Espanyol – Levante 1:1 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
1:1 (0:1)
Levante UD
Pondělí 07.12.2015, 20:30 • Power8 Stadium, Cornella de Llobregat • Španělská LaLiga • 14. kolo

81
    Své poslední střídání v tomto utkání provádí hostující celek! Ze hry odchází brazilský útočník Deyverson, který dnes odvedl velmi dobrý výkon. Na jeho místo posílá trenér Rubi na poslední minuty Rogera Martího.

77
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Sánchez, přichází Burgui.

73
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Víctor Casadesús.

64
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Jordi Xumetra.

46
    Espanyol provádí na začátku druhého poločasu první střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází Marco Asensio, který na konci prvního poločasu utrpěl lehčí zranění, které mu zřejmě nedovoluje pokračovat v zápase. Na jeho místo přichází Gerard Moreno!