Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:7 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 5:4 (1:0 po s.n.)
Olomouc – Třinec 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 0:2 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 24.01.2016, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 39. kolo

46:37
    Přesilová hra trvala jen čtyři vteřiny, potrestán je Červenka za nedovolené bránění.

46:33
    Michal Moravčík oslabí svůj tým na dvě minuty za hákování.

37:47
    Vondrka dostává dvě minuty za hákování, ale vůbec se mu to nelíbí a diskutuje s rozhodčím. Dle opakovaného záběru má domácí kapitán pravdu, hokejka se protihráče vůbec nedotkla.

35:38
    Tomáš Svoboda si pomohl sekáním a dostává menší trest.

32:00
    Červenka mimo hru zbytečně atakoval protihráče a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

27:04
    Jakub Lev neunesl tíhu okamžiku a dostává dvě minuty za napadení Červenky.

24:01
    Dominik Kubalík inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

21:51
    Tomáš Svoboda dostává menší trest za hrubost, Piráti budou hrát první přesilovku v utkání.

09:36
    Další přesilovka pro Plzeň, Vladimír Růžička dostává čtyři minuty za vysokou hůl.

06:26
    Juraj Valach dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 15. Červenka (Jánošík, Tomica), 19. Kämpf (Sklenář, Ölvecký), 27. Jánošík (Květoň), 41. Červenka (Vondrka) – 9. Hrňa (Lev), 29. Svoboda (TS), 44. Preisinger (Polívka)

Piráti Chomutov: Kristan (Hanuljak) – Skinner, Rutta, Jánošík, Valach, Pereťagin, Dlapa, Mrázek, Blaha – Tomica, Červenka, D. Kaše – Vondrka, Dušek, Květoň – Sklenář, Růžička, Ölvecký – Hřebejk, Kämpf, Chlouba
    HC Škoda Plzeň: Polívka (na TS Machovský) – Moravčík, Jeřábek, Sklenička, Kadlec, Pulpán, Kubka – Kubalík, Kracík, Indrák – Lev, Přikryl, Kratěna – Svoboda, Preisinger, Hrňa – Beran, Poletín, Suchý

Rozhodčí: Hodek, Hrubý – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 621