San Jose – Minnesota 4:3 (kon.) | Florida – Tampa 5:2 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 1:3 (kon.)
Boston – Columbus 3:2 (2:0 po s.n.) | Detroit – Anaheim 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 1:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (kon.) | Edmonton – Nashville 1:4 (kon.)
Ottawa – NY Rangers 3:0 (kon.)
Winnipeg Jets
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
New Jersey Devils
Neděle 24.01.2016, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL
    Stempniak zaznamenal 14. trefu v sezoně

Z mé strany to bude vše, děkuji Vám za pozornost a přeji krásný nedělní den! Na počtenou. (03:41:29)

1. Lee Stempniak (NJD) 2+0
    2. Michael Cammalleri (NJD) 0+2
    3. Dustin Byfuglien (WPG) 1+0

Utkání je za námi, New Jersey zdolalo Winnipeg na jeho vlastním ledě a vítězí počtvrté v řadě!

Do vedení šlo ve 12. minutě, kdy se v přečíslení dva na nikoho po pasu od Cammalleriho prosadil Lee Stempniak. Druhá třetina se nesla ve znamení tlaku Jets, na střely to bylo i 8:0, nicméně Ďáblové ve 36. minutě údeřili z první střely na bránu, kterou v přesilovce obstaral Jacob Josefson. Ve 49. minutě navíc Lee Stempniak tečoval Gelinasovu střelu a zařídil hostům důležité tříbrankové vedení, které už Winnipeg pouze snížil v přesilovce zásluhou Dustina Byfugliena.

Střely: 23:16 (4:10, 10:2, 9:4)

59:49
    Cammalleri chtěl dopřát hattrick Stempniakovi, ale ten byl před zakončením ubráněn!

59:24
    Trouba nahodil puk do předbrankového prostoru, kde ho ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal tečovat.

59:00
    A nepřesně nyní bekhendem mířil ze středního pásma od mantinelu i Jacob Josefson! Domácí měli třikrát v řadě velké štěstí.

58:33
    Kyle Palmieri ze středního pásma pod tlakem napadajících hráčů přestřelil prázdnou bránu!

58:05
    Jacob Trouba mezi kruhy nahrál na Wheelera, který ale nevystřelil vůbec dobře. Winnipeg přišel o pásmo a musí se do něj vměstnat opět z toho vlastního.

57:34
    Jordin Tootoo mířil na prázdnou branku, ale domácí zadáci mu zabránili v gólu a definitivním rozhodnutí zápasu!

57:26
    Connor Hellebuyck už zůstává na střídačce, kanadský celek to zkusí v šesti!

57:26
    A nakonec jí střelou z mezikruží zakončil Alexandr Burmistrov, jenomže v bráně stál připravený Cory Schneider, který puk uklidil do své lapačky.

57:15
    DAlší akci zpoza své brány začíná Toby Enström.

56:40
    MTS Centre výrazně ožilo a fanoušci ženou svůj celek dopředu! Dokáže Winnipeg smazat tří, nyní již dvoubrankové manko?

56:11
    Nyní si ale zaútočilo i New Jersey, jenomže nahození Davida Schlemka na branku tečovali jen domácí obránci do bezpečí.

55:52
    Jets začínají nepříjemně kousat a jsou hodně aktivní v útočném pásmu!

55:38
    Travis Zajac vystřelil z pravé strany jen do betonu Connora Hellebuycka.

55:20
    Dánský útočník Ehlers vypálil hned po vhazování pěkný pokus, který ale naštěstí pro Devils zamířil nad bránu!

55:16
    Další nahození směrem Schneiderova branka bylo ztečováno do ochranné sítě.
    Dustin BYFUGLIEN - 1:3

54:51
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A početní výhodu dokázali Jets bleskurychle využít, to by je mohlo nakopnout! DUSTIN BYFUGLIEN stál v předbrankovém prostoru a po střele Blakea Wheelera z levého křídla dokázal dorazit puk pod břevno Schneiderovy klece! 1:3 z pohledu domácího týmu. Asistence: Blake Wheeler a Nikolaj Ehlers.

