Motor ČB – Ústí n/L 8:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 2:4 (kon.) | Most – Benátky n/J 1:4 (kon.)
Třebíč – Prostějov 1:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 2:5 (kon.) | Havířov – Přerov 3:4 (po pr.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Obranou Kadaně projel NATHAN ROBINSON a střelou mezi betony rozhoduje zápas. Asistence: Žiga Pavlin, David Hruška.

59:20
    Hosté ve tlačenici dotlačili puk do sítě, ale rozhodčí ho neuznávají pro postavení útočícího hráče v brankovišti!

56:22
    Kadaň právě vstřelila branku!
    MARTIN KADLEC projel obranou hostů, položil si Hyláka a přehodil beton ležícího brankáře. Asistence: Jaromír Kverka, Martin Sloboda.

45:56
    Ve vlastním oslabení ujel DAVID HRUŠKA a přesnou střelou k tyči vrací vedení na stranu hostů. Asistence: Angel Krstev, Milan Mikulík

44:05
    Čermák(SLA) obdržel dvě minuty za zdržování hry.

41:41
    A je vyrovnáno! Novák nahodil od modré čáry a puk těsně před Hylákem tečoval do protipohybu brankáře LUKÁŠ VRÁNA. Asistence: Šimon Szathmáry, Daniel Novák.

37:47
    Puk poskakoval před Hylákovou brankou, ale žádný z domácích útočníků se k němu nedostal.

31:04
    Síly na ledě se vyrovnají. Tuominen(SLA) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

29:18
    Blaha(KAD) si odsedí dvě minuty za hákování.

25:28
    Čermák zůstal osamocený v prostoru mezi kruhy, ale Čech skvěle zasáhl lapačkou!

24:34
    Růžička(SLA) obdržel menší trest za podražení.

22:41
    Krstev(SLA) si počínal před vlastní brankou příliš důrazně a odsedí si dvě minuty za hrubost.

22:39
    Kverka zůstal sám za obranou hostů, ale Hylák se roztáhl na brankové čáře a ukryl puk pod beton!

21:58
    Za nedovolené bránění obdržel dvě minuty Blaha(KAD).

16:24
    Blaha(KAD) si odsedí dvě minuty za podražení.

15:48
    Domácí okamžitě odpovídají a snižují na rozdíl jediné branky. Po Chrpově střele se puk odrazil k MARTINOVI ŠŤOVÍČKOVI, který střelou pod břevno překonává Hyláka. Asistence: Jakub Chrpa.

15:02
    Kuriózní situace skončila druhou brankou pro pražský celek. Čech vyjel z branky, aby vyhodil puk, ale ten se odrazil od prvního obránce až do sítě. Branka je připsána MILOSLAVU ČERMÁKOVI. Bez asistence.

14:37
    Hosté se ujímají vedení. Hruška projel podél mantinelu a protáhl se před Čecha. Tam se puk dostal ke ZDEŇKOVI BAHENSKÉMU, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Asistence: David Hruška, Pavel Kašpařík.

12:16
    Za faul loktem obdržel dvě minuty Hlava(KAD)

11:04
    Obrovský závar před brankou hostí. Chrpova dorážka sice překonala Hyláka, ale na brankové čáře ho zastoupil jeden z obránců!

08:23
    Trest pro domácí tým. Za hru vysokou holí si dvě minuty odsedí Sloboda.

01:41
    První vyloučení dnešního zápas. Andres(SLA) si odsedí dvě minuty za hákování.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 16. Šťovíček (Chrpa), 42. Vrána (Szathmáry, Novák), 57. Kadlec (Kverka, Sloboda) – 15. Bahenský (Hruška, Kašpařík), 16. Čermák, 46. Hruška (Krstev, Mikulík), 61. Robinson (Pavlin, Hruška)

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Černý, Trefný, Drobný, Rohan, Szathmáry, Blaha, Novák – Sloboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Šťovíček, Chrpa – Koblasa, Vrána, Vaněk – Macháček
    HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Andrlík, Hruška, Pavlin, Hraško, Růžička, Přindiš – Mikulík, Tuominen, Hruška – Robinson, Vas, Markovič – Andres, Šafránek, Čermák – Bahenský, Kašpařík, Jiránek

Rozhodčí: Krob – Coubal, Kokrment