Sparta – Liberec 8:5 (kon.)
HC Sparta Praha
8:5 (3:0, 3:5, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 18.01.2016, 18:00 • Zimní stadion, Turnov • DHL Extraliga juniorů • 29. kolo

51:08
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Sladkovský – 2 min., hákování).

44:53
    Liberec má možnost vyrovnat. Na dvě minuty odchází za podražení Ondřej Procházka.

30:58
    Liberec má další možnost přesilové hry Na trestnou lavici putuje za hákování Marek Györi.

30:10
    Domácí jdou do čtyř. Na dvě minuty odchází za krosček pykat Václav Klindera.

27:15
    Sparťané mohou navýšit v nabídnuté přesilové hře. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Daniel Svoboda, jenž se provinil hákováním.

22:15
    Liberečtí si početní výhodu pět na tři moc dlouho neužili. Dvouminutový trest inkasuje za sekání Dominik Hrníčko. Hrát se bude 3/4.

21:56
    Obrovská šance pro Tygry! Sparťané budou hrát minutu a půl ve třech. Na dvě minuty si jde sednout Daniel Schwamberger, který se provinil vyhozením puku mimo hřiště – zdržování hry.

21:37
    Liberec dostává od Sparty možnost snížit. Na dvě minuty totiž odchází pykat za napadení Jiří Hozák.

19:02
    Hosté dávají domácím opět šanci v podobě přesilové hry. Na dvě minuty odchází za katr Dominik Hrníčko, jenž bude pykat za napadení.

15:40
    Sparta má možnost své skóre navýšit. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Daniel Svoboda, který se provinil sekáním. Využijí domácí přesilovou hru?

10:17
    Je tu šance pro Liberec. Na trestnou lavici odchází Radek Jeřábek, jenž si odpyká dvouminutový trest za držení protihráče. Využijí Tygři početní výhodu?

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 2. Györi (Hozák, Lojka), 4. Pulkrab (Havel), 13. Hozák (Györi, Pulkrab), 28. Sladkovský (Michnáč, Jeřábek), 28. Havel (Kadeřávek), 37. Procházka (Pulkrab, Havel), 50. Pulkrab (Havel, Duben), 58. Pulkrab (Procházka) – 25. Kalfiřt (Paločko, Ordoš), 31. Havlas (Paločko, Huňa), 32. Kalfiřt (Král, Šír), 33. Svoboda (Zachar), 35. Huňa (Paločko)

HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – Jandus, Jeřábek, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben – Krátký, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Györi, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Šmerha, Procházka
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Vacek) – Bednář, Turek, Klinger, Kunst, Korecký, Divila – Hrníčko, Šír, Kalfiřt, Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Svoboda, Ordoš, Zachar, Havlas, Paločko

Rozhodčí: Jílek – Svoboda, Maštalíř