Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)
Buffalo Sabres
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Anaheim Ducks
Pátek 18.12.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

58:30
    Eichel nedokázal překonat bránícího obránce, za kterým byla už jen prázdná branka.

57:58
    Hosté to ještě zkoušejí v 6 mužích v poli. Gibson všemu přihlíží ze střídačky.

54:58
    Ještě jedna přesilová hra pro Sabres. Dvě minuty za hákování dostává Jakob Silfverberg. Současně s ním jsou vyloučení Nicolas Deslauriers na straně Buffala a Patrick Maroon z Anaheimu. Oba budou pykat za hrubost.
    53:50 Jamie MCGINN - 3:0

53:50
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Rasmus Ristolainen se vydal na výlet. Z pozice obránce se dostal až do prostoru mezi kruhy, kde mu puk utekl, avšak naštěstí pro Buffalo se dostal k úplně volnému JAMIE MCGINNOVI, který trefuje odkrytou bránu Gibsona. Asistence: Rasmus Ristolainen, Josh Gorges.

50:54
    Nádhernou individuální akcí se prezentoval Corey Perry, ale z výborné pozice minul bránu Johnsona.

44:50
    Další skrumáž před bránou Buffala. Hosté však nedokázali protlačit puk do sítě díky skvělým obráncům Sabres.

43:08
    Kačeři mají šanci na reparát. Menší trest za podražení si odpyká Josh Gorges.

42:20
    Lindholm se dostal od mantinelu až před Johnsona, který jeho bekhendový pokus vyráží do rohu hřiště.

39:32
    V závěru třetiny přichází další přesilovka pro Kačery. Za zdržování hry je potrestán Johan Larsson, když vyhodil puk mimo hřiště.

36:03
    Na dvě minuty si jde odpočinout hostující kapitán Ryan Getzlaf, který dostává menší trest za nedovolené bránění.
    33:35 Jake MCCABE - 2:0

33:35
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek!! Buffalo rozjelo v útočném pásmu velký kolotoč. Po několika pokusech Deslaurierse se puk dostal ke Calu O´Reillymu, který přihrál od pravé tyče na levou stranu, kde si najel JAKE MCCABE, jenž svojí střelu otřel o hokejku bránícího hráče a puk skončil v kleci Gibsona. Asistence: Cal O´Reilly, Nicolas Deslauriers.

28:25
    Ve velké příležitosti se ocitl na hranici levého kruhu Evander Kane, ale branku vůbec netrefil.

26:56
    Početní výhodu si vyzkouší i Šavle! Za vysokou hůl si jde odpočinout Josh Manson.
    22:36 Evander KANE - 1:0

22:36
    Domácí tým se ujímá vedení! Nahození Jacka Eichela od modré čáry se snažil tečovat svou holí EVANDER KANE, který sice hokejkou puk minul, ale naštěstí pro něj a jeho tým se mu kotouč odrazil od brusle za záda bezmocného Gibsona. Asistence: Jack Eichel, Sam Reinhart.

19:49
    První přesilovou hru si zahraje Anaheim. Johan Larsson je vyloučen na dvě minuty za krosček.

14:25
    Santorelli ve výborné pozici mezi kruhy míjí klec Johnsona! To byla dobrá šance na otevření skóre!

07:05
    Ve velké šanci se ocitl Larsson, ale netrefil kotouč ideálně před zcela odkrytou bránou Anaheimu.

02:30
    Tyč zazvonila za Johnsonem po střele obránce Ducks!

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 23. Kane (Eichel, Reinhart), 34. McCabe (O´Reilly, Deslauriers), 54. McGinn (Ristolainen, Gorges)

Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges (A), Bogosian, McCabe, Franson, Weber – Reinhart, O´Reilly R.(A), McGinn – Moulson, Eichel, Kane – Gionta (C), Larsson, Girgensons – Deslauriers, O´Reilly C., Legwand
    Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Bieksa, Fowler, Manson, Lindholm, Vatanen, Stoner – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), Sekáč – Cogliano, Horcoff, Hagelin – Stewart, Santorelli, Maroon

Rozhodčí: Dwyer, Leggo – MacPherson, Brisebois