Mountfield HK – Pardubice 3:6 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Písek 13:4 (kon.)
Havířov – HK MD Šumperk 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Olomouc – Vsetín 2:8 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Zlín – Přerov 7:4 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:2 (2:1 po s.n.)
Mountfield HK
3:6 (1:3, 2:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 07.01.2016, 15:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

Emotivní východočeské derby je tedy za námi. Pardubice v něm vítězí zcela po zásluze, ale byla to pro fanoušky hodně zajímavá podívaná! Dynamo nejdřív vedlo 3:0, Hradec pak srovnal na 3:3, jenže Pardubice se zase bleskově odpoutaly na 5:3. Hattrickem je táhl kapitán Matěj Blümel, o nemž musím říct, že na jeho hru je radost se dívat.

Druhou polovinu utkání zvládli hostující mladíci velmi dobře, Mountfield nepustili do většího tlaku. I když domácí v závěrečné power-play ještě mohli zařídit drama, nestalo se tak. Závěrečná pojistka vše rozhodla.

Ve vzájemných bitvách je tak pro letošek stav vyrovnaný 2:2. To už je ode mě všechno, tady v Hradci následuje bitva juniorské extraligy proti českému lídrovi ze Sparty. Já se s vámi budu těšit někdy příště na shledanou! (17:21:04)

59:43
    Kdo by si myslel, že to bylo z vyloučení všechno, je na omylu. Štěpán Pokorný a Filip Koffer si ještě na 17 sekund odpočinou za hrubost.

59:01
    Jiří Bucek (PCE) – 2 minuty za hrubost.

59:01
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle jsem asi ještě neviděl. JIŘÍ BUCEK vyjel z trestné, na modré čáře skvěle zpracoval puk od Cháry a v úniku překonal Dvořáka povedeným forhendovým blafákem. Pak ale zezadu strčil do Denise Martince, a tak se po svém gólu zase okamžitě vrací k časoměřičům! Co je však hlavní, Pardubice potvrzují své vítězství – 3:6. Asistence: Dominik Chára.

58:46
    No pozor, ještě se dopředu dostával David Voňka, ale měl to na bekhend a nezakončil.

58:31
    Teď už domácím veškeré naděje končí, Tomáš Duben (HKM) je vyloučen za krosček. Pardubice jdou hrát 4 na 3.

58:06
    Zakázané uvolnění hostů. Hradec se ještě nevzdal.

57:59
    Štepán Pokorný bekhendem trefil pardubické břevno!

57:41
    Hradec se dostal do pásma a hraje power-play pěti proti čtyřem.

57:22
    Ani nevím jak. Každopádně hosté pak přejeli dopředu a Matěj Síla (HKM) fauloval, kromě dvou minut za sekání inkasuje taky osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

57:17
    Petr Poppel se před prázdnou brankou dostával k dorážce, ale Pardubice to nějak zvládly!

57:00
    Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.

56:52
    Domácí to zkouší v šesti bez brankáře, tady není na co čekat!

56:52
    Hradecká střídačka si bere oddechový čas.

56:52
    Tak ještě poslední šance. Jiří Bucek (PCE) sundal hradeckého hráče kolenem a odpyká si menší trest.

56:15
    Tečované hradecké vyhození končí zakázaným uvolněním.

55:43
    Domácí výběr hraje v plném počtu, nicméně mu už zbývá hodně málo času.

55:23
    Hradec hraje dnes jasně nejlepší oslabení a nevzdává se. Střelu od modré tečoval Petr Poppel, ale Klas to neměl těžké.

54:50
    Štepán Pokorný se kličkou zbavil soupeře, ale další mu pak ve výborné pozici zablokoval hokejku. Následně Pokorný jen o kousek nedosáhl na vyhození, ze kterého mohl jít do brejku.

54:26
    Hradečtí dostali kotouč z pásma a protože ho pardubický bek nezastavil, dojel až k Jonáši Klasovi. Důrazný Dominik Šedivý už mohl brankáře pozlobit až po odpískání.

53:34
    No a uhánějící Matěj Blümel po zákroku Denise Hladíka (HKM) gestikuloval tak mocně, že rozhodčí vykázal domácího forvarda na dvě minuty za hákování.

53:18
    Další desítky sekund strávil puk u hrazení v hradeckém pásmu, což plně vyhovuje hostům.

