Edmonton – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.) | Los Angeles – Philadelphia 2:1 (kon.) | Toronto – St. Louis 4:1 (kon.)
Tampa – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – Dallas 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 5:2 (kon.)
Carolina – Nashville 1:2 (po pr.) | Florida – NY Rangers 3:0 (kon.) | Columbus – Washington 5:4 (2:1 po s.n.)
Colorado – Calgary 0:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:4 (kon.) | NY Islanders – Dallas 6:5 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Ani hra bez brankáře domácím dnes nevychází. NIKOLAJ EHLERS se po vhazování ve vlstním pásmu zmocnil puku, ujel po křídle a trefil prázdnou branku. Bez asistence.

56:35
    Domácí zkoušejí hru bez brankáře, Stalock už je na střídačce!

45:07
    Domácí Wingels (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování. Dvě minuty za stejný prohřešek si odsedí také Halischuk (WPG),

41:14
    Wheeler (WPG) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

Ve třetí třetině bude branku Sharks hájit Alex Stalock, který nahrazuje Martina Jonese!

35:59
    Hráčská lavice (SJS) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
    PERREAULT - 1:3

34:55
    Braunovo vyhození puku mimo hřiště přišlo San Jose velmi draho. MATHIEU PERREAULT dlouho váhal s pukem, jenže když už se odhodlal vystřelit, vymetl vzdálenější roh domácí branky. Asistence: Dustin Byfuglien, Blake Wheeler.

34:29
    Braun (SJS) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

33:35
    Marleau se v přesilové prosmýkl až před Hellebuycka, na kterého nedokázal vyzrát, protože jeho pokus mířil nad bránu. Puk se možná lehce otřel o břevno hostující klece!

33:05
    Thornton si vyměnil puk s Couturem, který stál v brankovišti, následně od něj také dostal přihrávku zpět, ale bývalý kapitán zamířil z dobré pozice jen do chráničů hostujícího gólmana!

32:08
    Enstrom (WPG) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

31:52
    Další přímočarou akci Žraloků zakončoval Patrick Marleau, jehož prudkou střelu z nápřahu si doslova vychutnal lapačkou Hellebuyck!
    BURNS - 1:2

29:23
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen úvodního gólu dočkali. Joe Thornton skvělou křížnou přihrávkou našel na levé straně BRENTA BURNSE, jehož střela z první na přední tyč rozjásala celou halu. Asistence: Joe Thornton, Patrick Marleau.

28:29
    Byfuglien (WPG) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

24:21
    Thornton mířil z křídla na Hellebuycka, ale jeho tvrdá rána nemířila mezi tři tyče!

23:16
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Pavelski (SJS) inkasuje 2 minuty za zásah do oblasti hlavy a krku.

22:58
    Enstrom (WPG) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
    HALISCHUK - 0:2

22:45
    Hosté utíkají svému soupeři do dvougólového vedení po velmi nenápadné akci. JOEL ARMIA z pravého křídla nahrnul puk do brankoviště, kde našel hůl nejspíše domácího obránce, od které se puk odrazil za brankovou čáru. Bez asistence.
    Drew STAFFORD - 0:1

13:14
    Domácí doplácí na chybnou rozehrávku a inkasují v oslabení. Jeden z hráčů Sharks nahrál puk na hůl Wheelera, který mířil sám na Jonese. Útočník Jets celou akci vyšperkoval ještě přihrávkou do strany na DREW STAFFORDA, který střílel do zcela prázdné brány. Asistence: Blake Wheeler.

12:05
    Chiarot (WPG) vyhodil puk mezi diváky, takže si musí odpykat 2 minuty za zdržování hry.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 30. Burns (Thornton, Marleau) – 14. Stafford (Wheeler), 23. Armia, 35. Perreault (Byfuglien, Wheeler), 58. Ehlers

San Jose Sharks: Jones (41. Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, DeMelo, Dillon – Pavelski (C), Thornton (A), Karlsson – Ward, Couture (A), Marleau – Wingels, Hertl, Nieto – Donskoi, Tierney, Zubrus
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Trouba, Myers, Enstrom, Chiarot, Stuart (A) – Wheeler (A), Little, Stafford – Burmistrov, Lowry, Ladd (C) – Ehlers, Perreault, Thorburn – Halischuk, Copp, Armia