Winnipeg – Toronto 6:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:1 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Boston 3:2 (1:0 po s.n.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    ANTONHY PELUSO si bere puk od Coppa a stahovačkou pěkně přehazuje Sparkse.
    Asistence: Andrew Copp, Jacob Trouba
    Bryan LITTLE - 5:1

50:53
    V závěru přesilovky přeci jen začal Winnipeg tlačit a je z toho gól. Už ne ale přesilovkový. BRYAN LITTLE doráží puk podobně jako Stafford v první třetině.
    Asistence: Blake Wheeler, Dustin Byfuglien
    Andrew LADD - 4:1

42:43
    Po chybě Toronto si puk bere Myers. Nahrává na levou stranu na ANDREWA LADDA, ten přijíždí do levého kruhu. Odtud skvěle míří a o tyč dává čtvrtou branku.
    Asistence: Tyler Myers
    Mike SCHEIFELE - 3:1

41:25
    Domácí začínají třetí třetinu skvěle. MIKE SCHEIFELE přijíždí z druhé vlny a doráží střelu spoluhráče backhandem do branky.
    Asistence: Mathieu Perreault, Ben Chiarot
    Drew STAFFORD - 2:1

17:32
    Ehlers z pravé strany trefuje břevno. Puk se odráží na levou stranu, kde stojí DREW STAFFORD. Ten trefuje z velkého úhlu prázdnou branku. Winnipeg využívá přesilovku a otáčí stav zápasu.
    Asistence: Nikolaj Ehlers, Mark Scheifele
    Drew STAFFORD - 1:1

08:25
    Winnipeg vyrazil do rychlého útoku z vlastní obrany. DREW STAFFORD dostává přihrávku za obranu a backhandovým blafákem vyrovnává.
    Asistence: Mark Scheifele, Mathieu Perreault
    Michael GRABNER - 0:1

02:02
    Toronto právě vstřelilo branku!
    První šance a první gól. MICHAEL GRABNER dostal přihrávku do brankoviště od Winnika a nezaváhal. Také nebyl nikým bráněn.
    Asistence: Daniel Winnik, Nick Spaling

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 9. Stafford (Scheifele, Perreault), 18. Stafford (Ehlers, Scheifele), 42. Scheifele (Perreault, Chiarot), 43. Ladd (Myers), 51. Little (Wheeler, Byfuglien), 58. Peluso (Copp, Trouba) – 3. Grabner (Winnik, Spaling)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Chiarot, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart (A), Trouba – Ladd (C), Little, Wheeler (A) – Perreailt, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Ehlers – Lowry, Copp, Peluso
    Toronto Maple Leafs: Sparks (Bernier) – Gardiner, Phaneuf (C), Hunwick (A), Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Kadri, Komarov – Matthias, Bozak (A), Parenteau – Holland, Froese, Boyes – Grabner, Spaling, Winnik

Rozhodčí: Pochmara, Martnell – Miller, Kovachik