N.Novgorod – Jokerit 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 3:0 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je obrovská škoda! Slovan kapituluje v oslabení a ba co víc, necelou minutu před koncem zápasu. Šest sekund před koncem vyloučení se STEPHANE DA COSTA natlačil před brankoviště, kde zužitkoval výbornou přihrávku Kiseloviče a pod betonem Brusta poslal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Bogdan Kiselevič, Alexandr Radulov.
    55:40 PETROV - 1:1

55:40
    Tlak hostů už byl příliš silný a je vyrovnáno. KIRILL PETROV zachytil kotouč po chybě domácích, na nic nečekal a tažnou střelou našel malou mezírku mezi betony Brusta.
    32:57 VIEDENSKÝ - 1:0

32:57
    Slovan právě vstřelil branku!
    Hosté jsou aktivnější, ale domácí produktivnější. Celek Bratislavy se velmi rychle dostal do útočné třetiny, kde našel Kašpar naprosto perfektní přihrávkou na protější straně brankoviště MARKA VÍEDENSKÉHO, a ten se ranou z první nemýlil. Asistence: Lukáš Kašpar, Václav Nedorost.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 33. Viedenský (Kašpar, Nedorost) – 56. Petrov, 60. Costa (Kiselevič, Radulov)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Kundrátek, Barker, Starosta, Višňovský, Sersen, Mihalík, Švarný – Kašpar, Viedenský, Nedorost -Šťastný, Ticar, Jeglic – Bartovič, Surový (C), Miklík – Nagy, Lušňák, Skalický. – Šiška.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Denisov (C), Zajcev, Kiselevič, Kutuzov, Panin, Sergejev, Naumenkov, – Radulov, Stoljarov, Platt – Kugryšev, Mursak, Tělegin – Petrov, Da Costa, Mamin – Ljubimov, Andronov, Světlakov – Pihlstrom.

Rozhodčí: Bomanov, Bulanov – Metalnikov, Sirotkin