New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:3 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Arizona 2:1 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 1:4 (kon.)
Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Arizona Coyotes
Středa 24.02.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

41:10
    Následující dvě minuty se bude hrát 4 na 4. Martin Hanzal podrazil Tylera Johnsona, který pádu podle sudího výrazně přidal. Oba hráči dostávají menší trest. Český útočník za podražení a domácí forvard za nesportovní chování.

36:58
    Ondřej Palát dostává dvě plus dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Chvíli se bude hrát 4 na 4 a poté bude následovat přesilovka Kojotů.

35:07
    Druhou početní výhodu si zahrají Lightning. Shane Doan dostává menší trest za hákování.

16:49
    Uvidíme první přesilovku zápasu. Tu si zahrají domácí poté, co Max Domi zahákoval svého soupeře, za což bude pykat dvě minuty na trestné lavici.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 13. Stamkos (Killorn, Šustr), 40. Paquette – 45. Martinook (Stone, Doan)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Šustr, Carle, Coburn, Nestěrov – Callahan (A), Stamkos (C), Killorn – Marchessault, Johnson, Palát (A) – Paquette, Filppula, Brown – Boyle, Naměstnikov, Condra
    Arizona Coyotes: Domingue (Treutle) – Murphy, Ekman-Larsson (A), Michálek, Dahlbeck, Stone, Connauton – Duclair, Hanzal (A), Domi – Boedker, Vermette, Rieder – Doan (C), Richardson, Martinook – Tichonov, Chipchura, Grossman

Rozhodčí: L´Ecuyer, Herbert – Gibbs, Berg