Č. Budějovice – Havířov 3:4 (1:2 po s.n.) | Kladno – Vsetín 7:0 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 3:4 (kon.)
HC Litvínov – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.) | Olomouc – Slavia 4:3 (po s.n.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Letňany – Opava 4:1 (kon.) | Zlín – Sparta 1:2 (po pr.) | K. Vary – Jihlava 8:0 (kon.)
Třinec – Liberec 4:1 (kon.) | Pardubice – Poruba 4:3 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 1:2 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 18.12.2015, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary - Tréninková hala • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

55:41
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí přidávají další branku a opět ze stejné pozice! ALBERT HRŮŠA vypálil od modré čáry, brankář Juda si brzy klekl a puk zaplaval přesně do růžku!

51:39
    Kurfürst (KVA) také obdržel dvě minuty, bude se tedy chvíli hrát čtyři na čtyři.

50:37
    Jindra (JIH) dostává dvě minuty, další šance pro domácí.

49:58
    Další branka v jihlavské síti! MARTIN SLABÝ si s pukem vybruslil zpoza branky až mezi kruhy, kde si vymíchal obránce i brankáře a trefil se přesně k levé tyčce! Asistence: Jan Prošek

48:06
    Vyloučení na straně hostů, Strnad dostává dvě minuty.

47:40
    Kala zachytil rozehrávku hostů, předal puk do jízdy Proškovi, který se pokoušel o střelu z úhlu pod horní tyčku, brankář Juda ale puk vyrazil hlavou.

45:43
    Jan Bečka (KVA) je vyloučen na dvě minuty, plus osobní deseteminutový trest, další možnost pro hostující celek.

43:17
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary, Michal Hotěk dostává dvě minuty za hákování.

40:18
    Tak to je pro domácí snový úvod třetí periody, naopak hororový pro brankáře Judu. Kurfürst zavezl kotouč před bránu, kde sice tísněn, ale dokázal najít MICHALA HOŤKA, který dorazil kotouč do prázdné brány. Asistence: Matěj Kurfürst

40:01
    Hosté nastupují do třetí třetiny s čerstvým brankářem, Šťastného střídá Juda.

38:07
    Domácí dali branku, rozhodčí ji ale neuznal! Kaňkovský vybojoval puk v útočném pásmu, poslal ho před bránu na jednoho ze svých spoluhráčů, který ale branky dosáhl kopnutím.

36:41
    Domácí vedou již o pět branek! Po pravé straně se s pukem prodral do pásma Pastyřík, který následně předložil puk do jízdy DOMINIKU ŠÁLOVI, který prostřelil brankáře mezi betony. Asistence: Marek Pastyřík, Petr Štaif

32:05
    Hosté se dostali do akce, kdy se ke střele propracoval Oščádal, sám před brankářem ale špatně vystřelil, Beran tak nemusel vůbec zasahovat.

30:50
    Domácí předvedli pěknou akci, Prošek našel z rohu kluziště na modré FRANTIŠKA KLEJNU, který se trefil přesně do růžku Šťastného branky! Takřka totožná branka jako ta první. Asistence: Radek Prošek, Jan Bečka

29:35
    Domácí si zahrají přesilovou hru, hostující Berka je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

26:22
    Dominik Adam se vytočil s pukem zpoza brány a rychle vypálil, branku ale o kousek minul, Beran by na tuto střelu nedosáhl, kdyby byla přesnější.

21:46
    Martin Slabý se proháčkoval hostující obranu, jeho bekhendový blafák ale neprošel, Šťastný předvedl skvělý zákrok!

17:54
    Domácí se dostali do rychlého brejku, který využili! Bečkovu střelu ještě dokázal Šťastný vyrazit, avšak k puku se dostal RADEK PROŠEK, který puk pohodlně dorazil za brankářova záda. Asistence: Jan Bečka, Martin Slabý

09:16
    Tlačil se dostal do úniku s Halberštátem, první jmenovaný zvolil střelu a brankář Šťastný ho dokázal vychytat!

06:15
    Halberštát se v oslabení dostal před bránou hostí k puku, ve velmi dobré pozici ale nedokázal zakončit.

05:02
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary, Pajk dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

02:07
    To je excelentní vstup do zápas domácích! Energetici se dostali rychle kupředu, MATĚJ KURFÜRST se protáhl mezi obránci a trefil se brankáři mezi betony. Asistence: Michal Hotěk

01:20
    Energetici se dostali do útok, zatlačili svého soupeře v obranném pásmu a podařilo se jim skórovat. Od modré čáry vypálil FRANTIŠEK KLEJNA a trefil se přesně do růžku! Asistence: Michal Horký, Marek Pastyřík

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 2. Klejna (Horký, Pastyřík), 3. Kurfürst (Hotěk), 18. Prošek (Bečka, M. Slabý), 31. Klejna (Prošek, Bečka), 37. Šála (Pastyřík, Štaif), 41. Hotěk (Kurfürst), 50. Slabý (Prošek), 56. Hrůša

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Fuksa) – Klejna, Vápeník, Hrůša, Pajk, Štaif, Kala – Šála, Bečka, Tlačil, M. Slabý, Pastyřík, Prošek, Horký, Hotěk, Kaňkovský, Kurfürst, Halberštát
    HC Dukla Jihlava: Šťastný (od 41. Juda) – Pražák, Trávník, Stark, Huňáček, Havelka, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík, Berka, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal

Rozhodčí: Hucl – Belko, Malý