Kometa Brno – Plzeň 5:2 (kon.) | Sparta – Liberec 5:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 03.01.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 33. kolo

59:56
    Radek Duda (LIT) dostal ještě osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
    59:56 Pavel MUSIL - 2:0

59:56
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Na straně domácích stálo po celých zápas obrovské štěstí. Nakonec se ale podařilo rozhodnout PAVLU MUSILOVI, který v ponechané výhodě dopravil kotouč do prázdné brány. Asistence: Tomáš Klimenta, Radan Lenc.

58:01
    Litvínovští odvolali brankáře a hrají power-play v šesti hráčích na ledě!

54:10
    Michal Trávníček střílel z první, jenže Martin Růžička chytil famózně i tuto střelu!

53:37
    Další vyloučení! Hlavní rozhodčí Hrubý posílá na trestnou lavici za podražení Tomáše Hyku (MBL). Domácí budou hrát 26 sekund ve třech.

53:27
    Radek Duda (LIT) potrestán dvěma minutami za vysokou hůl, hosté tedy o přesilovou hru přicházejí.

53:23
    Neskutečné, co dokázal Martin Růžička chytit. Dorážku Kubáta z bezprostřední blízkosti vyrazil!

52:03
    Oddechový čas pro hosty. I při oddechovém čase hraje v Mladé Boleslavi hudba, což by se rozhodně stávat nemělo.

52:03
    Tlak Vervy bude možná ještě více umocněn. Jakub Klepiš (MBL) vyhodil puk mimo hrací plochu, za což mu náleží dvě minuty za zdržování hry.

51:15
    Nastávají důležité dvě minuty pro Litvínov. Martin Rýgl (MBL) dostal dvě minuty za sekání. Dokáží Severočeši vyrovnat?

46:57
    Exboleslavský Petr Chaloupka se na modré čáře napřáhl a trefil smolně jen tyč domácí svatyně!

45:23
    Dnešní utkání sleduje 3 971 diváků.

43:41
    Celek z Podkrušnohoří si zahraje přeilovou hru. Za hákování byl vyloučen na dvě minuty Tomáš Klimenta (MBL), který se hodně zlobil na rozhodčí. To mu však vůbec nepomohlo.

41:11
    Až nyní – Hanzl několikrát dorážel v předbrankovém prostoru, jenže Růžička i tentokrát odolal!

37:37
    Lukeš se dostal k odraženému kotouči a z první pálil, Růžička se ale pohotově přesunul a zabránil vyrovnání.

37:14
    Zbytek třetiny by měli strávit ve čtyřech domácí. Tomáš Voráček (MBL) potrestán menším trestem za nedovolené bránění.

34:08
    Miloslav Hořava (LIT) dostal dvě minuty za sekání domácího brankáře po závaru u boleslavské svatyně.

34:07
    Obrovská šance Radka Dudy, na kterého zívala zčásti odkrytá klec domácích u pravé tyče, jenže Martin Růžička na poslední chvíli udržel puk u svého betonu.

32:08
    Rozhodčí Lacina rozhodl o tom, že se počet hráčů na ledě vyrovná. Tomáše Klimentu (MBL) potrestal dvěma minutami za hrubost.

31:32
    Litvínov jde do čtyř. Zbyněk Sklenička (LIT) dostal dvě minuty za napadení.
    25:58 Tomáš HYKA - 1:0

25:58
    Využitá přesilovka. V pravém kruhu se napřáhl TOMÁŠ HYKA, po jehož střele do částečně odkryté branky se rozvlnila síť za Michaelem Petráskem. Asistence: Michal Bárta.

25:03
    Karel Kubát (LIT) dostal dvě minuty za podražení Martina Látala ve středním pásmu.

16:21
    Spoustu prostoru dostal přímo před brankovištěm Karel Kubát, jenže ten nedokázal Martina Růžičku překonat. Branka domácích byla následně několik sekund prázdná, jenže nikdo z hostů nedopravil kotouč do klece.

15:46
    Vyloučen byl Radan Lenc (MBL), který inkasoval menší trest za hákování. Po komerční přestávce tedy uvidíme početní výhodu Litvínova.

10:09
    Dvě minuty za hákování dostal Karel Kubát (LIT), nestandardní počet hráčů na ledě bude tedy i nadále přetrvávat.

08:47
    Hlavní rozhodčí Lacina znovu vylučuje. Za katr poslal na dvě minuty Michala Bártu (MBL) – sekání.

07:34
    Litvínov bude hrát sedm sekund ve třech. Dvě minuty za hákování dostal Jiří Gula (LIT).

05:41
    První vyloučení utkání. Lukáš Válek (LIT) dostal dvě minuty za sekání.

05:29
    Tomáš Hyka z pravého kruhu přihrál Tomáši Klimentovi, jenže ten svou stoprocentní šanci nedokázal proměnit, s pukem se totiž zvláštně zamotal.

01:10
    Musil s Látalem ujeli dva na jednoho, druhý jmenovaný dostal slibnou přihrávku, jenže trefil pouze brankáře Severočechů.