Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Břeclav 9:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 4:2 (kon.)
SHK Hodonín – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Technika Brno – SK Karviná 3:0 (kon.) | Písek – Řisuty 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Nymburk 1:4 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 6:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 4:5 (1:2 po s.n.)
Žďár n/S – Děčín 12:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:3 (kon.)
Trutnov – Kolín 2:4 (kon.) | Kobra – Tábor 5:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
12:3 (4:1, 5:1, 3:1)
HC Děčín
Sobota 12.12.2015, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Západ • 21. kolo

56:23
    Dvě minuty si jde za hosty odsedět Michajličenko za vrazení na hrazení.

50:23
    Domácí půjdou do tří. Na dvě minuty za krosček si jde posedět Martin Lojek.

49:30
    Za domácí si jde posedět na trestnou lavici Tomáš Smejkal a hosté budou mít tak šanci přesilové hry.

34:42
    Vyloučení tentokrát na domácí straně. Na dvě minuty si jde sednout Bureš za vysokou hůl.

32:20
    Dvě minuty dostává hostující Kaltenböck a domácí budou mít další přesilovku.

30:20
    Další dvě minuty pro hosty. Tentokrát Zika. A domácí budou hrát přesilovku 5na3.

30:00
    Na dvě minuty si jde posedět hostující Oliverius za podražení a domácí budou mít přesilovku.

23:54
    První vyloučení na straně hostů. Na dvě minuty si jde posedět Hašek.

21:24
    První dnešní vyloučení. Na dvě minuty odchází domácí Pleva za nedovolené bránění.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 3. Štěpánek (Kaňka, Beneš), 7. Gregar (Střecha T.), 8. Štěpánek (Kunstmüller, Beneš), 17. Kunstmüller (Štěpánek, Kaňka), 22. Střecha T., 31. Lojek (Krupka, Kaňka), 32. Střecha T., 38. Vítek D. (Hron), 39. Kaňka (Štěpánek, Staněk), 41. Štěpánek (Kaňka), 49. Pleva (Gregar), 54. Štěpánek – 16. Faigl (Buďa), 37. Kaltenböck (Faigl, Oliverius), 46. Volráb (Sýkora, Hašek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Beneš, Staněk, Pleva, Lojek, Smejkal, Vítek M.- Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha, Pazourek
    HC Děčín: Šticha (Kácha) – Zdvořáček, Hříbal, Kaltenböck, Klement, Vaněk, Kvaček, Michajličenko – Volráb, Kment, Zika, Hašek, Faigl, Buďa, Chovanec, Oliverius, Sýkora, Chládek, Fojt

Rozhodčí: Sýkora – Urubčík, Potůček