Gijón – Real Sociedad 5:1 (kon.)
Sporting Gijón
5:1 (3:1)
Real Sociedad San Sebastian
Pátek 22.01.2016, 20:30 • Estadio Municipal El Molinón, Gijón • Španělská LaLiga • 21. kolo

79
    Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Jony, přichází Álex Menéndez.

76
    Střídat bude i trenér Sacristán, jenž ze hry stahuje dnes nepříliš výrazného Bergaru, jehož místo zaujme Rubén Pardo.

75
    Další změna na straně Sportingu, utkání končí pro střelce druhé branky Ndiho, kterého na poslední čtvrthodinku nahrazuje talentovaný a v Gijónu hostující Alen Halilović.

63
    Uvidíme první střídání na straně domácích, ze hry odchází Álvarez, na jehož místo nastupuje Omar Mascarell.

46
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Bruma, přichází Mikel Oiarzabal.

45+2
    Elustondo kvůli zranění způsobenému před několika minutami není už ani minutu schopen pokračovat, proto je vystřídán a místo něj nastupuje Mikel González.

Vojtěch Tůma

Branky: 1. Carmona, 9. Ndi (Carmona), 44. A. Sanabria (S. Álvarez), 53. A. Sanabria, 81. A. Sanabria (Halilović) – 37. Vela

Karty:   14. A. Sanabria (GIJ), 21. Carmona (GIJ) – 45+3. I. Martínez (RSC), 62. Zaldúa (RSC)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:12.
    Sporting Gijón: Cuéllar – Lora (C), L. Hernández, Meré, Isma López – Aït-Atmane, S. Álvarez (63. Mascarell) – Carmona, Ndi (75. Halilović), Jony (79. Menéndez) – A. Sanabria.
    Náhradníci: Alberto García – Menéndez, Cases, Mascarell, P. Pérez, Halilović, C. Castro.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, A. Elustondo (45+2. Mikel González), I. Martínez, Litri – Prieto (C), Bergara (76. Pardo), Illarramendi – Vela, Jonathas, Bruma (46. Oiarzabal).
    Náhradníci: Olazábal – Mikel González, Ansotegi, D. Reyes, de la Bella, Pardo, Oiarzabal.

Rozhodčí: David Fernández – Raúl Cabañero, Jorge Canelo