Mountfield HK – Pardubice 3:6 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Písek 13:4 (kon.)
Havířov – HK MD Šumperk 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Olomouc – Vsetín 2:8 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Zlín – Přerov 7:4 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Motor České Budějovice
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 07.01.2016, 18:00 • Budvar Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den,
    dnes bych Vás chtěla přivítat v zápase mezi domícím týmem – HC Motor České Budějovice a hosty – HC Dukla Jihlava. Tento souboj je mezi týmy, které hrají ve skupině o udržení. Favoritem bude domácí tým, který je v této tabulce na prvním místě a dokázal vyhrát 5 posledních zápasů, v nichž nastřílel 28 gólů. Jihlavští se v tabulce nacházejí na 3. místě, ale z osledních pěti zápasů dokázali vyhrát jen jediný.

00:01

První střelu zápasu vyprodukoval domácí Janoušek, ta nebyla nijak nebezpečná.

01:54
    Juda zkoušel vyslat střelu po ledu, ale Svoboda byl připraven a své betony položil na led včas.

02:51
    Piskáč (JIH) – 2 minuty podražení – 5/4

03:25
    Střelu jednoho z domácích obránců zblokoval jeden z útočníků Jihlavy.

04:12
    Motor se usadil v útočném pásmu, ale žádná z jeho střel neohrozila Chaloupka.

04:51
    5/5

05:30
    Tvrdou střelu vyslal Zadina, ale Svoboda dokázala tělem vyrazit!

06:20
    Do slibné šance se dostávali domácí, když jeli dva na jednoho, ale jihlavský bek dokázal zastavit přihrávku jednoho z nich!

08:07
    Na obou stranách můžeme vidět spoustu nepřesností, a tak je šancí jen pomálu.

09:05
    Hráči Dukly byly usazeni v domácím pásmu, ale jednomu z útočníků Motoru se povedlo ujet. Jeho střela byla zblokována a pro brankáře to byla lahůdka.

09:47
    Z prostoru mezikruží napřahoval Čermák, jeho ránu zastavil jeden z obránců.

11:04
    Brankář Svoboda se vydal pro puk daleko od své brány a dokázal puk odstřelit jen těsně před dotírajícím hráčem z Jihlavy.

11:44
    O. Svoboda (CEB) – 2 minuty – podražení – 4/5

12:43
    Pěknou střelu vyslal jeden z hostujících, ale domácí gólman předvedl reflexní zákrok.

17:00
    Úlovec dostal namazáno od jednoho z domácích, ale svou šanci využít nedokázal. Na druhé straně byl zajímavý průnik, ale Chaloupek dokázal puk chytit!

19:19
    Zakázané uvolnění Motoru.

20:00

V první třetině jsme viděli hokej plný nepřesností. Hra je jinak zatím velmi vyrovnaná, možná o chloupek jsou lepší hráč Dukly. Vyložených šancí jsme moc neviděli a střel na bránu také ne.

20:01

21:15
    Žádný z týmů se nedokáže usadit v útočném pásmu.

21:44
    Grossmann (CEB) – držení protihráče – 2 minuty – 4/5

22:00
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Domácí se dokázali prosadit v oslabení! Po vhazování se ke střele dostal ONDŘEJ VACULÍK a střelou po ledě dokázal překonat hostujícího gólmana. Asistence: Vojtěch Krcho, Martin Štěcha

23:12
    Jihlavě se nedaří udržet se v útočném pásmu.

23:39
    Svižnou střelu zkoušel jeden z hráčů Dukly, ta mířila přímo do brankáře Svobody.

23:44
    5/5

24:06
    Juda (JIH) – 2 minuty – hákování – 5/4

25:17
    Zatím se hraje spíše v obranném pásmu Motoru.

26:06
    5/5

27:09
    Sám před brankářem se objevil jeden z jihlavských, ale branku trestuhodně přestřelil!

27:10
    Novák (CEB) – 2 minuty – faul loktem – 4/5

27:15
    Vala zkoušel překvapit domácího brankáře, který bez problému puk přikryl.

28:23
    Velmi svižnou střelu zkoušel jeden z hostujících obránců, ta skončila po teči nad domácí brankou.

29:10
    5/5

29:18
    Dva na jednoho teď ujížděli hráči Jihlavy. Vala to vzal na sebe, ale domácí svatyni minul.

30:34
    Domácí obránce nahazoval puk na branku, kde se ho pokoušel tečovat Vaculík, ale branku těsně minul!

30:50
    Dva na jednoho jeli Jihlavští, ale hráč, který dostal přihrávku před prázdnou bránu, nedokázal puk zpracovat.

32:00
    Budějovičtí byli usazeni v útočném pásmu. Dobře myšlenou křižnou přihrávku dokázal jihlavský hráč vypíchnout, přesto s domácí ještě ke střele dostali. Ta nebyla nijak nebezpečná.

32:47
    Hezkou akci vymysleli hráči Motoru. Finální šanci měl Krcho, jeho střelu dokázal Chaloupek výborným zákrokem chytit!

35:20
    Piskáč (JIH) – faul kolenem – 2 minuty – 5/4

35:33
    Stárek (CEM) – 2 minuty – sekání – 4/4

36:53
    V současné době spíše vidíme tvrdé střety, než nějaké šance.

37:20
    4/5

37:33
    5/5

38:50
    Čermák (JIH) – příliš mnoho hráčů na ledě – 2 minuty – 5/4.
    Toto je už podruhé, co si na tento problém nedal hostující tým pozor.

39:11
    Tvrdě vypálil Novák od modré, pro hostujícího brankáře nebyl problém puk ukrýt do své lapačky.

39:34
    Obrovskou šanci měli domácí hráči! Puk tancoval kousek od brankové čáry, ale ani jeden z hráčů Motoru ho nedokázal dostat do brány!

40:00

V druhé třetině jsme viděli mnohem atraktivnější hokej než v první části. Domácí dokázali na začátku druhé periody skórovat v oslabení a jsou lepším týmem. Nicméně nás čeká ještě jedna třetina a vést o jeden gól není záruka úspěchu.

40:01

40:48
    Velká šance domácích, kteří ani na několikrát nedokázali dostat kotouč za Chaloupkova záda!

40:50
    5/5

41:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nádherná akce hostů, kteří dokázali vyšachovat domácí obranu a ADAM NAJMAN neměl problém dostat puk do sítě. Asistence: Tomáš Vala

43:58
    O. Svoboda (CEB) – vysoká hůl – 2 minuty – 4/4.
    S vyloučeními se nám teď roztrhl pytel.

44:13
    4/5

45:16
    Jihlavští byli usazení v útočném pásmu, ale ke střele na bránu to nevedlo.

45:58
    5/5

46:08
    Čížek vyzkoušel střelu z úhlu, která propadla hostujícímu brankáři. Puk poskakoval po brankové čáře, za ní ale nedoklouzal!

47:52
    Do samostatného úniku se dostal JAN ÚLOVEC a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Asistence: Tomáš Vala.

48:26
    Blízko k vyrovnání byli Budějovičtí! Chaloupek neudržel kotouč ve své výstroji, ale domácí toho nedokázali využít.

50:10
    Egert se dostával do zajímavé šance. Nakonec dokázal gólman zavřít své betony včas.

50:54
    Dva na jednoho jeli domácí hráči. Jeden z útočníků našel svého spoluhráče pěknou žabičkou, ale Chaloupek předvedl výborný zákrok proti střele do prázdné brány!

52:17
    Rusňák (JIH) – 2 minuty – sekání

52:27
    A domácí se prosazují v početní výhodě! Prudkou střelu vyslal FILIP NOVÁK a nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Asistence: Martin Beránek

54:10
    Vala zkoušel rychlou střelu po ledě, ale Svoboda betonem vyrazil.

55:45
    Procházka prověřil jihlavského brankáře, který dokázal střelu vyrazit.

56:05
    Filip (JIH) – 2 minuty – příliš mnoho hráčů na ledě – 5/4. Tak toto už je opravdu neobvyklé. Dukla je potřetí potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě!

57:30
    Novák střelou od modré nastřelil jen svého hráče a Dukla díky tomu v pohodě vyhazuje.

58:05
    5/5

58:20
    Domácí jsou ve velkém tlaku, ale nedokáží vstřelit ten vytoužený gól.

59:26
    A hosté mohli chvíli před koncem rozhodnout! Jeli dva hráči na jednoho, ale střela jednomu z útočníků nesedla a Svoboda jí dokázal pokrýt!

60:00

Ve třetí třetině jsme viděli celkem tři góly a vyrovnaný průběh třetiny. Třetí část tak o vítězi nerozhodla a hráči se připravují na prodloužení.

60:01

60:30
    Dukla by chtěla vstřelit rozhodující gól. Do prodloužení vlétla a dokazuje to ostrými souboji.

61:50
    Čížek si dokázal najet na v útočné třetině na střed, ale jeho střela mířila do míst, kde se nacházel gólman!

63:54
    Je vidět, že žádný z týmů nechce inkasovat.

64:31
    Ještě Kubíček vyslal prudkou ránu od modré, ale jihlavský brankář s ní neměl problémy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení gól nepřineslo, a tak utkání rozhodnou samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Chlubna vyzkoušel střelu, ale domácí gólman chytil.

1. série
    1:0
    A Silný vyzkoušel střelu do horního rohu a dává!

2. série
    1:0
    Úlovec zkoušel něco podobného jako Silný, ale Svoboda chytá!

2. série
    1:0
    Krchovi puk ujel a branku ani neohrozil.

3. série
    1:1
    Juda zkusil bekhendový blafák a dává!

3. série
    1:1
    Novák zkoušel mezi betony, ale brankář chytá.

4. série
    1:1
    Silný znovu zkoušel střelu, ale brankář s tím počítal!

4. série
    1:1
    Najman zkoušel bekhendový blafák, ale Svoboda chytá.