Chodov – Mladá Boleslav 13:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians 11:13 (kon.) | Litvínov – Královské Vinohrady 7:8 (kon.)
Sparta – Otrokovice 9:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 3:7 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
7:8 (4:2, 3:3, 0:3)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 21.02.2016, 17:00 • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov • Livesport Superliga • 21. kolo

Utkání skončilo nakonec výhrou Vinohrad 7:8. Litvínov vedl už 6:2, přesto to byl pro něj málo. Hosté dokázali snížit a v posledních sedmi minutách nejprve vyronat díky dvou využitých přesilovkách a minutu před koncem zasadil konečnou ránu Jan Zavadil. (19:19:01)

59:58
    Litvínovu ani power-play nevedla k vyrovnání a Vinohrady mohou tak slavit vítězství.

59:07
    Litvínov to zkouší o jednoho hráče v poli navíc. Hruška je na střídačce.

59:00
    Domácí trenér si vzal oddechový čas.

59:00
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Tak to je pro Litvínov nečekaná rána, minutu před koncem zápasu dává vedení Vinohradům JAN ZAVADIL. Asistence: Jakub Renčín.

58:05
    Litvínovský Skuhrovec orazítkoval tyč branky Vinohrad!

57:05
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! A máme vyrovnáno. Vinohrady využívají druhou přesilovku v řadě. JAN ZAVADIL zužitkoval dobrou přihrávku od Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

55:06
    Václav Khek posílá Litvínov znovu do oslabení, bude pykat za hrubost.

54:02
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Na závěr utkání máme tady drama. MARTIN ROSSI využívá přesilovku po přihrávce Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

53:10
    Daniel Hulič bude pykat na dvě minuty za sekání.

52:03
    Litvínovský brankář Hruška drží svůj celek skvělými zákroky.

51:02
    Oba dva celky se spíše zaměřují ns obrany, moc se neútočí.

48:13
    Na druhé straně se také zaskvěl brankář Mrkos proti střele Kheka.

46:38
    Litvínovský brankář vychytal kapitána Vinohrad Binu a podržel svůj celek.

44:07
    V těchto sekvencích zápasu tempo hry upadlo.

42:53
    Hulič s Hoceníkem dobře presovali a zmocnili se míčku, jejich šance však k brance nevedla.

41:39
    Ani hostující celek ve svém útoku nebyl přesný.

40:20
    První šance domácího celku ve třetí třetině neskončila brankou.

40:01

40:00

39:41
    Hruška vyrazil velmi tvrdou ránu jednoho z hráčů Vinohrad.

38:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady opět snižují na rozdíl dvou branek a mají třetinu na to ještě zdramatizovat utkání. Autorem branky je MARTIN ROSSI. Asistence: Daniel Kroupa.

37:00
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tři minut před koncem druhé třetiny dává již svoji čtvrtou branku v zápase VIKTOR HOCENÍK. Asistence: Daniel Hulič.

35:11
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! ZBYNĚK STUCHLÍK po spolupráci s kapitánem Binou dává čtvrtou branku Vinohrad. Asistence: Milan Bína

33:54
    Pecháček se snažil najít dlouhým pasem Krejčího, jeho přihrávka nebyla přesná.

32:59
    Šance Vinohrad na snížení v dnešním zápase. Bína však netrefil odkrytou část branky.

29:31
    Skalitz byl dohrán u střídačky, bude po kontaktu pravděpodobně v pořádku.

28:19
    Stejný hráč Vinohrad měl obrovskou šanci na snížení, ale netrefil prázdnou branku.

26:13
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! DOMINIK ZÁŇ snižue na rozdíl tří branek po asistenci Gregora. Asistence: Lukáš Gregor.

25:52
    VÁCLAV KHEK po přihrávce Pecháčka navyšuje skóre domácího celku na 6:2. Asistence: Jiří Pecháček

25:23
    Litvínov má v těchto chvílích více ze hry, hosté zažehnali další nebezpečí.

24:02
    ONDŘEJ KREJČÍ tvrdou ránou prostřelil Mrkose. Bez asistence.

22:36
    Chládek zpracoval dlouho přihrávku do Skuhrovce, gól však vstřelit neodokázal.

21:35
    Královské Vinohrady v poklidu kombinují na své polovině.

20:19
    Skalitz mohl potrestat cyhbnou rozehrávku Vinohrad, ale vylámal si zuby na Mrkosovi.

20:01

20:00

18:35
    A zase se prosazuje VIKTOR HOCENÍK a dává svému celku vedení o dvě branky. Asistence: Jan Werner.

16:32
    Litvínov otáčí stav zápasu na 3:2! Jaroslav Kropáček našel přesně VIKTORA HOCENÍKA a ten si s brankářem Mrkosem poradil. Asistence: Jaroslav Kropáček

14:17
    Milan Bída mohl hostům znovu vrátit vedení, ale ve své šanci nebyl úspěšný.

13:19
    MICHAL SKUHROVEC měl možnost zahrávat trestné střílení a byl úspěšný, srovnává tak stav zápasu na 2:2. Bez asistence.

12:15
    Hosté s přehledem ubránili přesilovou hru.

10:14
    Matěj Raiter je vykoučen na dvě minuty za sekání.

09:19
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady jdou opět do vedení. JAN ZAVADIL zužitkoval přihrávku od Skřivánka a prostřelil Beránka. Asistence: Martin Skřivánek

07:32
    Bína se s míčem otočil a vystřelil tvrdou ránu, Beránek byl však připravený.

06:47
    A máme tady vyrovnáno. Mezi střelce za domácí mužstvo se zapisuje VIKTOR HOCENÍK Asistence: Daniel Hulič

05:40
    Domácí Pecháček vystřelil ránu, střela šla však mimo vinohradsnou svatyni.

04:40
    Hoceník se snažil přihrávku najít před brankou Kropáčka, jeho střela šla jen do brankáře Mrkose.

03:30
    Presování domácím hráčům příliš nevychází. Hostující Raiter si zlomil vlastní hůl.

02:24
    I Litvínov se dostal před branku Vinohrad, Chládek byl však nepřesný.

02:00
    Hosté měli další šanci ze standardní situace, míče šel však mimo branku.

01:21
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Z první šance dávají Královské Vinohrady branku. Jejím autorem je LUKÁŠ GREGOR. Bez asistence.

00:01

SK Bivoj Litvínov: Beránek (Hruška) – Horák, Werner, Kašpárek, Kropáček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Procházka, Skalitz, Pecháček, Khek, Skuhrovec

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos – Chamrád, Linhart, Raiter, Rossi, Králík, Kareš, Gregor, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Bína, Skřivánek, Záň, Zavadil, Renčín, Kroupa

Rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kučera

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Hoceník (Hulič), 14. Skuhrovec (TS), 17. Hoceník (Kropáček), 19. Hoceník (Werner), 25. Krejčí, 26. Khek (Pecháček), 37. Hoceník (Hulič) – 2. Gregor, 10. Zavadil (Skřivánek), 27. Záň (Gregor), 36. Z. Stuchlík (Bína), 39. Rossi (Kroupa), 55. Rossi (Kroupa), 58. Zavadil (Kroupa), 59. Zavadil (Renčín)

Rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal