Chodov – Mladá Boleslav 13:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians 11:13 (kon.) | Litvínov – Královské Vinohrady 7:8 (kon.)
Sparta – Otrokovice 9:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 3:7 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
7:8 (4:2, 3:3, 0:3)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 21.02.2016, 17:00 • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov • Livesport Superliga • 21. kolo

Utkání skončilo nakonec výhrou Vinohrad 7:8. Litvínov vedl už 6:2, přesto to byl pro něj málo. Hosté dokázali snížit a v posledních sedmi minutách nejprve vyronat díky dvou využitých přesilovkách a minutu před koncem zasadil konečnou ránu Jan Zavadil. (19:19:01)

59:58
    Litvínovu ani power-play nevedla k vyrovnání a Vinohrady mohou tak slavit vítězství.

59:07
    Litvínov to zkouší o jednoho hráče v poli navíc. Hruška je na střídačce.

59:00
    Domácí trenér si vzal oddechový čas.

59:00
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Tak to je pro Litvínov nečekaná rána, minutu před koncem zápasu dává vedení Vinohradům JAN ZAVADIL. Asistence: Jakub Renčín.

58:05
    Litvínovský Skuhrovec orazítkoval tyč branky Vinohrad!

57:05
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! A máme vyrovnáno. Vinohrady využívají druhou přesilovku v řadě. JAN ZAVADIL zužitkoval dobrou přihrávku od Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

55:06
    Václav Khek posílá Litvínov znovu do oslabení, bude pykat za hrubost.

54:02
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Na závěr utkání máme tady drama. MARTIN ROSSI využívá přesilovku po přihrávce Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

53:10
    Daniel Hulič bude pykat na dvě minuty za sekání.

52:03
    Litvínovský brankář Hruška drží svůj celek skvělými zákroky.

51:02
    Oba dva celky se spíše zaměřují ns obrany, moc se neútočí.

48:13
    Na druhé straně se také zaskvěl brankář Mrkos proti střele Kheka.

46:38
    Litvínovský brankář vychytal kapitána Vinohrad Binu a podržel svůj celek.

44:07
    V těchto sekvencích zápasu tempo hry upadlo.

42:53
    Hulič s Hoceníkem dobře presovali a zmocnili se míčku, jejich šance však k brance nevedla.

41:39
    Ani hostující celek ve svém útoku nebyl přesný.

40:20
    První šance domácího celku ve třetí třetině neskončila brankou.

Tomáš Kučera

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Hoceník (Hulič), 14. Skuhrovec (TS), 17. Hoceník (Kropáček), 19. Hoceník (Werner), 25. Krejčí, 26. Khek (Pecháček), 37. Hoceník (Hulič) – 2. Gregor, 10. Zavadil (Skřivánek), 27. Záň (Gregor), 36. Z. Stuchlík (Bína), 39. Rossi (Kroupa), 55. Rossi (Kroupa), 58. Zavadil (Kroupa), 59. Zavadil (Renčín)

SK Bivoj Litvínov: Beránek (Hruška) – Horák, Werner, Kašpárek, Kropáček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Procházka, Skalitz, Pecháček, Khek, Skuhrovec
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos – Chamrád, Linhart, Raiter, Rossi, Králík, Kareš, Gregor, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Bína, Skřivánek, Záň, Zavadil, Renčín, Kroupa

Rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal