Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Ottawa Senators
Neděle 20.12.2015, 23:05 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Z mé strany je to již vše, přeji dobrou noc a příště na počtenou! (01:48:44)

Československá stopa:

Andrej Šustr (TBL) 0+0, +1, 0 střel, čas na ledě 15:41

Tři hvězdy zápasu:

1. Nikita Nestěrov (TBL) 1+0
    2. Erik Karlsson (OTT) 1+0
    3. Mike Angelidis (TBL) 1+0

Amalie Arena dnes byla znovu vyprodaná, našlo si do ní cestu 19092 diváků.

Je to tak! Třetí třetina už nebyla tak ofenzivní jako její dvě předchůdkyně a když Filppula neproměnil trestné střílení, schylovalo se k velkému závěrečnému dramatu. To ale domácí rychle utnuli dvěma góly do prázdné branky v rozmezí třinácti sekund a nakonec zvítězili přesvědčivě (a dle mého skromného názoru i zaslouženě) 5:2!

59:06
    Už běží poslední minuta třetí třetiny a zápas se v podstatě jen dohrává, po dvou gólech Bolts v rozmezí třinácti sekund je rozhodnuto.
    58:40 Steven STAMKOS - 5:2

58:40
    Tampa právě vstřelila branku!
    Dave Cameron se i po čtvrtém inkasovaném gólu rozhodl riskovat a hosté jsou za to tvrdě potrestáni! Další puk do odkryté svatyně Senátorů totiž poslal STEVEN STAMKOS, jenž tak přidal svůj druhý dnešní gól! Asistence: Nikita Kučerov, Vladislav Namestnikov.
    58:27 Alex KILLORN - 4:2

58:27
    Je rozhodnuto! Hedman po mantinelu vyhodil kotouč z pásma a po zaváhání Zibanejada se k němu dostal ALEX KILLORN, jenž pohodlně zakončil do prázdné branky! Bez asistence.

57:48
    Čas na vyrovnáním se Senátorům začíná rychle krátit, hosté dvě a čtvrt minuty před koncem vybojovali buly v útočném pásmu a Hammond míří na střídačku!

56:55
    Namestnikov je na ledě, Tampští i tuto početní nevýhodu přečkali bez ztráty kytičky.

56:42
    Mike Hoffman s velkým štěstím udržel puk na útočné modré a poté oslovil napřaženého Wierciocha, s jehož pokusem si Bishop poradil.

55:49
    Domácí se znovu osvobozují a oba týmy střídají, první polovina Namestnikovova trestu je minulostí.

55:19
    Valtteri Filppula se zmocnil nepovedeného Smithova pasu a vyhodil kotouč přes všechny čáry až k Hammondovi.

54:55
    Na dvě minuty za vysokou hůl si půjde na trestnou lavici odpočinout Vladislav Namestnikov (TBL).

54:16
    Jean-Gabriel Pageau vyhodil kotouč na zakázané uvolnění, hra se tak vrátí do obranného pásma svěřenců Davea Cametona.

53:31
    Domácí měli další skvělou šanci, ale Hammond Strålmana reflexivně vychytal, a udržel tak akcie Senators poměrně vysoko!

52:26
    Widemanův pokus od modré Bishop vyrazil pouze k Marku Stoneovi, jehož pokus se od Šustra odrazil do ochranné sítě a na řadě je další komerční přestávka.

51:37
    Erik Karlsson je dnes při chuti, jenže hostující kapitán tentokrát trefil jen jednoho z hráčů v modrém, který stál před ním.

51:16
    Steven Stamkos znovu nebezpečně pálil, ale strážce ottawské svatyně tentokrát zasahovat nemusel.

50:42
    Nikita Kučerov zkusil oslovit Stamkose nenápadnou, ale parádně provedenou zadovkou, jenže domácí kapitán tváří v tvář Hammondovi promáchl!

49:58
    Bývalý zadák Philadelphie to zkusil znovu, Hammond tentokrát jeho pokus pro jistotu ukryl ve své výstroji až do hvizdu rozhodčího.

49:38
    Coburnův tvrdý projektil Andrew Hammond na poslední chvíli dokázal vyrazit a Chris Neil poté dostal kotouč do bezpečí.

48:56
    Není to gól! Valtteri Filppula se pokusil vymíchat Hammonda a poté trefit mezírku mezi jeho betony, ale Hamburglar se nenechal obalamutit!

48:56
    Asi jsem to zakřikl! Garrison našel parádním pasem přes půlku hřiště rozjetého Filppulu, jenž byl zahákován Wierciochem a pojede trestné střílení!

48:49
    Ve třetí třetině se hra uklidnila, k vidění je minimum šancí a domácí se soustředí hlavně na bránění svého těsného náskoku.

48:16
    Shane Prince vypálil nečekaně z prakticky nulového střeleckého úhlu, ale Bishop se nenechal nachytat v nedbalkách.

47:38
    Blunden s Angelidisem se neohroženě pustili do souboje u hrazení proti přesile hráčů v bílém, Sens však nakonec dokázali vyvézt kotouč ze třetiny díky Widemanovi.

46:53
    Pas letošního mistra světa Patricka Wierciocha byl příliš prudký a kotouč se stal snadnou kořistí domácího zadáka Jasona Garrisona.

46:17
    Turrisův projektil mrštný Bishop skryl ve své lapačce a nedovolil elitnímu centrovi Sens dorážet, hra je přerušena a do Amalie Areně se vrátíme po komerčním brejku.

45:53
    Hosté nezvládli přechod do útočné třetiny a byl jim odpískán ofsajd, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

45:10
    Strålmanovo nahození skončilo na holi jeho krajana Erika Karlssona, jenž se však dostal pod tlak a z následné akce domácí vytěžili jen zblokovaný pokus Killorna.

44:17
    Andrej Šustr omylem zasáhl do obličeje Curtise Lazara, jenž s bolestivou grimasou dojel na střídačku, kde se vehementně drží za nos.

44:00
    Rozehrávka Blesků skončila na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí před Bena Bishopa.

43:20
    Wiercioch se vydal na útočný výlet a střelou z ostrého úhlu prověřil Bishopovu pozornost, domácí gólman byl však u své pravé tyče včas.

42:37
    Alex Killorn to zkusil zápěstím, ale Hammond byl na svém místě včas a bez problémů si připsal svůj první zákrok ve třetí třetině.

42:20
    Obrovitý Braydon Coburn se svým sokem v bílém dresu nechal přesprintovat, zakázané uvolnění se tak pískat nebude.

41:22
    Z přetahované u hrazení vzešel vítězně druhý obranný pár Tampy ve složení Garrison, Šustr, domácí ale poté pouze vyhodili kotouč z pásma.

40:41
    Mike Hoffman s pukem na holi několikrát obkroužil středním pásmem, nakonec byl ale vytlačen až do vlastní obranné třetiny. Blesky se skvěle brání.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 1:05.

Také ve druhé třetině jsme sledovali pohledný a ofenzivní hokej. Blesky se gólem Angelidise, který musel posvětit až videorozhodčí, dostaly do dvougólového vedení, hosté však ještě před druhou sirénou přispěchali s odpovědí z Karlssonovy hole. Ani ne o dvě minuty později mohli Tampě vrátit dvoubrankový náskok Kučerov a Stamkos, opory Bolts ale své stoprocentní šance nepřetavili v gól.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Zibanejad pouze vyhodil kotouč do bezpečí a to bude vše, co prostřední část nabídla.

39:26
    Hamburglar zasáhl i proti Callahanově pokusu, to už se druhá třetina rychle chýlí ke svému konci.

38:50
    Strålmanův projektil od modré byl zblokován a následná dorážka Nikity Kučerova mířila přesně do míst, kde číhal připravený Andrew Hammond.

38:18
    Jason Garrison na modré promáchl a Bolts musejí vyklidit útočné pásmo, oba týmy tak můžou vystřídat.

37:17
    Hosté se usadili v pásmu. Wiercioch si vyměnil puk s Karlssonem a poté zavřel oči a vystřelil, jeho projektil ale nakonec na Bishopa neprošel.

36:20
    To byla šance! Namestnikov vyslal do útoku svého krajana Kučerova a ten se řítil sám na Hammonda, ale nepodařilo se mu zakončit! K puku se poté ještě dostal Steven Stamkos, ani on ale stoprocentní šanci nevyužil – Craig Hammond totiž proti jeho střele z bezprostřední blízkosti předvedl neskutečný zákrok!

35:28
    Erik Karlsson si všiml v mezikruží volného Curtise Lazara a předložil mu přesný pas. Mladík v hostující sestavě pak z otočky vypálil, mezi tři tyče ale nezamířil.

34:57
    Wiercochovu ránu od modré se ještě pokoušel tečovat pořízek Chris Neil, ale neúspěšně.

34:40
    Hra je pro ofsajd přerušena a po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
    34:28 Erik KARLSSON - 3:2

34:28
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A už je to opět jen o gól, hosté využívají přesilovou hru! Bishop se teď hodně čertí na své spoluhráče, přes něž totiž vůbec nic neviděl, a neměl tak šanci zastavit tvrdý projektil ERIKA KARLSSONA z voleje! Asistence: Mike Hoffman, Jean-Gabriel Pageau.

33:47
    Senátoři rozjeli svou typickou kombinační akci v útočném pásmu a nakonec se osmělil Kyle Turris, Bishop však měl dobrý výhled a střelu svého bývalého spoluhráče zlikvidoval.

32:49
    V závaru před vlastním brankářem se nejlépe zorientoval Andrej Šustr a promptně vyhodil černou pryž až k Bishopovi.

32:22
    Nikita Kučerov (TBL) se po několika minutách vrátí na trestnou lavici, tentokrát jde pykat za držení.

31:57
    Erik Condra měl po parádním pasu Blundena na hokejce čtvrtý gól Blesků, tváří v tvář Hammondovi ale neuspěl!

31:15
    A nakonec z toho byla velká šance Bolts, Hammond si však se střelou Ryana Callahana poradil a eliminovat dokázal i jeho následnou bekhendovou dorážku!

30:39
    Valtteri Filppula trefil jen před sebou stojícího Karlssona, domácí ale posléze ještě udrželi puk v útočném pásmu.

30:05
    Hra je pro přihrávku rukou přerušena, na řadě je další komerční přestávka.

29:36
    Nestěrovovu nabídku se neúspěšně snažil tečovat Stamkos a poté se ještě dostal k dorážce Nikita Kučerov, jenž však pálil vysoko nad.

29:13
    Mike Hoffman neměl komu přihrát, a tak pouze nahodil kotouč do pásma. Učinil tak ale ještě předtím, než přejel červenou čáru, a tak sudí hostům odpískali icing.

28:39
    Ottawští se po třetím inkasovaném gólu zlepšili a jsou aktivnějším týmem. Nyní to zkoušel Chris Wideman, ani on však na skvěle chytajícího Bena Bishopa nevyzrál.

28:31
    Wiercioch udržel Alexe Killorna za svými zády, domácím tak bylo odpískáno zakázané uvolnění.

27:47
    No a ottawský kapitán Karlsson ihned po buly vyslal na Bishopa další projektil, tampskému brankáři naskakují zákroky jako na běžícím páse.

27:43
    Karlssonovo nahození od modré Bishop skryl ve své lapačce a přerušil hru, na řadě je další komerční brejk.

27:20
    Brian Boyle už se po ošklivém hitu Borowieckiho z první třetiny na led nevrátil, podle všeho to vypadá na otřes mozku. Marodka Bolts se tak bohužel rozruste o další přírůstek...

26:39
    Teď to zkusil od modré Braydon Coburn a strážce ottawské svatyně vyrazil kotouč pouze před sebe, kde stál Mike Angelidis, ale ve skvělé pozici nedokázal kotouč trefit!

26:02
    Nikita Kučerov teď šikovně obral o puk nemotorného Methota a vypálil, Hamburglar však byl na místě.

25:03
    Už je tomu tak – a Tampští to zvládli s obrovským přehledem. Nikita Kučerov právě skáče zpět na led.

24:50
    Valtteri Filppula vyšťoural kotouč z pásma a vše nasvědčuje tomu, že Cooperova parta už to zvládne bez ztráty kytičky.

23:59
    Celku z kanadské metropole to v této přesilovce vůbec nejde, domácí se už několikrát dokázali osvobodit.

23:03
    Nikita Kučerov (TBL) o kotouč bojoval až příliš vehementně a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

22:53
    Čtvrtá lajna domácích zůstala na ledě a znovu se dostala do útočného pásma, buly po Bishopově levici vybojoval střelou z vrcholu kruhů Mike Blunden.

22:45
    Gól oficiálně platí, sudí Morton ho nyní posvětil!

22:45
    Ale pozor, trenér Sens Dave Cameron si vybírá trenérskou výzvu, a tento gól se tak bude ještě kontrolovat u videa!
    22:45 Mike ANGELIDIS - 3:1

22:45
    Čtvrtá lajna Tampy se usadila v útočném pásmu a chlapci povolaní z farmy v Syracuse se nakonec prosadili! S Marchessaultovým pokusem si Hammond sice poradil, poté se však odvážně prokličkoval až před hostujícího gólmana Blunden a MIKE ANGELIDIS z neskutečného závaru dorazil puk do sítě! Asistence: Mike Blunden, Jonathan Marchessault.

21:52
    Mike Blunden, jenž odpykával Bishopův menší trest, už je na ledě a Blesky hrají v plném počtu.

21:08
    Ve vlastním oslabení se na útočnou exkurzi vydal Steven Stamkos a domácí kapitán může být s tímto svým střídáním spokojen, poněvadž dokonce donutil Hammonda k zákroku.

20:38
    Kyle Turris si vyměnil kotouč s Karlssonem a potom oslovil střelce úvodního gólu Sens Smithe, ten si ale kotouč nedokázal pořádně zpracovat.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 0:08.

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí. K vidění byl pohledný hokej se šancemi na obou stranách a divokou tříminutovkou, v jejímž rámci padly hned tři branky. Sens se zásluhou Smithe ujali ve vlastním oslabení, nicméně domácí ještě v probíhající přesilové hře vyrovnali zásluhou Nestěrova a v osmé minutě dokonal obrat Stamkos.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59
    Erik Karlsson to ještě zkoušel od modré a Ben Bishop nakonec musel zasahovat. A neměl to vůbec snadné, clonící Mark Stone mu totiž notně zakryl výhled.

19:52
    Ben Bishop (TBL) je známý svou aktivní prací s holí, teď to ale přehnal a zahákoval Kylea Turrise, Sens tak druhou třetinu začnou v početní výhodě, pokud se jim v příštích osmi sekundách nepodaří skórovat.

19:29
    Ben Bishop pro jistotu ukryl nahození Senátorů ve své lapačce a přerušil hru, to už je před námi poslední půlminuta první třetiny.

18:44
    Svěřenci Jona Coopera si nepohlídali přechod do pásma a Callahan se ocitl v ofsajdu. Bývalý kapitán Rangers za to nakonec může být rád, sudí totiž přerušili hru v okamžiku, kdy už o kotouč dávno přišel.

18:01
    Blesky hrají v plném počtu a po nepovedené Callahanově rozehrávce jim je odpískáno zakázané uvolnění.

17:58
    No a pozor, Karlsson znovu vypálil a Bishop jeho ránu reflexivně vyrazil před sebe, kde však číhal na dorážku připravený Alex Chiasson, ani on ale na domácího brankáře nevyzrál!

17:43
    Právě hostující kapitán Erik Karlsson nyní tvrdě vypálil od modré, jeho pokus ale orazítkoval pouze zadní hrazení.

17:12
    Angelidisovi se nepodařilo vyhodit kotouč z pásma, Erik Karlsson ho ještě obětavě udržel na útočné modré, a akce Sens tak může pokračovat.

16:28
    Domácí postupovali ve dvou proti jedinému hráči Sens a švédský zadák Victor Hedman to vzal na sebe, s jeho projektilem si však Andrew Hammond poradil!

15:50
    Ryan Callahan (TBL) z toho nakonec vyvázl s dvouminutovým trestem za nesportovní chování.

15:42
    Ryan Callahan zcela zbytečně atakoval Hammonda, jenž měl kotouč ve své moci a dostrkal ho do sítě. Gól ale samozřejmě platit nemůže.

14:43
    Chris Wideman vypíchl Stamkosův pas na rozjetého Kučerova na vlastní střídačku, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

14:19
    Dobrá zpráva pro Blesky, Namestnikov už je po nechtěném blokování tvrdé rány svého parťáka Jassona Garrisona vrátil na led.

14:03
    Stále se hraje velmi ofenzivně, hra se přelévá ze strany na stranu a k vidění jsou šance na obou stranách. Domácí ale nyní zastavil v rozlezu ofsajd a na řadě je další komerční brejk.