54:41
    První přesilovka pro domácí tým. Eric Gelinas (NJD) je vyloučen za vystřelení puku mimo hřiště.

54:41
    Puk na střídačce Winnipegu, následuje další přerušení... a to je opět prostor pro komerční přestávku, řekli si v Kanadě.

54:27
    Eric Gelinas se vydal na ofenzivní výlet a zkusil střelu zápěstím. Chyběl ale velice důležitý parametr jménem přesnost.

54:00
    Dustin Byfuglien nahrál svému parťákovi Troubovi, kteréhož střela ale nebyla vůbec přesná. O chvíli později se při kličce Joel Armia vystavil ofsajdu.

Střely: 17:15

53:17
    Nyní se ale Stafford provinil ofsajdem. Následuje přerušení a komerční přestávka.

52:47
    Blake Wheeler a Nikolaj Ehlers dobře zapracovali v útočném pásmu u mantinelu, díky čemuž se Tryskáči drží v menším tlaku.

52:25
    Andrew Ladd se aktivně snažil napadat již ve středním pásmu, jenomže hostující hráči si s tím dokázali dobře poradit.

51:50
    A máme tu další icing Ďáblů z New Jersey. Vhazovat se bude po pravici Coryho Schneidera.

51:27
    Winnipeg se snaží se zápasem ještě něco udělat, momentálně si ale v útočném pásmu moc nerozumí.

50:35
    Zakázané uvolnění Devils přesouvá hru do útočného pásma Jets.

49:20
    Ben Chiarot předvedl pěknou individuální akci, kterou ale nedokázal ani zakončit. Schneider byl tedy bez práce.
    Lee STEMPNIAK - 0:3

48:42
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey se dostává do tříbrankového vedení! Jak málo stačí... Winnipeg celou dobu tlačí, ale Ďáblové jdou do vedení z ojedinělé akce. Eric Gelinas od levého mantinelu nahodil puk před bránu, kde ho mezi betony Hellebuycka pěkně tečoval LEE STEMPNIAK! Druhý gól tohoto útočníka v dnešním utkání. Asistence: Eric Gelinas a Michael Cammalleri.

48:00
    Bobby Farnham se vrátil do sestavy New Jersey po čtyřzápasovém trestu a opět předvádí, co umí. Skvěle napadá a díky tomu Devils útočí.

47:18
    Andrew Ladd od levého mantinelu pěkně našel Bryana Littlea, který ale nedokázal trefit bránu Ďáblů! Winnipeg opět začíná tlačit.

46:49
    Joel Armia nyní před brankou ztečoval střelu Byfugliena od modré čáry, naneštěstí pro něj a jeho tým ale vedle Schneiderovy klece.

Střely: 16:14

46:42
    Dustin Byfuglien měl hodně prostoru ke střele, čehož okamžitě využil. Ke vší smůle Jets byl ovšem Cory Schneider opět připravený.
    Následuje komerční pauza.

46:24
    Domácí v plném počtu, počet přesilových her využitých v řadě v podání New Jersey se tedy zastavil na čísle tři.

45:56
    Jacob Trouba měl po dobré práci Wheelera dobrou šanci v oslabení, naštěstí pro hosty ale bekhendem zamířil vedle brány!

45:34
    Hned po buly vypálil nebezpečně Palmieri a Hellebuyck musel zasahovat!

45:27
    Reid Boucher se pokusil nahrát napravo Cammallerimu, ten ale při pokusu o střelu z voleje promáchl kotouč, jelikož Halischuk tento pas ztečoval do hlediště.

44:53
    A další výhoz kotouče až k brankáři Schneiderovi, zatím se přesilovka Ďáblům nedaří.

44:41
    Jets ale v úvodu oslabení dokázali vyhodit a díky tomu pošetřili několik sekund.

44:24
    New Jersey si zahraje druhou přesilovku v dnešním utkání. Na trestnou totiž za vysokou hůl míří Toby Enström (WPG).

43:52
    Hostující první formace se nedokázala prosadit v prostoru za Hellebuyckovou bránou. Defenzive Winnipegu zapracovala dobře.

43:17
    Alexandr Burmistrov ve středním pásmu získal kotouč na hokejky hráčů Winnipegu, kterých ale nebyl dostate k připravených na útok.

42:53
    Chris Thorburn chtěl nahrát mezi střídačky na své spoluhráče, místo toho ale poslal puk právě jen do míst, kde stojí televizní expert. Hra tedy musela být přerušena.

42:28
    Mark Stuart se ocitl pod tlakem od napadajícího Farnhama, a tak posléze upadl. Hostující útočník už se ale k puku nedokázal probojovat.

41:50
    Díky tomu na druhou stranu do akce vyrazil Cammalleri, jenomže jeho střelu zápěstím vyrazil Connor Hellebuyck nad svou klec.

41:40
    Nikolaj Ehlers objel branku a nahrál na modrou Myersovi, jenž se ovšem neměl moc ke střele.

41:27
    První útočná akce byla neúspěšná i pro Ďábly. Zatím se v této třetině oba celky spíše hledají.

40:33
    Domácí tým se dostal do útočného pásma, ale nedokázal se u mantinelu prosadit přes dobře bránící hráče Devils.

40:01

Ďáblové v této třetině nehráli příliš aktivně, přesto jim Jacob Josefson vystřelil dvoubrankové vedení! Zatímco domácí v tu dobu měli osm střeleckých pokusů, pro hosty to byla první střela v této třetině.

Střely: 14:12 (10:2 v této třetině)

Další třetina začne přibližně ve 3:03.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59
    Na konci třetiny mohli domácí snížit! Drew Stafford dostal pas před poloodkrytou bránu z rohu, ale Cory Schneider se neuvěřitelně roztáhl napříč celým brankovištěm a betonem udržel dvoubrankové vedení Devils!

39:48
    Pas Dustina Byfugliena byl sražen na střídačku Devils, hra je tedy přerušena.

39:27
    Adam Henrique vystřelil od levého mantinelu, a Connor Hellebuyck si tak připsal první zákrok v této třetině.

39:01
    Michael Cammalleri si vybruslil před bránu a vystřelil bekhendem, ale jeden z bránících hokejistů Winnipegu zblokoval tento pokus svou holí mimo bránu.

38:40
    Zakázané uvolněnín v podání Tryskáčů, buly následuje před Hellebuyckem.

38:27
    Blandisi hledal v předbrankovém prostoru Palmieriho, jenže tomu dokázal zabránit bránící Andrew Ladd.

37:57
    Bobby Farnham zrychlil na pravé straně v útočném pásmu, ale bránící Enström ho nakonec obral o kotouč.

37:12
    Winnipeg zachyboval ve středním pásmu a do útoku se tak opět nařítili hráči New Jersey. Ke střele se probojoval Ruutu, ale ta byla zblokována.

36:38
    Domácí jsou evidentně hodně opaření, ale přesto nehážou flintu do žita a snaží se co nejaktivněji napadat.
    Jacob JOSEFSON - 0:2

35:49
    První střela Ďáblů v této třetině přišla až v její šestnácté minutě, přesto končí gólem! David Schlemko nahrál na pravé křídlo JACOBU JOSEFSONOVI, který nekompromisní ranou z voleje využil přesilovou hru a prostřelil Connora Hellebuycka, 2:0! Asistence: David Schlemko a Joseph Blandisi.

35:17
    Kyle Palmieri pálil z levé strany, ale Trouba tento pokus zblokoval svou hokejkou.

34:52
    Kyle Palmieri kombinaci na jeden dotek zakončil příhrou na Zajaca, který ale nevystřelil dle svých představ. Domácí posléze vyhodili kotouč.

34:41
    Drew Stafford (WPG) se totiž provinil podražením. Dvouminutový trest si začne odpykávat po komerční přestávce.

34:20
    Hosté mají ponechanou výhodu, domácí budou dnes jako první hrát v oslabení!

34:08
    Travis Zajac čekal před bránou na pas od Palmieriho, tomu ale zabránil pozorný obránce Jacob Trouba.

33:52
    Andy Greene měl střeleckou šanci, kterou okamžitě využil. Bránu ale minul, a tak byl Hellebuyck opět bez práce.

Střely: 12:10 (8:0 v této třetině)

33:38
    Blake Wheeler vymyslel hodně šikovnou střelu, kterou Ehlers tečoval jen do lapačky Schneidera. Následuje komerční přestávka.

33:28
    Zakázané uvolnění New Jersey.

33:20
    Tyler Myers se vydal na útočný výlet a vystřelil z pravé strany. Cory Schneider puk vyrazil jen před sebe, kde se k dorážce propracoval Joel Armia! Ten měl tak zajímavou příležitost, ale touš zamířil jen do míst, kde stál připravený hostující gólman.

32:37
    Joel Armia kroužil s pukem v útočném pásmu a čekal, jak se mu nabídnou spoluhráči. Nakonec Jets tato akce moc nevyšla, přesto jsou stále aktivnější a aktivnější.

31:58
    Z pravé strany zkoušel rychlý útočný výpad zakončit Chris Thorburn, ale jeho střela nebyla vůbec přesná.

31:12
    Ďáblové se stále nějak nemohou v této třetině dostat do hry, Winnipeg odvádí opravdu precizní výkon. Je jen otázkou času, kdy dokáže vyrovnat.

30:56
    Oddechový čas pro hosty.

30:56
    Navíc Bobby Farnham nyní vyhodil na zakázané uvolnění, takže on ani jeho spoluhráči nemohou vystřídat. Tohle byl parádní zámek od kanadského týmu a MTS Centre je na nohou.

30:43
    Domácí hala bouří, Jets mají nyní obrovský tlak a drží se v útočném pásmu!

30:21
    Nyní Toby Enström vyslal od modré čáry opravdu tvrdou střelu, kterou ale Cory Schneider vykopl svým betonem!

29:47
    Myers na modrou čáru nahrál Enströmovi, jehož pokus zápěstím ale nikdo nedokázal tečovat, a tak zapadl jen vedle Schneiderovy klece.

29:11
    A ta nebyla vůbec špatná, nicméně Chiarotovi chyběla v útočném pásmu řada spoluhráčů.

28:54
    Tuomo Ruutu dobře napadal a vybojoval kotouč, jenže ten Ben Chiarot posléze získal pro svůj celek zpět a zakládá protiakci.

28:17
    Blake Wheeler nabil na volej Drewu Staffordovi, jehož nebezpečná střela z voleje ale zcela minula ďábelskou bránu.

27:48
    Lee Stempniak nedokázal projít středním pásmem přes bránícího Byfugliena. Hraje se téměř bez přerušení a zápas má nyní vysoké tempo!

27:17
    Nikolaj Ehlers se opět v předbrankovém prostoru pokoušel prosadit po střeleckém pokusu Myerse, naštěstí pro hosty se mu to ale nepodařilo.

26:47
    Kyle Palmieri dostal na modré čáře dlouhou přihrávku a dokázal se uvolnit, jenže kotouč si poslal moc před sebe. Nic z toho tedy nebylo.

25:58
    Joel Armia se pěkně uvolnil přes obranu a chtěl nahrát na Andrewa Ladda, čemuž ale velice dobře zabránil Eric Gelinas!

25:36
    Drew Stafford z pravé strany nechal vyniknout beton připraveného Schneidera. Jednalo se spíše o propagační pokus.

25:15
    Ben Chiarot zastavil Josefsonovu přihrávku za brankou Connora Hellebuycka a založil protiútok, z nějž ale také nic nebylo.

24:41
    Matt Halischuk si nahrával u levého mantinelu s Andrewem Coppem, nakonec z toho ovšem nic nebylo, jelikož hostující obrana byla dobře organizovaná.

24:01
    Bryal Little na druhé straně vypálil z otočky a o dorážku se pokoušel Ladd, jenomže Cory Schneider vyrazil kotouč do rohu a všemu zabránil.

23:39
    Joseph Blandisi si nabruslil do pozice falešného obránce a napálil odražený puk, nedokázal ale zamířit mezi tři tyče.

23:15
    Do nebezpeční akce se vydali Winnipegští! Drew Stafford objel branku Coryho Schneidera a bekhendem dostal touš před ní, kde ale Jacob Trouba neměl šanci zakončit, jelikož byl tísněný řadou protihráčů. Přesto to ale byla zajímavě se rodící akce.

