Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Columbus Blue Jackets
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 20.12.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

47:19
    A nedočká se jí ani nyní, naopak se při trestu Nicka Schultze bude muset bránit.

Na vyloučení: 4-8.
    Vyšší tresty: 1-2.

42:11
    Matt Read si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění brankáři ve hře.

Na vyloučení: 4-7.

35:13
    David Clarkson signalizuje, že byl při útoku zasažen vysokou holí a sudí mu dávají za pravdu. R.J. Umberger tak musí na trestnou lavici, rovnou na čtyři minuty (2+2) a Columbus bude hrát dnes třetí přesilovku.

Na vyloučení: 4-6.

23:51
    Vyloučen je Claude Giroux (PHI) za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-4.

18:46
    Pojďme se podívat na tresty. Domácí Brandon Dubinsky jde ven na pět minut za pěstní souboj, stejně jako Wayne Simmonds. Za napadení dostává dvě minuty Matt Calvert (CBJ), stejně tak český bijec ve službách Philly Radko Gudas. Hostující Simmonds jde ven za dvě minuty za vyvolání bitky a deset minut osobního trestu si odpyká i za nesportovní chování. Další dvě minuty dostává i Brandon Dubinsky za faul kolenem, jenž všechny potyčky vyvolal.

12:01
    Také Columbus si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování Ryana Johansena dostává Scott Laughton.

Na vyloučení: 2-1.

08:47
    Další vyloučení a znovu na straně domácích. Na dvě minuty jde ven Dalton Prout za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 2-0.

03:42
    Po téměř čtyřech minutách uvidíme první přesilovou hru zápasu. Navrátilec do sestavy domácích Ryan Johansen podrazil Jakuba Voráčka a jde ven.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Saad (Dubinsky, Connauton), 39. Murray (Foligno, Hartnell), rozh. náj. Dubinsky – 46. Laughton (Read, Schultz), 55. Voráček (Couturier, Gostisbehere)