13:15
    Vladislav Namestnikov s bolestivou grimasou opustil kluziště a hosté toho využili, usadili se v útočném pásmu a nakonec i zaměstnali Bishopa, o což se skrytou střelou postaral Lazar.

12:19
    To bylo těsné, tečovaný pokus Jasona Garrisona z vrcholu pravého kruhu proskotačil jen o pár centimetrů vedle levé tyče poloodkryté ottawské svatyně!

11:30
    Filppulův pas zachytil hostující pořízek Chris Neil, jenž se s pukem vydal kupředu a nakonec vybojoval buly po Bishopově levé ruce.

10:43
    Jonathan Marchessault, bývalý hráč columbuské farmy, se pokusil vypálit z otočky, zadáci Sens mu však znemožnili zakončit.

10:04
    Na druhou stranu se okamžitě vydal Kyle Turris, Ben Bishop však spolehlivě zasáhl a přerušil hru.

09:57
    Tampští postupovali ve čtyřech proti dvěma zadákům Sens, nicméně Kučerov s Namestnikovem celou akci překombinovali a Andrew Hammond nakonec zasahovat nemusel.

09:19
    Kyle Turris se zmohl pouze na nahození puku do útočného pásma, kde ale nikdo v bílém dresu nebyl, a Matt Carle tak má spoustu času na rozehrávku.

08:37
    Do Amalie Areny se vrátíme po komerční přestávce.

08:37
    Před Hamburglarem bylo znovu pořádné horko! Hostující gólman jen s obtížemi vyrazil další Nestěrovovu bombu a poté si poradil i s nebezpečnou dorážkou z Killornovy hole!

08:10
    Curtis Lazar se pokoušel zakončit z otočky, ale nepovedlo se mu to a Killorn zakládá další protiútok Tampy.
    07:16 Steven STAMKOS - 2:1

07:16
    Svěřenci Jona Coopera přidali další branku! Kučerov si několikrát vyměnil kotouč s Namestnikovem a poté křižným pasem nabil kapitánu STEVENU STAMKOSOVI, jenž vsítil svůj třináctý gól v sezóně! Asistence: Nikita Kučerov, Vladislav Namestnikov.

06:41
    Namestnikov z pravé strany nahodil kotouč do prostoru před Hammondem, ale Cody Ceci dokázal puk vypíchnout.

06:03
    Zack Smith (OTT) podrazil Marchessaulta a domácí si zahrají ve dvojnásobné početní výhodě!
    05:23 Nikita NESTĚROV - 1:1

05:23
    Tak to bylo rychlé, Blesky ještě v té samé početní výhodě dokázaly srovnat! Domácí zakombinovali v útočném pásmu a Victor Hedman oslovil na modré napřaženého NIKITU NESTĚROVA, jehož tvrdá bomba skončila až v síti! Asistence: Victor Hedman, Alex Killorn.
    04:21 Zack SMITH - 0:1

04:21
    Hosté ale ve vlastním oslabení otevírají skóre a jdou do vedení! Mladík Lazar využil Marchessaultova zaváhání na útočné modré, protáhl se až do útočného pásma a nenápadným pasem oslovil nikým nehlídaného ZACKA SMITHE, jenž bekhendem překonal Bishopa! Asistence: Curtis Lazar.

03:40
    Marchessault je na ledě, svěřenci Jona Coopera si nyní zahrají rovné tři minuty v početní převaze!

03:24
    Mark Stone se neukvapil a parádním pasem našel z druhé vlny si najíždějícího Codyho Ceciho, jehož ránu z první Bishop parádně lapil a do rychlého protiútoku se vydal Steven Stamkos, jemuž vracející se Stone znemožnil zakončit!

03:02
    Svůj první zákrok si připsal i Ben Bishop, pokus Turrise mu ale nenadělal sebemenší problémy.

02:33
    Dobrou práci odvedl Nikita Nestěrov, jenž se středem hřiště neohroženě vydal kupředu a nakonec se dostal i ke střele z vrcholu levého kruhu, proti níž si Hammond připsal svůj první zákrok.

01:40
    No a Coburn vyfasoval další dvě minuty za vyprovokování bitky, které odsedí Jonathan Marchessault. Za vykázaného Borowieckiho sedí za katrem Shane Prince.