52:25
    Když už se domácí do brejků dostanou, nevyjde jim přihrávka. Nyní hledal nepřesně Martinec úplně volného Štěpána Pokorného.

51:54
    Pěkně si před Dvořákem počkal na Sýkorovo nahození Martin Kostka, jeho teč se ale mezi tři tyče nevešla.

51:20
    Zakázané uvolnění hradeckých mladíků, kterým ubíhá čas čím dál rychleji. A připomenu, že po osmi brankách v první polovině utkání zatím v té druhé nepadla ani jedna.

50:53
    Oba týmy hrají v plném počtu, po nahození Koffera přerušuje hru domácí brankář.

50:26
    V rohu třetiny hostů vybojoval kotouč Vojtěch Síla, ovšem neměl sílu, aby protlačil puk na parťáka před brankou.

49:41
    Hokejisté na obou stranách řádně přitvrdili v soubojích. Od modré čáry nahazoval puk Dominik Secký, hradeckou branku minul.

49:06
    Dva na jednoho pro Hradec. Štěpán Pokorný ovšem nenahrál Dominiku Šedivému dobře, a tak z šance nic nebylo.

48:37
    Budeme sledovat hru čtyř proti čtyřem. Štěpán Růta je vyloučen za sekání, ovšem poté Pardubice špatně střídaly a pykají za hru v šesti. Trest odsedí Ondřej Rohlík.

48:27
    Hokejisté Mountfieldu si v útočném pásmu dlouho hráli se soupeřem, ale do střelecké pozice se nedostali.

47:25
    Pak domácí vypíchli Pardubicím kotouč. Jenže Poppel nedokázal v přečíslení protlačit puk před branku na Vojtěcha Sílu.

46:44
    Do nahození Tomáše Dubna vložil protivník hokejku a kotouč skončil vysoko v ochranné síti za Jonášem Klasem. Hradečtí hledají od poloviny utkání na soupeře recept marně.

46:00
    Po zakázaném uvolnění se Chára pokoušel splynout se svou střídačkou, ale rozhodčí nezaspali a pardubického útočníka vrátili na led.

45:43
    Další možnost měl Dominik Chára po přihrávce zpoza brány, z první hradeckou branku míjí.

45:21
    Další pokus aktivního Šíra byl zpomalen a Daniel Dvořák v pohodě zastavil hru. Hosté tlačí.

44:59
    Z otočky střílel kousek před Dvořákem Radek Šír, hradecký brankář vytáhl puk špičkou betonu.

44:21
    Vzápětí musel hradecký brankář přerušit hru, když na něj hosté prudce nahodili kotouč ze strany.

43:59
    Dominik Chára uháněl se spoluhráčem ve dvou na jednoho. Měl rychlost, tak to zkusil sám, ale Klodner se k němu stačil vrátit a zakončení přes ruku Dvořák pokryl.

43:12
    Pardubický úprk zastavuje přihrávka rukou.

42:58
    Na druhé straně chtěl využít moment překvapení Dominik Šedivý, který se obtočil kolem branky. Jonáš Klas byl u své druhé tyčky včas.

42:32
    Dobře to hosté provedli, jeden útočník odtáhl hradecké beky a udělal prostor Radku Šírovi. Jeho střela byla ještě ztečovaná, naštěstí pro Dvořáka mimo.

41:53
    Zakázané uvolnění Pardubic. Časoměřičům uteklo po odpískání pět sekund, to by se domácí lavičce asi moc nelíbilo.

41:29
    Nyní to byla pro změnu teč Jiřího Bucka, která poslala nahození Jana Klodnera do ochranné sítě za pardubickým gólmanem.

40:54
    Domácí hokejisté nedokázali zastavit kotouč u mantinelu v útočném pásmu, ale pro soupeře z toho byl jen útok dva na dva. Ztečovaný puk následně zamířil do hradecké ochranné sítě.

40:01

Dnešní derby tedy rozhodně nenudí, první polovina druhé třetiny toho nabídla víc než dost. Hradec totiž pokračoval ve svém elánu a ve 24. minutě definitivně zlikvidoval tříbrankové manko! Jenže Pardubice odpověděly dalšími dvěma góly, a tak mají znovu blíž k vítězství.

Třetí třetina začne přibližně v 16:39.

40:00

39:28
    Ze středního pásma nahodil puk těsně vedle branky Štěpán Růta, Pardubice ho opět dojely jako první.

38:52
    Pro domácí mohlo být ještě hůř, nechali si totiž za zády prchnout Dominika Cháru. Jeho střelu v samostatném nájezdu ale kryje Daniel Dvořák!

38:31
    Prudké nahození Šedivého se odrazilo od zadního plexiskla a následně ho hosté dopravili do bezpečí.

38:05
    Pardubicím stačilo nahodit puk, Tomáš Mazura už nutně potřeboval střídat.

37:21
    Vojtěch Síla narýsoval z levé strany přihrávku Petru Poppelovi, ale bylo to ve velké rychlosti a Poppel netrefil branku.

36:44
    Hradečtí se stále pokoušejí něco vymyslet, ale od poloviny třetiny si nemohou vytvořit větší možnost nebo nebezpečný závar.

35:49
    Hosté jsou v plném počtu a mohou za to být rádi. Denis Martinec byl totiž po odehrání kotouče dohrán s tvrdostí, která určitě přesahuje rámec mladšího dorostu.

35:14
    I nadále se hokejisté Pardubic brání bez potíží, k protivníkům mají bleskový přístup.

34:44
    Navrch ještě hosté domácím trochu zatopili a kdyby si přihráli přesněji, mohla z toho být gólová šance.

34:19
    Dlouhá kombinace bez přesné střelby, na závěr minul od modré čáry Jan Klodner a Pardubice se osvobozují.

33:37
    Ovšem Václav Leder (PCE) to přehnal, když zahodil Dominika Šedivého. Dvě minuty za hrubost a další možnost pro domácí tým.

33:26
    Hosté přidělávají svým napadáním soupeři velké problémy. Sledujeme hodně bojovnou partii s tvrdými osobními souboji.

32:47
    Matěj Blümel se v souboji poroučel na led a doslova zasednul kotouč, i přes výzvy rozhodčího nechtěl pokračovat. Teď to mohlo být i za dvě minuty.

32:09
    Dynamo hraje v plném počtu, co se stane teď? Myslím, že skóre se jen tak neustálí.

31:29
    Tomáš Šlaicher si najel na dlouhou přihrávku, ale bylo to s ofsajdem.

31:17
    Ve vlastní přesilovce teď musel zasahovat Daniel Dvořák, a byla to hodně nebezpečná střela přes clonící hráče.

30:33
    Rychlé přečíslení a už to mohlo být zase jenom o gól! Na střílenou přihrávku si najel Šedivý, pak ještě dorážel Jakubec, ale dvěma skvělými zákroky podržel svůj tým Jonáš Klas.

29:52
    Matěj Blümel si brousil zuby na svůj čtvrtý gól, ale hradeckou branku minul. Vzápětí se bude muset jeho tým bránit, Dominik Chára (PCE) je vyloučen za podražení.

28:41
    Východočeská divočina pokračuje pátým gólem Pardubic! Hosté měli k dispozici ponechanou výhodu, ale vylučovat se nebude. Ze strany poslal puk do brankoviště Jan Oliva a RADEK ŠÍR ho ztečoval pod nohy Daniela Dvořáka, který se nestihl včas přesunout. Rozhodčí Kratochvíl chtěl přerušit hru, ale naštěstí pro sebe zapískal skutečně až milisekundu poté, co kotouč prošel za brankovou čáru, a tak jde o regulérní gól – 3:5. Asistence: Jan Oliva.

27:55
    Ofsajd hokejistů z města perníku.

27:37
    Zakázané uvolnění ovšem vrací hru před zaměstnanějšího Jonáše Klase. Teď měl znovu trochu štěstí po odrazu od zadního mantinelu, kdy dojížděl puk Štěpán Pokorný.

27:11
    Druhou polovinu oslabení zvládli hostující mladíci bez potíží a hrají v plném počtu.

26:10
    Po vzájemném souboji putují na trestnou dva kohouti. Dominik Dubovči pyká za krosček, Petr Poppel za hrubost. Hradecká přesilovka pokračuje.

25:39
    Střela od modré se odrazila od zadního hrazení před pardubickou branku. Dorážel Petr Poppel, ale měl to v hodně těžkém úhlu, a tak se skóre nemění.

25:09
    Domácí se ovšem nevzdávají a zahrají si přesilovku. Jan Oliva (PCE) je vyloučen za podražení.

24:37
    Jenže Dynamo bleskově odpovídá a bere si zpátky vedení! MATĚJ BLÜMEL prokázal před Dvořákem obrovskou šikovnost, když rychlým pohybem gólmana oklamal a pak mu zasunul kotouč mezi betony. Hattrick pardubického kapitána – 3:4! Bez asistence.

23:39
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je to tady, ze stavu 0:3 je najednou remíza, domácí zvládli vyrovnat třemi góly během pěti minut! Ke kotouči se mezi kruhy dostal DANIEL VAŇÁT, který z otočky vypálil a Jonáš Klas zřejmě neměl úplně dobrý výhled – 3:3! Asistence: Petr Poppel.

23:13
    Aktuálně nesledujeme příliš atraktivní podívanou, domácí jsou aktivnější a touží po dalších šancích.

22:49
    Hraj puk, nezašlapuj, křičel hlavní sudí na aktéry další trmy-vrmy v hradeckém rohu.

22:12
    Na pardubické modré čáře zabojoval Dominik Šedivý, nicméně byl na to sám a hosté dostali hru zase do bezpečí.

21:44
    Hra se přestěhovala do pásma domácích, kde se dlouho bojovalo o kotouč hned u světelné reklamy. Nakonec rozhodčí přerušil hru.

20:23
    Nojo, teď už můžeme v klidu říct, že Hradečtí jsou zpátky v zápase! David Voňka vystřelil z pravého kruhu a před brankou operovali hned dva útočníci, TADEÁŠ JAKUBEC si vzal vyražený puk a bez potíží ho dopravil do prázdné brány. Ke gólu na 2:3 stačilo domácím 23 sekund! Asistence: David Voňka.

20:01

Pardubice vlétly do derby jako velká voda a Hradec nevěděl, kde mu hlava stojí. Hosté vedli po 127 sekundách už 2:0, potom využili dvojnásobnou přesilovku, když se podruhé trefil reprezentační kapitán Matěj Blümel. Trochu optimismu do žil vlilo domácím snížení minutu před koncem, tak uvidíme, jestli v dalším průběhu zabojují o nejprestižnější body.

Druhá třetina začne přibližně v 15:52.

20:00

19:06
    A je to skutečně tak, Hradec v poslední minutě třetiny snižuje! Když se domácí nemohli usadit v pásmu, vyšlo jim to z rychlého úniku. Jan Klodner nahrál do středního pásma TOMÁŠI ŠLAICHEROVI, který v rychlosti krásně prohodil puk skrz pardubického obránce, dojel si ho a pak milimetrovým věšákem do druhého růžku nedal Klasovi nárok – 1:3! Nahrávku má i hradecký brankář Dvořák. Asistence: Jan Klodner, Daniel Dvořák.

18:31
    Dostanou navíc početní výhodu. Václav Leder (PCE) v rohu pásma podrazil Františka Řeháka, a tak si mohou Hradečtí trochu zpříjemnit první pobyt v šatně.

18:14
    Domácí jsou v plném počtu a pokoušejí se uklidnit hru.

17:52
    Znovu letí puk až k Jonáši Klasovi a tohle už Hradečtí zvládnou.

17:25
    Nyní už je domácí výběr ve čtyřech, to nejhorší přestál.

17:09
    Václav Leder první střelou od modré minul, podruhé kotouč netrefil a Mountfield se osvobozuje.

16:36
    Navíc hosté pokračují ve dvojnásobné výhodě, ale teď se jim zatím tolik nedaří kombinovat.

16:06
    Přece jenom Dynamo touto možností nepohrdlo, přesilovku pět na tři využívá a vede už o tři branky! Puk se dostal na pravou stranu k MATĚJI BLÜMELOVI, který dokázal najít místečko u bližší tyčky – 0:3. Asistence: Filip Koffer, Jan Oliva.

15:54
    Až po delší době přišla střela Tomáše Jelínka, kterou Dvořák vyrazil do rohu.

15:23
    Tak to je obrovská šance pro Pardubice! Petr Poppel (HKM) vyhodil puk mimo hřiště a hosté mají kompletní dvě minuty dvojnásobné přesilovky!

15:00
    A právě Vojtěch Síla (HKM) následně putuje na trestnou lavici, kde bude doufat, že zůstane čtyři minuty! Fauloval totiž dvakrát za sebou, nejdřív se dopustil podražení, potom hákování.

14:51
    Domácí Vojtěch Síla pak vybojoval kotouč u hrazení, jenže chvilka zaváhání ho stála šanci hledat některého ze spoluhráčů.

14:13
    Tomáš Mazura se pokoušel protáhnout do sóla, ale povedeným zákrokem tělem ho odstavil Šimon Junek.

13:34
    Už hosté dostali situaci z pásma a mohli v klidu dostřídat. Dominik Chára zároveň nahodil puk na Dvořáka, v jehož brankovišti se následně strhla menší mela.

12:56
    Martin Kostka i jako náhradník na buly uspěl, ale teď se o puk tvrdě bojuje v rohu pardubické třetiny.

12:49
    Pro změnu následuje zakázané uvolnění hostů, kteří jsou pod tlakem.

12:34
    S koncem přesilovky přišla jedovatá střela Davida Voňky od modré čáry. Klas na ni ale dokázal vyhlédnout a vytáhl ji za branku.

11:59
    Vzápětí už Dynamo zvládlo uklidnit hru, kterou drží daleko od nebezpečných prostorů.

11:21
    Nyní Síla neměl dost prostoru na zakončení, tak posunul puk právě Poppelovi. Jenže ten už byl ve velkém úhlu, a navíc se mu do zakončení vrhnul protivník.

10:50
    Tohle mají domácí určitě nacvičené, Poppel vybídl zpoza brány Vojtěcha Sílu, ale jeho střelu vyráží Jonáš Klas.

10:28
    Dočkáme se teď už povedenější přesilovky? Na trestné sedí exhradecký Tomáš Mazura (PCE), který inkasoval dvě minuty za krosček.

10:16
    To jsou věci, dopředu ujeli dva hradečtí obránci a byla z toho velká šance! David Voňka z rohu vybídl Denise Martince, který ale z první minul druhou tyčku.

10:02
    Ani tato přesilovka nám tedy nenabídla vůbec nie zajímavého. Zakázané uvolnění Mountfieldu, do druhé desetiminutovky vstoupí hra před Dvořákem.

09:28
    Po přihrávce rukou se hosté zbrzdili sami nepřesnou přihrávkou, Hradec je drží na jejich polovině.

09:06
    Nyní už to bylo o dost lepší, Oliva vybízel Blümela na pravém kruhu. Ten se do puku položil z první, ale měl to těžké a prakticky ho netrefil.

08:42
    Forčeking domácích se dál stará o to, že Pardubice nevědí recept, jak se prokousat do tlaku.

08:13
    I tentokrát bránící tým svou úlohu zvládá, Hradec dostal puk už dvakrát za modrou čáru.

07:43
    No a nyní si první početní výhodu zahrají naopak hosté. David Voňka (HKM) si odpyká dvě minuty za držení hole.

07:32
    Hradecký reprezentační brankář musel krýt pokus Filipa Koffra od pravého mantinelu.

07:18
    Matěj Síla si hodil puk o hrazení dopředu, ale byl moc rychlý. Tedy ten puk. Po zakázaném uvolnění se hra zase vrací k Dvořákovi.

06:58
    Další přerušení hry přichází po ofsajdu, kterého se dopustili pardubičtí mladíci.

06:47
    Naopak elán domácích je trochu utlumen, nyní to způsobilo i zakázané uvolnění.

06:35
    Pardubice jsou v plném počtu, oslabení zvládly velmi dobře.

05:59
    Dojetým nahozením se už domácí usadili v pásmu, jenže Poppelova přihrávka před branku nenašla adresáta, kterým byl Vojtěch Síla.

05:25
    Na Štěpána Pokorného byli za brankou hned dva soupeři, a tak i on o kotouč přišel.

04:51
    Po úvodním vyhození dostává Dynamo kotouč do bezpečí znovu, tentokrát díky Tomáši Zemanovi.

04:27
    Dalším pokusem, tentokrát z úhlu, se prezentoval Tomáš Šlaicher. Mezitím Miroslav Sýkora (PCE) podrazil soupeře a Hradec má první přesilovku.

