Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté dávají třetí gól, vypadalo to, že těsně před brankou soupeře tečoval střelu od modré Backlund, ale není tomu tak, gól tak dává MASON RAYMOND. Asistence: Mikael Backlund.
    Dougie HAMILTON - 1:2

19:32
    Hosté dávají v poslední minutě rozdílový gól, nenápadnou střelou z pravé strany se trefuje DOUGIE HAMILTON. Asistence: Joe Colborne a Matt Stajan.
    Sean MONAHAN - 1:1

15:29
    Hosté vyrovnávají, SEAN MONAHAN si nabruslil po levé straně před Lehtonena, kterého překonává střelou nad pravé rameno. Asistence: Johhny Gaudreau a Kris Russell.
    Johnny ODUYA - 1:0

12:44
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí se dostali do brejku po vyhraném vhazování ve vlastním pásmu, Fiddler zavezl puk do třetiny Flames, kde přihrál na levou stranu, tam je volný JOHNNY ODUYA, pro kterého již nebylo tak těžké zavěsit. Asistence: Vernon Fidler.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Oduya (Fiddler) – 16. Monahan (Gaudreau, Russell), 20. Hamilton (Colborne, Stajan), 38. Raymond (Backlund)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jordie Benn – Jamie Benn, Eakin, Seguin – Ničuškin, Spezza, Sharp – Roussel, Janmark, Hemský – Sceviour, Fiddler, Eaves
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie, Russell, Hamilton, Engelland, Wideman – Gaudreau, Monahan, Jones – Bennett, Granlund, Hudler – Raymond, Backlund, Jooris – Ferland, Stajan, Colborne

Rozhodčí: L’Ecuyer, Jackson – Racicot, Sericolo

Diváci: 18 410