22:59
    Tuomo Ruutu se snažil napadat Dustina Byfugliena, který ho ale pěkným hitem odstavil.

22:32
    Neprocpal, a tak budeme pokračovat stále za stavu 1:0 pro hráče New Jersey Devils. Matt Halischuk se u pravé tyče Schneiderovy brány prosadit nedokázal.

22:32
    Sudí se ještě radí u videa, což je poměrně překvapivý krok. Zřejmě se jen chtějí ujistit, jestli Halischuk neprocpal kotouč do brány!

22:32
    A díky tomu tak Tryskáči zahrozili i v útoku. Nejprve střelu Alexandra Burmistrova vyrazil Cory Schneider za svou branku, posléze ještě proti aktivnímu Halischukovi musel hostující gólman utěsnit prostor u tyče.

22:13
    Mark Stuart si ve středním pásmu počínal výtečně a krásnou hrou tělem zastavil vznikající akci Devils.

21:50
    Bobby Farnham zkusil z velkého úhlu poslat kotouč před bránu, domácí zadáci ho ale ztečovali do ochranné sítě.

21:46
    Icingu se nyní dopustili hráči Jets, kteří tak nemohou vystřídat a musí na ledě ponechat celou pětici.

21:27
    A na druhé straně měl díky tomu dosti prostoru obránce Schlemko, jehož střelu od levého mantinelu vyrazil Hellebuyck.

21:15
    Joel Armia byl v ofsajdu, a tak ve svém napadání už nemusel pokračovat. Místo toho tedy zamířil na střídačku.

20:51
    Zakázané uvolnění v podání týmu z Newarku, buly po levici brankáře Schneidera.

20:20
    A hned v úvodu druhé dvacetiminutovky mohlo být vyrovnáno! Byfuglien nahodil před branku soupeře, kde Schneider vyjel hodně daleko ze své brány. Dostal se k puku ovšem ve stejný moment jako Nikolaj Ehlers, a tak z toho byl zajímavý střet, z nějž ovšem vzešel vítězně brankář hostí!

20:02
    Úvodní vhazování opět dopadlo lépe pro hokejisty domácího týmu.

20:01

Hráči obou týmů jsou již připraveni na zahájení třetiny číslo dvě.

První třetina je za námi. Devils zatím ve Winnipegu vedou 1:0, když se po vzniklém přečíslení dva na nikoho prosadil po pasu od Cammalleriho Lee Stempniak.

Střely: 4:10

Další třetina začne přibližně ve 2:09.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:41
    Nikolaj Ehlers nyní vzniklý útočný tlak Winnipegu zazdil nepřesnou přihrávkou za brankou soupeře.

19:12
    Ben Chiarot se po neúspěšné akci Wheelera dostal na modré čáře ke kotouči a bez váhání ho napálil na bránu, Schneider ale dokázal vyrazit touš do bezpečí.

18:52
    Adam Henrique se po přistrčení od Stempniaka dostal k tvrdé střele, kterou domácí strážce svatyně vyrazil jen s problémy!

18:18
    Po objetí branky své štěstí zkoušel Tuomo Ruutu, domácí brankář byl ale připraven. Posléze ještě kousek za modrou čárou střílel Tootoo, nicméně opět zasáhl pozorný Connor Hellebuyck.

17:50
    Moc dlouho v něm ovšem nepobyli, šanci opět mají hosté.

17:26
    Rozehrávku Dustina Byfugliena o mantinel neměl Thorburn sebemenší šanci zachytit, přesto se nyní Tryskáči usadili v útočném pásmu.

17:00
    Chris Thorburn se pustil společně s Nikolajem Ehlersem do napadání soupeřovy rozehrávky, ale k puku se ani jeden z nich nedostal.

16:22
    Jacob Josefson využil dobré silové hry a nahrál na modrou Helgesonovi, ačkoliv byl tísněný. Jeho kolega z obrany okamžitě vystřelil, ale puk byl ztečován vedle brány.

15:50
    Michael Cammalleri se za brankou motal s kotoučem, bránící Chiarot ho ale dokázal uhlídat a zamezil mu v jakémkoliv pokračování této akce.

