Slavia – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:7 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 1:2 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 2:5 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – Jihlava 6:5 (kon.)
Kadaň – Třebíč 4:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 12.12.2015, 17:00 • MEO Aréna • Chance liga • 33. kolo

58:40
    Řehoř dvakrát po sobě vychytal dvě dělovky od Petra Tenkráta. Zubři nahazují puk do útočné třetiny, aby mohli vystřídat.

58:05
    Volke opouští brankoviště a hosté to zkoušejí v šesti.

57:25
    Střídačka hostů si ještě vyžádala oddechový čas na poradu.

57:25
    David Bernad (UNL) – Marek Sikora (PŘE) oba 2 minuty za hrubost.

54:29
    Hosté jdou do čtyř. Šance pro Zubry pojistit si vedení o tři góly. Ondřej Holomek (UNL) 2 minuty za držení protihráče.

50:29
    Zákrok večera předvedl Milan Řehoř. Brankář Zubrů se dokázal přemístit před prázdnou branku, kde hokejkou vyrazil dělovku Petra Tenkráta.

46:41
    Milan Procházka měl záluskl na druhý gól, ale Volke ho ve finále vychytal.

46:10
    Dnešní duel sleduje 2 109 diváků.

43:17
    Do úniku se dostal Jiří Goiš, ale vyjetého Volkeho překonat nedokázal.

40:34
    Ústí odstartovalo poslední třetinu velikým tlakem. Brož dokonce napálil pravou tyčku přerovské branky.

39:54
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři stihli ještě těsně před odchodem do šaten ve vlastním oslabení skórovat! Parádní práci odvedl Roman Pšurný, který na sebe natáhl dva protihráče a poté žabičkou přes celé pásmo našel hokejku MILANA PROCHÁZKY, který už si v zakončení pohrál s kotoučem a dostal ho za Volkeho. Asistence: Roman Pšurný.

39:35
    Jakub Ferenc (PŘE) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

34:30
    Je tu přesilovka pro Ústí nad Labem. Jakub Grof (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.

31:36
    Jakub Ferenc (PŘE) – Jan Pohl (UNL) oba dvě minuty hrubost + dvě minuty sekání.

31:36
    Na ledě se strhla šarvátka mezi Ferencem a hostujícím Pohlem. Ikdyž byl obránce Ústí skoro o hlavu menší byl důstojým soupeřem. Nejprve se obránce Zubrů dostal do úzkých, ale v zápětí dokázal obránce Ústí dostat jako první na led. Oba hřišníci nyní putují na trestnou lavici.

29:49
    Dvouminutový trest za sekání si odsedí Jiří Goiš (PŘE)

27:23
    Domácí celek předvedl v oslabení ukázkovou bojovnost a opět přetahuje vedení na svoji stranu. Do úniku se nejprve dostal Petr Mrázek, ale toho Volke stačil vychytat a odražený kotouč pohotově doklepl pod břevno dojíždějící DAVID ŠŤASTNÝ. Asistence: Petr Mrázek.

25:57
    Je tu trest pro Zubry a přesilovka pro Ústí. Tomáš Sýkora (PŘE) 2 minuty za krosček.

25:06
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústecké první trefa dostatečně nabudila a máme vyrovnáno! Z parádní kombinace, kterou sehráli hosté na jeden dotek se úspěšně prosazuje DAVID MERTA. Asistence: Ondřej Holomek, Tomáš Andres.

24:11
    Studená sprcha pro domácí pětici. Ústečtí si hladce najeli do útočného pásma a díky přesné trefě JANA KLOZE pod horní tyčku snižují stav utkání na rozdíl jediného gólu. Asistence: Petr Tenkrát.

20:57
    Nejprve se kombinace domácím nevydařila, ale vzápětí to napravuje střílející JAKUB GROF. Jeho projektil od modré čáry sotva doskákal za Volkeho záda. Zubři se prosazují ve dvojnásobné přesilovce. Asistence: Lukáš Chmelíř, Milan Procházka.

20:18
    Dostálkova Dorážka se zastavila těsně před brankovou čarou. Kotouč na poslední chvíli odpálil brankář Volke.

19:55
    Ještě jedno vyloučení na straně hostí. Zubry čeká přesilovka pět na tři. Jiří Kuchler (UNL) 2 minuty za nedovolené bránění.

18:58
    Na závěr první dvacetiminutovky tu máme přesilovou hru pro Zubry. Za podražení si odpyká dvě minuty Ondřej Holomek (UNL)

18:17
    Parádní kombinaci na jeden dotek předvedla první přerovská formace. Zakončující Dostálek jen o milimetry minul odkrytý prostor u levé tyčky.

13:59
    Výhoda přesilové hry pro Ústí nad Labem. Vlastimil Dostálek (PŘE) 2 minuty za hru vysokou hlí.

13:17
    Zubři si vypracovali další šanci a dostávají se v signalizované výhodě do vedení! Popelka předložil puk podruhé na PETRA MRÁZKA, který se tentokrát nemýlil. Asistence: Michal Popelka, Jakub Ferenc.

12:54
    Krušné chvíle se teď odehrávaly před brankou Volkeho. Nahozený kotouč se odrazil před Popelku, kterého ale přebruslil Volke, který se vydal na výlet a holí vypíchnul kotouč pouze na hokejku Mrázka, jehož dělovku do odkryté branky v leže zblokoval jeden z obránců Ústí. Zubři mají nyní signalizovanou výhodu.

11:49
    První gól utkání měl na čepeli Petr Tenkrát. Jeho bekhend z otočky skončil pod přesouvajícím se brankářem Zubrů.

6:49
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Jakub Grof (PŘE) 2 minuty hákování.

5:56
    Při vlastním oslabení se do úniku dostal Petr Tenkrát. Jeho střelecký pokus, který směřoval do šibenice, dokázal brankář Řehoř vyrazit do bezpečí.

5:20
    Zubři budou hrát přesilovou hru. Ondřej Holomek (UNL) 2 minuty za hákování.

2:26
    Do solidní šance si nabruslil domácí Milan Procházka. Jeho ostrý pokus z velikého úhlu dokázal Volke vyrazit špičkou lapačky.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 14. Mrázek (Popelka, Ferenc), 21. Grof (Chmelíř, Procházka), 28. Šťastný (Mrázek), 40. Procházka (Pšurný) – 25. Kloz (Tenkrát), 26. Merta (Holomek, Andres)

HC ZUBR Přerov: Řehoř (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Hořava, Šnajnar, Novotný, Ferenc, Pala – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Šťastný – Goiš, Popelka, Mrázek – Blinka, Kovařík, Stoklasa.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Holomek, Pohl, Sobotka, Brož, Smetana, Bernad – Kloz, Roubík, Tenkrát – Kuchler, Melka, Rys – Merta, Andres, Dalecký – Gengel, Navarra, Křivohlávek.

Rozhodčí: Škrobák – Barteček, Vengřín.