (A), Hrůša, Pajk, Klejna, Bernáth, Štaif – Hotěk, Kurfürst, Šála, Pastyřík (C), Davídek, Horký (A), Bečka, Prošek, Halberštát, Tlačil
    Trenér: Václav Eismann.

HC Slavia Praha: Patera (Kodad) – Steinocher, Krásný, Duda, Šmíd, Vobořil, Melovič, Šantrůček – Vildumetz (A), Šteiner (A), Netolický, Šergl, Kern, Brož, Matějka (C), Fiala, Bajer, Marek, Šilhan
    Trenér: Miloš Pecka.

Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík