Vsetín – Warriors Brno 5:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
HCM Warriors Brno
Neděle 24.01.2016, 14:30 • Zimní stadion Na Lapači • Regionální liga mladšího dorostu • Nadstavba ČR

49:29
    Je vyloučen hráč domácích Michal Matiaško za napadení.

44:45
    Je vyloučen hráč hostu Veleba za podražení.

39:58
    A na trestnou lavici putuje ještě David Karpíšek za držení protihráče.

39:24
    Jsou vyloučeni dva hráči hostů. David Branžovský za hákování a Tomáš Pigl za podrážení.

31:11
    Je vyloučen hráč hostů Petr Veleba za držení.

29:26
    Z podražení putuje na trestnou lavici domácí Daniel Cabák.

22:06
    Za faul u domácí branky je potrestán hostující Krška. Dvě minuty za podražení.

13:27
    Za brankou došlo k menšímu sporu o kotouč a je vyloučen domácí Martin Mikulenčák za sekání.

10:29
    V útočném pásmu se nepohodl domácí Michal Matiaško a soupeře hrubě atakoval.

05:30
    Hosté se dostali do útočného pásma. V něm jeden z brněnských obránců nahodil kotouč před Chrásteckého. Tomáš Antoňů ho ale sklepl vysokou holí.

Kristýna Zigmundová

Branky a nahrávky: 6. Lobodowski (Ondračka, Matiaško), 26. Matiaško (Lobodowski), 46. Půček (Matiaško), 49. Matiaško (Půček, Zetocha), 49. Brodek

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Horák) – Mikulenčák, Ondračka, Kuboš – Rusler, Cabák, Zetocha, Weintritt, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý, Lobodowski.
    HCM Warriors Brno: Richter (od 40. minuty Horký) – Daněk, Miloš, Muller, Veleba, Branžovský, Mrkvica – Krška, Hrubeš, Dufek, Antoňů, Vlk, Karpíšek, Pigl, Bernovský, Geidl, Bocián.

Rozhodčí: Vaněk – Cabák, Hykel