01:40
    Oba kohouti vyfasovali pětiminutové fauly za bitku a Mark Borowiecki byl navíc za svůj ošklivý hit vyloučen do konce zápasu!

01:40
    Nicnetušící Brian Boyle schytal ošklivý hit od Borowieckiho a okamžitě se ho vydal pomstít Braydon Coburn, jenž v pěstním souboji hostujícího pořízka nakonec udolal!

01:28
    Puk se od Šustrovy hole odrazil až na tribunu, následovat tak bude vhazování ve středním pásmu.

00:59
    Steven Stamkos si vyměnil míč s Namestnikovem a poté nabil na modrou Šustrovi, který ještě hledal svého parťáka Garrisona, jeho pas byl ale hodně nepřesný a domácí musejí vyklidit pásmo.

00:21
    Domácí se okamžitě usadili v útočném pásmu, ale Alex Killorn byl u hrazení odzbrojen ottawským kapitánem Karlssonem.

00:01

Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Carle, Coburn – Namestnikov, Stamkos, Kučerov – Nestěrov, Filppula, Callahan – Killorn, Boyle, Marchessault – Blunden, Condra, Gourde.

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Methot, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Borowiecki, Wideman – Hoffman, Zibanejad, Ryan – Smith, Turris, Stone – Dziurzynski, Pageau, Chiasson – Prince, Lazar, Neil.

Rozhodčí: Pollock, Morton – Miller, Heyer.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Staňte se fanoušky stránky NHL.cz.

Máte rádi NHL? Staňte se fanoušky NHL.cz a nic vám neuteče! (y) :-)

Zveřejnil(a) Hokej dne 20. prosinec 2015

TAMPA BAY LIGHTNING
    Floridský celek a loňský finalista má pořádně nabitou marodku, vinou čehož v poslední době podává poměrně průměrné a nevyrovnané výkony. Mimo hru je Ondřej Palát, Jonathan Drouin, Yanni Gourde, poslední trénink vynechali i J.T. Brown a Ryan Callahan. Tréninku se naopak účastnili zranění Tyler Johnson, Cedric Paquette a Eric Condra, jejichž start je otazný, poslední jmenovaný by však proti svému bývalému zaměstnavateli měl nastoupit.

OTTAWA SENATORS
    Ani celek z kanadské metropole nehraje v plné sestavě, mimo hru jsou Milan Michálek, Clarke MacArthur a dlouhodobě zranění veterán Chris Phillips. Sens čekají ve dvou dnech veledůležité zápasy na kluzištích Tampy a Floridy, přímých konkurentů v boji o play-off. Na deváté (první nepostupová příčka) New Jersey mají Karlsson a spol. v tuto chvíli náskok tří bodů.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY
    Dnešní soupeři se v probíhajícím ročníku už jednou utkali, a to přesně před deseti dny rovněž v tampské Amalie Areně. Z poměrně jednoznačné výhry 4:1 se radovali svěřenci Jona Coopera, vítězný gól obstaral Valtteri Filppula.

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Ondřej Palát (TBL) 18 zápasů, 7 bodů (2+5)
    Andrej Šustr (TBL) 31 zápasů, 7 bodů (1+6)
    Milan Michálek (OTT) 24 zápasů, 8 bodů (5+3)

Hezký večer! Srdečně vítám všechny fanoušky toho nejlepšího hokeje u sledování dalšího utkání kanadskoamerické NHL, která dnes před půlnocí pokračuje hned třemi zápasy. V námi sledovaném mači změří Tampa Bay Lightning síly s Ottawou Senators, tak si to nenechte ujít!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 6. Nestěrov (Hedman, Killorn), 8. Stamkos (Kučerov, Namestnikov), 23. Angelidis (Blunden, Marchessault), 59. Killorn, 59. Stamkos (Kučerov, Namestnikov) – 5. Smith (Lazar), 35. Karlsson (Hoffman, Pageau)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Carle, Coburn – Namestnikov, Stamkos, Kučerov – Nestěrov, Filppula, Callahan – Killorn, Boyle, Marchessault – Blunden, Condra, Angelidis.

Rozhodčí: Pollock, Morton – Miller, Heyer

Diváci: 19092