03:51
    A tahle odpověď mohla být mnohem důraznější, za záda hostů totiž ujel utržený vagón jménem Petr Poppel! Jonáše Klase si bekhendovým blafákem rozhýbal, ale pak mu nevyšel úmysl zvednout kotouč nad ležícího brankáře.

03:22
    Hradečtí odpovídají nahozením od červené čáry. Dojížděl ho Tadeáš Jakubec, který zároveň i trochu osprchoval hřbet pardubického brankáře, jemuž se přijel omluvit.

02:54
    Tentokrát měl Daniel Dvořák relativně snadnou práci, na střelu od modré čáry v podání Václava Ledera bez potíží viděl a schoval ji do lapačky.

02:35
    To je pro Mountfield samozřejmě těžký direkt a uvidíme, jak rychle se z něj vzpamatuje. Nyní domácí poslali kotouč na zakázané uvolnění.

02:07
    Co v nedbalkách, domácí jsou ještě v šatně. Dynamo parádním startem navyšuje své vedení na dvoubrankové! Tomáš Zeman bojoval za brankou, odkud našel nehlídaného kapitána MATĚJE BLÜMELA, který z první nedal Dvořákovi šanci – 0:2! Asistence: Tomáš Zeman.

01:45
    Hradecká obrana je v úvodu utkání v nedbalkách. Za jejími zády teď zůstal volný Tomáš Zeman, ale proti jeho střele z úhlu Dvořák povyjel a velkou šanci chytá.

00:41
    Pardubičtí mladíci se ve druhém střídání vydali dopředu a bleskově otevírají skóre čtvrtého derby! První pokus od modré čáry jim ještě nevyšel, ale potom z úhlu vystřelil DOMINIK CHÁRA a domácí si srazili puk do brány – 0:1. Bez asistence.

00:17
    Zápas nám odstartoval ofsajdem domácího týmu, jeden z útočníků nezpracoval ideálně kotouč.

00:01

Mountfield HK: Dvořák (Novotný) – Řehák, Voňka, Martinec "C", Junek, Krištof, Duben, Klodner, Kynčl – Šedivý, Soukup, Hladík, Jakubec, M. Síla, V. Síla, Vaňát, Pokorný, Müller, Šlaicher, Růta, Poppel. Trenér: Karel Soudek.

HC Dynamo Pardubice: Klas (Dosoudil) – Dubovči, Pejzl, Oliva, Leder, Sýkora, Secký – Šír, Mazura, Zeman, Blümel "C", Bucek, Kostka, Chára, Rohlík, Rozlílek, Koffer, Jelínek. Trenér: Milan Kusý.

Rozhodčí: Kratochvíl – Kleprlík, Špringl.

Jak to vypadá v tabulce nadstavbové skupiny B? Lépe pro Hradec. Ten je třetí s 51 body, Pardubice poslední – šesté – s 39 body. Oba celky před svátky dvakrát prohrály. Lví parta padla právě v předchozím derby 1:2 a poté se Zlínem 3:4, Dynamo zapsalo porážku 3:5 s Vítkovicemi a následně rovněž se Zlínem 2:7.

Pro Pardubice šlo ve zmiňovaném zápase o první radost z letošních vzájemných bitev, první dvě totiž opanoval jejich severní soused. Hradec nejdřív doma vyhrál 6:3, poté na ledě soupeře 4:3 po samostatných nájezdech, pak už ale přišla v Pardubicích zmiňovaná prohra 1:2. Povede se nástupcům dvou mistrovských ročníků návrat na domácí led?

Příjemný čtvrtek z Hradce Králové. Vánoce jsou definitivně pryč, to znamená, že se nám zase naplno rozjíždějí mládežnické soutěže. ELIOD Extraliga mladšího dorostu dnes nabídne také prestižní východočeské derby mezi domácím Mountfieldem a Pardubicemi, v letošní sezóně jde už o čtvrtý souboj rivalů!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 20. Šlaicher (Klodner, Dvořák), 21. Jakubec (Voňka), 24. Vaňát (Poppel) – 1. Chára, 3. Blümel (Zeman), 17. Blümel (Koffer, Oliva), 25. Blümel, 29. Šír (Oliva), 60. Bucek (Chára)