15:32
    Zakázané uvolnění v podání hráčů Jets přenese opět hru před Connora Hellebuycka.

15:03
    Ben Chiarot dobře založil útočnou akci Winnipegu. Posléze se z ni pokoušel prosadit Peluso, ale jeho střela z otočky nebyla moc přesná.

Střely: 3:6

14:43
    Po jeho následné rozehrávce se snažil po přejetí modré čáry vystřelit Travis Zajac. Jacob Trouba ovšem hokejkou přizvedl puk do ochranné sítě, a tak dostává prostor třetí komerční pauza v tomto utkání.

14:36
    David Schlemko si dlouho zpracovával skákavý puk, nakonec si ale s těžkou situací poradil.

14:11
    Joel Armia dohnal puk v útočném pásmu, nedokázal s ním ale zatím nic kloudného vymyslet, jelikož hráči hostí ho rychle vyrazili napadat.

13:49
    Newarští mířili do přečíslení tři na dva, provinili se ale ofsajdem, a tak už ve své akci pokračovat nemohli.

13:20
    A nyní téměř stejná situace! Opět pálil Adam Larsson, tentokráte ovšem tečoval Lee Stempniak. Puk ale v tomto případě skončil vedle brány.

13:13
    Před brankou se k teči Larssonovy střely propracoval Michael Cammalleri, Connor Hellebuyck byl ale znovu připravený a chytil puk do své výstroje.

13:08
    A nyní dokonce Schlemko trefil ochrannou síť nad Hellebuyckovou svatyní, následuje ale buly v útočném pásmu New Jersey Devils.

13:00
    Reid Boucher dobře vybojoval puk na modrou čáru pro své spoluhráče. Těm se ale nepodařilo vystřelit ideálně.

12:09
    Na druhé straně nyní zakončoval Perreault, ale Schneider byl také připraven.

11:50
    A už to mohlo být o dva góly! Kyle Palmieri se hned po buly zjevil zcela osamocený před Hellebuyckem, který měl ovšem velké štěstí, když dokázal betonem vyrazit jeho zakončení!
    Lee STEMPNIAK - 0:1

11:41
    Ďáblové se ve Winnipegu dostávají do vedení! Domácí obranná hra nyní vůbec nevyšla, Blake Wheeler se totiž srazil s Tobym Enströmem a Michael Cammalleri se s LEEM STEMPNIAKEM kvůli tomu dostali do přečíslení dva na nikoho! Prvně jmenovaný krásně nahrál na svého spoluhráče, jenž si s nabídnutou situací poradil nejlépe, jak mohl! Asistence: Michael Cammalleri.

Střely: 3:4

11:28
    Po delší době tu máme přerušení, když se švédský forvard Jacob Josefson ocitl v ofsajdu. Následuje komerční přestávka.

11:10
    Bobby Farnham se po výborném napadání Josefsona dostal ke střele zápěstím, ale naštěstí pro domácí tým zapomněl seřídit svá mířidla.

10:22
    Jordin Tootoo se pěkně uvolnil přes zadáky Winnipegu a následnou střelou vyprášil betony Connora Hellebuycka.

09:53
    Blake Wheeler vybízel střelou z levého křídla k teči své spoluhráče stojící před brankou, nakonec ale puk jen proletěl okolo všech hokejek až za branku.

09:27
    Michael Cammalleri to v útočném pásmu neudělal vůbec špatně, když nahrál za bránu Henriqueovi. Ten už si ale s napadajícími protihráči neporadil.

08:50
    Nedávno z farmy povolaný Seth Helgeson střílel od modré zápěstím, ale zamířil jen vedle brány soupeře.

08:47
    Z pravého křídla vypálil dvacetigólový Kyle Palmieri, narazil ovšem jen na připraveného Connora Hellebuycka. Ten puk podržel mezi svými betony.

08:25
    Po buly se o střelu snažili Palmieri a Blandisi, nakonec ale puk do své moci získal jen domácí Chris Thorburn, který ho vyvezl do bezpečí.

