Jihlava – Olomouc 13:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
13:2 (2:1, 5:0, 6:1)
HC Olomouc
Neděle 07.02.2016, 13:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Žákovská liga - starší žáci • 29. kolo

56:28
    Po gólu Dukly přišla na řadu menší strkanice před branou, kde si něco vyřizovali Patrik Čermák s Viktorem Vinterem. Oba dva jdou na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost. Po včerejší bitce Bilčíka s Hlavou jsme tam viděli další souboj, na ligu starších žáků nevídaný.

Na vyloučení: 5-5.

49:30
    Tobiáš Handl si jde odsedět dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 4-4.

37:58
    Jiří Kochrda jde na dvě minuty ven za faul kolenem. Uvidíme, zda se tato přesilová hra vydaří Olomouci lépe nebo bude mít Jihlava zase šance v oslabení.

Na vyloučení: 4-3.

35:38
    Jihlava jde potřetí ven za podražení, když na útočné modré poslal Marek Chvátal k zemi Tomáše Kavana.

Na vyloučení: 3-3.

23:10
    Nyní Dukla bude mít příležitost k dalšímu navýšení skóre, neboť Matyáš Fasner putuje na trestnou lavici za hákování.

Na vyloučení: 2-3.

17:34
    Olomouc si na konci první třetiny zahraje přesilovou hru. Petr Brož dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 2-2.

08:31
    Během 49 vteřin je vyloučen třetí hráč a Dukla jde do přesilovky pět na tři, protože Jakub Zembol zahákoval domácího hráče při zavezení puku do pásma.

Na vyloučení: 1-2.

08:14
    Pouze 32 vteřin trvala přesilovka domácích. Lukáš Dúška v souboji o puk podrazil olomouckého hráče a jde také ven.

Na vyloučení: 1-1.

07:42
    Tomáš Kavan u levého kruhu v útočném pásmu podrazil soupeře a již jde na dvě minuty ven. Jihlava si tak zahraje vůbec první přesilovku zápasu.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Menšík, 19. Chlubna (Čermák), 21. Čermák (Brož), 24. Racek (Chvátal), 29. Chlubna, 30. Chlubna (Čermák), 36. Chlubna (Havel), 43. Menšík (Racek), 44. Menšík, 48. Chlubna (Havel), 49. Čermák, 50. Mikeš, 57. Augusta (Nosek) – 14. Zembol, 43. Handl (Pelíšek)

HC Dukla Jihlava: Pavlas – Brož, Sapík, Dúška Moravec, Chvátal – Havel, Čermák, Chlubna – Augusta, Menšík, Nosek – Kochrda, Mikeš, Racek. Trenér: Martin Pykal
    HC Olomouc: Pražan (30. Kaplan) – Vinter, Straml, Sedláček, Radová, Holub – J. Tichý, Handl, O. Tichý, Pelíšek, Kavan, Fasner, Ruda, Zembol, Přecechtěl. Trenér: Luděk Konopčík

Rozhodčí: Sibera – Mejzlík, Šťastná