Třinec – Hlučín 2:1 (kon.)
FK Třinec
2:1 (2:0)
FC Hlučín
Středa 24.02.2016, 17:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

74
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Bedecs rozehrál chybně na Samiece, přihrávku zachytil ERIK TALIÁN a postupoval sám na branku! Přízemní střelou se štěstím nakonec prostřelil Adamušku a dramatizuje konec utkání – 2:1.

23
    Třinec právě vstřelil branku!
    Djika rozehrál rohový kop, Čelůstka se protlačil k odraženému míči a posunul jej na hlavu JAKUBA TEPLÉHO, který zakončoval do prázdné branky – 2:0.

5
    Roh z druhé strany rozehrál Ceplák a ve vápně našel MARKA ČELŮSTKU, jenž hlavou usměrnil balón přesně k tyči – 1:0.

Ondřej Zoubek

Branky: 5. Čelůstka, 23. Teplý – 74. Talián

Karty:   43. Talián (HLU), 49. Dostál (HLU)

FK Třinec: I. poločas: Rohel – Velner, Čelůstka, Avdić, Janošík – Motyčka (C) – Teplý, Samiec, Djika, Ceplák – Dedič.
    II. poločas: Adamuška – Benetka, Kučera (52. Samiec), Bedecs (C), Janoščín – Martynek, Málek, Žyla, Tomovič – Malcharek, Latocha.
    Trenér: Karel Kula.

Náhradníci: Adamuška – Benetka, Kučera, Bedecs, Janoščín – Martynek, Málek, Žyla, Tomovič – Malcharek, Latocha.

FC Hlučín: Hampel (46. Hlaváč) – Žižka, Heinik, Mac, Galvas – Talián, Dostál – Ptáček (46. Hudeczek), Foltyn, Badalyan (78. Badalyan) – Hanus (C) (46. Sasín).
    Trenér: Milan Valachovič.

Náhradníci: Hlaváč – Sasín, Hudeczek, Ivan.

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Jan Sivera, Marian Svoboda