08:20
    Dustin Byfuglien se snažil o rozehrávku krátce po vyhraném vhazování, ale nikdo ze spoluhráčů jí nezachytil, a tak z toho je jen zakázané uvolnění.

08:08
    Před napadajícím Giontou podržel Connor Hellebuyck puk pod svou lapačkou, hra je tedy přerušena. Vhazovat se bude po jeho pravici.

07:45
    Perreault opět pěkně vybojoval akci pro svůj tým. V přečíslení vzal na sebe odpovědnost a vystřelil zprava, čímž hostujícímu brankáři nadělal problémy. Ten ale nakonec udržel pod ramenem kotouč.

07:29
    Mathieu Perreault odváděl dobrou práci při napadání a obral o puk Leeho Stempniaka, naštěstí pro hosty se ale dostal do útočného pásma s pukem až po svém spoluhráči – ofsajd.

06:52
    Na druhé straně se také musel činit Cory Schneider, kterého tvrdým projektilem prověřil útočník Bryan Little. Člen první útočné formace Jets trefil přímo jeho nastavenou lapačku.

06:40
    Hosté se vydali do rychlé útočné akce a Travis Zajac střelou z levého křídla vybojoval vhazování v útočném pásmu, jelikož donutil Connora Hellebuycka k prvnímu zákroku.

06:27
    Puk skončil v ochranné síti nad bránou Coryho Schneidera a hra je přerušena. Prostor dostává poprvé komerční přestávka.

06:05
    Jordin Tootoo nahrál na Stephena Giontu. Malý velký muž v sestavě New Jersey mu chtěl posléze černý kus pryže vrátit, ale to už mu nevyšlo.

05:40
    Mark Stuart a Bobby Farnham se pošťuchovali ve středním pásmu, nic velkého to ale nebylo a hra mohla plynout dál.

05:18
    Jacob Josefson dělal, co mohl, aby udržel puk před dotěrným Burmistrovem. Domácí útočník byl přeci jen úspěšnější.

04:51
    Nahození Tobyho Enströma dokázal bez problémů vyrazit Cory Schneider. Jednalo se již o ofsajdový počin, takže sudí posléze hru přerušil a nařídil buly ve středním pásmu.

04:35
    A nyní se hokejisté kanadského týmu provinili zakázaným uvolněním, hra se tedy vrací k Hellebuyckovi.

04:16
    Toby Enström pěkně nahrával na kapitána svého týmu Andrewa Ladda, jemuž ale zakončení z voleje moc nevyšlo. Puk poslal vedle brány.

03:57
    Blandisi a Zajac se snažili společně něco vymyslet, do všeho jim ale sahal obránce Jacob Trouba, který to udělal opravdu dobře.

03:16
    Jordin Tootoo už klasicky ve čtvrté formaci nahrával mezi kruhy na Giontu, který chtěl ještě poslat pas na před brankou číhajícího Ruutua. To už se ale nepovedlo.

02:43
    Tyler Myers se vydal na útočný výlet, ale v předbrankovém prostoru byl čistým způsobem obrán Helgesonem o kotouč.

02:10
    Mark Stuart se pokusil nahodit touš do útočného pásma, poslal ho ovšem jen přímo na hokejku Erica Gelinase.

01:43
    Burmistrov a Joel Armia operovali u mantinelu v útočném pásmu, ovšem hostující obránci jim zabránili v jakékoliv kombinační hře s ostatními.

01:30
    Schlemko se pokusil o rozehrávku, dopustil se ale jen zakázaného uvolnění, jelikož jeho spoluhráči neměli dostatečnou rychlost.

00:55
    Díky tomu se tak v útočném pásmu po chybě Adama Larssona dostal ke střele od modré čáry Enström, naštěstí pro hosty ale nebyla úspěšná.

00:36
    Navrátilec do sestavy Jets Drew Stafford se dobře zapojil do obranné činnosti a získal puk pro svůj tým.

00:11
    Ti se ovšem okamžitě dopustili zakázaného uvolnění. Následuje tedy buly v útočném pásmu Ďáblů z New Jersey.

00:02
    To vhazování ale vyhráli domácí hráči.

00:01

Jordin Tootoo má v hledišti několik fanoušků a celou rodinu, a tak od kouče Hynese dostal možnost začínat s úvodní formací při buly.

Utkání samozřejmě začne o několik minut později, jak již bývá v NHL zvykem. V MTS Centre totiž musí ještě proběhnout předzápasové ceremonie – hymny, představení sestav, ...

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ladd, Little, Wheeler – Stafford, Perreault, Ehlers – Thorburn, Burmistrov, Armia – Halischuk, Copp, Peluso

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Gelinas, Schlemko, Helgeson, Severson – Cammalleri, Henrique, Stempniak – Blandisi, Zajac, Palmieri – Boucher, Josefson, Farnham – Ruutu, Gionta, Tootoo

Rozhodčí: Leggo, Charron – Rody, Gawryletz.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Československá stopa v týmech
    Patrik Eliáš (NJD) – 13 zápasů, 1+4 (zraněný)
    JIří Tlustý (NJD) – 30 zápasů, 2+2 (zraněný)
    Devils z farmy povolali obránce Setha Helgesona

Do prvního týmu byl povolán 25letý obránce Seth Helgeson. Důvodem je zranění Johna Moora a nově také Jona...

Zveřejnil(a) New Jersey Devils CZ/SK dne 22. leden 2016

Za současné situace jsou Ďáblové posledním postupujícím mužstvem ve Východní konferenci. Po 48 zápasech totiž nasbírali 53 bodů, což momentálně stačí na druhou pozici v Divoké kartě.

V posledním zápase si poradili na domácím ledě s Ottawou. Zápas rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli vysoko 5:0! Senátoři sice snížili na rozdíl dvou branek, na více už ale neměli síly. Travis Zajac se na této výhře podílel čtyřmi body (1+3), po třech jich nasbírali Palmieri (2+1) a Blandisi (1+2).

V čele týmové produktivity je Michael Cammalleri, jenž vinou zranění přišel o osm duelů. Přesto je díky 36 bodům první. Nejlepším střelcem je s 20 zásahy do černého Kyle Palmieri, zadákům v bodování kraluje Adam Larsson (2+11).

Jasnou brankářskou jedničkou je Cory Schneider, který toho letos odchytal nejvíce v celé soutěži – celkem 40 zápasů s úspěšností zákroků 92.8%. Záda mu kryje Keith Kinkaid, který si zachytal devětkrát.
    Jets měli proti Nashvillu dobré šance, ale nedokázali je využít

"We had some good chances, but we weren't able to execute."Nikolaj Ehlers got the Jets on the board first, but the...

Zveřejnil(a) Winnipeg Jets dne 21. leden 2016

Winnipeg je po odehrání 47 zápasů na předposledním místě Západní konference. Zatím totiž získal jen 45 bodů a se svým umístěním rozhodně nemůže být spokojen.

V posledním utkání navíc Jets podlehli Nashvillu, ačkoliv od páté minuty vedli po brance Ehlerse 1:0. Predátoři ovšem po gólech Johansena, Smithe, Neala a Järnkroka zápas otočili ve svůj prospěch.

Nejproduktivnějším hráčem celku je Blake Wheeler, jenž ve 47 duelech zatím nasbíral 44 bodů za 13 gólů a 31 asistencí. Nejlepším střelcem je s 15 trefami Bryan Little, nejproduktivnějším zadákem posléze Dustin Byfuglien (25 bodů).

Kvůli zranění brankáře Ondřeje Pavelce působí na pozici jedničky Connor Hellebuyck, který zatím zasáhl do 20 duelů. 17krát se v bráně představil také Michael Hutchinson, jeho výkony ovšem byly kolísavé.

Zdravím všechny fanoušky NHL! Jmenuji se Michal Belšán a dnes Vás budu provázet utkáním mezi týmy Winnipeg Jets a New Jersey Devils. Přeji příjemné počtení!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 55. Byfuglien (Wheeler, Ehlers) – 12. Stempniak (Cammalleri), 36. Josefson (Schlemko, Blandisi), 49. Stempniak (Gelinas, Cammalleri)

Rozhodčí: Leggo, Charron – Rody, Gawryletz

Diváci: 15 294