Pittsburgh – Carolina 5:0 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Tampa – Florida 3:1 (kon.)
Washington – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Montreal 5:2 (kon.) | Detroit – Philadelphia 1:2 (1:2 po s.n.)
Anaheim – Los Angeles 2:3 (kon.)
Anaheim Ducks
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
Los Angeles Kings
Pondělí 18.01.2016, 03:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

59:40
    A je rozhodnuto. Gibson (ANA) dostává dvě minuty za zdržování hry, když zachytil puk skoro až na hranici kruhu a dostává za to dvě minuty.

28:40
    Muzzin (LAK) sekl do Perryho (ANA) a dostává za to dvě minuty.

28:17
    Je tu druhá bitka v zápase. Tentokrát se do sebe pustili Stewart (ANA) a Schenn (LAK).

18:48
    Maroon (ANA) porazil v pěstním souboj McNabba (LAK) a oba odcházejí do šaten, poněvadž vědí, že se v první třetině do hry již nezapojí.

14:58
    Kapitán Kigns Brown sekl do soupeře a hodně rychle dojíždí na trestnou lavici.

01:06
    Domácí tým vytěžil z úvodního tlaku alespoň přesilovou hru, neboť je vyloučen King (LAK) za nedovolené bránění.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 22. Rakell (Theodore, Bieksa), 46. Perron (Getzlaf) – 21. Lecavalier (Carter, Martinez), 36. Toffoli (Kopitar, Muzzin), 38. Kopitar (McNabb, Lucic)

Anaheim Ducks: Gibson (Chudobin) – Manson, Lindholm, Bikesa, Vatanen, Holzer, Theodore – Perry, Getzlaf (C), Rakell – Silfvenberg, Kesler, Perron – Santorelli, Horcoff, Cogliano – Stewart, Zhompson, Marron.
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzun, Martinez, McNabb – Mcbain, Schenn – Toffoli, Kopitar, Lucic – Pearson, Carter, King – Gáborík, Lecavalier, Lewis – Brown (C), Andreoff, Nolan.

Rozhodčí: Leggo, Hebert – Heyer, MacPherson

Diváci: 17 227