Chodov – Mladá Boleslav 13:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians 11:13 (kon.) | Litvínov – Královské Vinohrady 7:8 (kon.)
Sparta – Otrokovice 9:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 3:7 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
7:8 (4:2, 3:3, 0:3)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 21.02.2016, 17:00 • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov • Livesport Superliga • 21. kolo

59:00
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Tak to je pro Litvínov nečekaná rána, minutu před koncem zápasu dává vedení Vinohradům JAN ZAVADIL. Asistence: Jakub Renčín.

57:05
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! A máme vyrovnáno. Vinohrady využívají druhou přesilovku v řadě. JAN ZAVADIL zužitkoval dobrou přihrávku od Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

54:02
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Na závěr utkání máme tady drama. MARTIN ROSSI využívá přesilovku po přihrávce Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

38:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady opět snižují na rozdíl dvou branek a mají třetinu na to ještě zdramatizovat utkání. Autorem branky je MARTIN ROSSI. Asistence: Daniel Kroupa.

37:00
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tři minut před koncem druhé třetiny dává již svoji čtvrtou branku v zápase VIKTOR HOCENÍK. Asistence: Daniel Hulič.

35:11
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! ZBYNĚK STUCHLÍK po spolupráci s kapitánem Binou dává čtvrtou branku Vinohrad. Asistence: Milan Bína

26:13
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! DOMINIK ZÁŇ snižue na rozdíl tří branek po asistenci Gregora. Asistence: Lukáš Gregor.

25:52
    VÁCLAV KHEK po přihrávce Pecháčka navyšuje skóre domácího celku na 6:2. Asistence: Jiří Pecháček

24:02
    ONDŘEJ KREJČÍ tvrdou ránou prostřelil Mrkose. Bez asistence.

18:35
    A zase se prosazuje VIKTOR HOCENÍK a dává svému celku vedení o dvě branky. Asistence: Jan Werner.

16:32
    Litvínov otáčí stav zápasu na 3:2! Jaroslav Kropáček našel přesně VIKTORA HOCENÍKA a ten si s brankářem Mrkosem poradil. Asistence: Jaroslav Kropáček

13:19
    MICHAL SKUHROVEC měl možnost zahrávat trestné střílení a byl úspěšný, srovnává tak stav zápasu na 2:2. Bez asistence.

09:19
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady jdou opět do vedení. JAN ZAVADIL zužitkoval přihrávku od Skřivánka a prostřelil Beránka. Asistence: Martin Skřivánek

06:47
    A máme tady vyrovnáno. Mezi střelce za domácí mužstvo se zapisuje VIKTOR HOCENÍK Asistence: Daniel Hulič

01:21
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Z první šance dávají Královské Vinohrady branku. Jejím autorem je LUKÁŠ GREGOR. Bez asistence.

Tomáš Kučera

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Hoceník (Hulič), 14. Skuhrovec (TS), 17. Hoceník (Kropáček), 19. Hoceník (Werner), 25. Krejčí, 26. Khek (Pecháček), 37. Hoceník (Hulič) – 2. Gregor, 10. Zavadil (Skřivánek), 27. Záň (Gregor), 36. Z. Stuchlík (Bína), 39. Rossi (Kroupa), 55. Rossi (Kroupa), 58. Zavadil (Kroupa), 59. Zavadil (Renčín)

SK Bivoj Litvínov: Beránek (Hruška) – Horák, Werner, Kašpárek, Kropáček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Procházka, Skalitz, Pecháček, Khek, Skuhrovec
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos – Chamrád, Linhart, Raiter, Rossi, Králík, Kareš, Gregor, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Bína, Skřivánek, Záň, Zavadil, Renčín, Kroupa

Rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal