Třinec – Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.) | Sparta – Pardubice 6:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 2:3 (1:2 po s.n.)
Liberec – Zlín 8:4 (kon.)
HC Sparta Praha
6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 28.02.2016, 15:00 • O2 arena • Tipsport extraliga • 50. kolo

59:30
    ... tedy "dohrává". Pardubický Voženílek ještě v závěru utkání dostává dvě minuty za hrubost.

56:50
    Dvě minuty pro pardubického Tomáška za podražení.

39:28
    Pardubický Tomáš Marcinko je zpátky na trestné lavici. Dostává dvě minuty za sekání.

37:25
    Další vyloučení – Michal Čajkovský dostává dvě minuty za krosček a navrch ještě dvě minuty za nesportovní chování.

36:40
    A Pardubice mají po přesilovce. Tomáš Marcinko dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Síly na ledě se vyrovnávají.

35:46
    Miroslav Forman dostává dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro Pardubice.

30:06
    Velký tlak Sparty vyvrcholil faulem ze strany Pardubic. Martin Štajnoch dostal dvě minuty za hákování.

20:49
    Tomáš Nahodil dostává dvě minuty za zásah do nohou. Alespoň tak jeho provinění pojmenovali rozhodčí a trestoměřiči.

17:50
    Závěr třetiny odehraje Sparta v oslabení. Andrej Kudrna dostává dvě minuty za sekání.

11:06
    První přesilovka v zápase pro Spartu. Na trestné lavici je Gregorc, jehož hůl byla příliš vysoko.

03:34
    První vyloučení v zápase. Dvě minuty pro Petra Kalinu, který se provinil podražením.

Lucie Štěrbová

Branky a nahrávky: 1. Buchtele (Eminger, Hlinka), 14. Pech (Kumstát, Forman), 26. Hlinka (Eminger, Přibyl), 28. Pech (Forman), 55. Polášek (Buchtele), 57. Buchtele (Hlaváč, Polášek) – 52. Kaut (Beran)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Taylor) – Polášek, Eminger, Švrček, Čajkovský, Mikuš, Hrbas, Kalina – Přibyl, Buchtele, Hlinka – Netík, Hlaváč, Klimek – Hamilton, Kumstát, Pech – Forman, Kudrna, Dragoun – Černoch.
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kopřiva) – Čáslava, Štajnoch, Gregorc, Ščotka, Zdráhal, Bokroš, Havlík – Marcinko, Nahodil, Sýkora – Orsava, Redenbach, Monya – Poulíček, Tomášek, Rapáč – Beran, Kaut, Voženílek.

Rozhodčí: Hodek, Fraňo – Frodl, Bláha.